Majówka w Gruzji

19.12.2014

Krzysztof Nodar Ciemnołoński

Na przełomie kwietnia i maja w terminie 29.04-07.05.2015 gorąco polecamy Państwu majówkę w Gruzji! Realizujemy wtedy nasz flagowy wyjazd wycieczki do Gruzji „Gruzja-Baśniowy Kraj” w wersji na 9 dni. Mimo niewielu dni pokażemy Państwu najciekawsze i najpiękniejsza miejsca w Gruzji. W kameralnej 16 osobowej grupie zwiedzimy największe miasta – Tbilisi, Kutaisi i Batumi, zapierające dech w piersiach krajobrazy zabytki z listy Światowego Dziedzictwa UNESCO – katedrę Sveti Tschoveli z XI wieku nazywaną gruzińskim Wawelem, cerkiew Jvari z VI wieku, kontrowersyjną rekonstrukcję katedry Bagrati a także słynne skalne miasta – Vardziai Uplistsikhe. Dotrzemy także do zielonej i winnej Kachetii gdzie spróbujemy znakomitego gruzińskiego wina oraz do słynnego uzdrowiska Borjomi.

Szczegółowy program znajdziecie Państwo pod tym linkiem: http://www.tamadatour.pl/uploads/files/GruzjaBasniowyKraj9dni2015.pdfi na podstronie z ofertą „Gruzja-Baśniowy Kraj„.

Niezmiennie wszystkie obiadokolacje będziemy jedli w restauracjach codziennie próbując innych potraw i ich regionalnych wersji a także znakomitego wina i gruzińskiej grappy – czaczy, których nigdy u Tamady nie brakuje! Noclegi jak zawsze rezerwujemy w hotelach klasy ***w pokojach dwuosobowych z własnymi łazienkami co roku poprawiając standard i jakość naszej pracy.

Trasa wycieczki:

Wybierając wakacje w Gruzji z Tamada-Tour nie ponosicie Państwo żadnych dodatkowych i ukrytych kosztów. Nie uznajemy form fakultatywnych oraz żywienia na własną rękę! Przyjeżdżając z nami do Gruzji jesteście Państwo u nas, w naszym kraju, gdzie każdy gość jest darem od Boga!

Cały czas pracujemy codziennie i cały rok jako firma rodzinna, Ojciec i syn, starając się by za każdym razem Państwa zainspirować, oczarować i zaskoczyć. Czekamy na Was na Kaukazie, do zobaczenia.

Majówka w Gruzji już od 3353 zł tylko z Tamadą to pomysł na udany wyjazd!

Odkryj więcej ciekawych miejsc!

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024 Tamada Tour

Realizacja: Codenest