Kaukaz Gruzja

Bezpieczeństwo na Kaukazie i na naszych wycieczkach 2015

03.01.2015

Krzysztof Nodar Ciemnołoński

Drogi Kliencie! Gruzja, Armenia i Azerbejdżan są obecnie bardzo bezpiecznymi krajami. Sytuacja na Kaukazie nie ma związku z konfliktem na Ukrainie. Władze krajów Kaukazu Południowego nawet pomimo europejskich ambicji prowadzą dość pro-rosyjską politykę i nie istnieje zagrożenie by doszło tutaj do sytuacji znanej obecnie na Krymie i w separatystycznych regionach Ukrainy.

Zapoznaj się z naszymi artykułami odnośnie bezpieczeństwa w Gruzji pod tym linkiem a także na podstronie Jak rezerwować z informacją dotyczącą zabezpieczenia dla uczestników wycieczek, które oferujemy jako jedyni na rynku.

W Polsce opłacacie Państwo jedynie opłatę za rezerwację 500 zł a dwa miesiące przed wylotem przelot i ubezpieczenie– w zależności od wycieczki i terminu jest to kwota w granicach 1055-1430 zł.

Opłatę za wycieczkę (w zależności od rodzaju imprezy są to kwoty od 580 USD do 1350 USD) w dolarach amerykańskich rozliczacie Państwo dopiero na miejscu w Gruzji lub w Armenii. Mając zabezpieczony i opłacony bilet lotniczy przylatujecie do nas z pieniędzmi za wycieczkę w ręku. Tego nie zapewni Państwu żadna inna firma turystyczna.

Dlaczego możemy sobie na to pozwolić? Mamy wypracowaną przez lata doskonałą politykę współpracy z kontrahentami w Gruzji, jesteśmy zawsze na miejscu no i co najważniejsze pracujemy rodzinnie – Ojciec i syn, Jerzy i Krzysztof Ciemnołońscy. Pracujemy przez cały rok na to by zapewnić Wam wakacje marzeń!

Dodatkowo można u nas zabezpieczyć opłatę za bilet lotniczy poprzez zakup w Towarzystwie Ubezpieczeniowym Signal Iduna ubezpieczenia kosztów rezygnacji z biletu. Wasze bezpieczeństwo w naszym kraju jest dla nas najważniejsze. Jesteśmy w Gruzji i w Armenii 365 dni w roku, jesteśmy na bieżąco z sytuacją polityczną w regionie. Wybierając wycieczkę z Tamada -Tour nic nie ryzykujecie.

Posiadamy ubezpieczenie Gwarancji Ubezpieczeniowej dla Biur Podróży w TU SIGNAL IDUNA na kwotę 50 000 EURO.

Zapraszamy również do zapoznania się z opiniami o Tamada-Tour, które otrzymaliśmy w 2014 roku.

Prosimy także o odwiedzenie podstrony z odpowiedziami na Najczęściej Zadawane Pytania.

Czekamy na Was na Kaukazie!

Odkryj więcej ciekawych miejsc!

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024 Tamada Tour

Realizacja: Codenest