shovi racza gruzja

Najnowsze opinie o Tamada Tour

15.09.2015

Krzysztof Nodar Ciemnołoński

Zapraszamy do zapoznania się z komentarzami do naszej wycieczki do Armenii.

„To była najwspanialsza wycieczka w moim życiu. Teraz już chyba żadna nie będzie mi się podobać! Hotel bardzo dobry a kierowca był niczym najczulsza niania. Odgadywał nasze życzenia i był zawsze do dyspozycji. Doskonale wypełniał swoje zadania. Pozdrawiam i życzę powodzenia. NIE ZMIENIAJCIE SIĘ!” Maria

„Wyrazy wdzięczności za stworzenie możliwości nie tylko poznawania ale i też przeżywania Armenii.

Nasza wycieczka była szansą na poczucie magii tego niezwykłego kraju. Jego duchowości obecnej na każdym kroku, nierozerwalnego związku z naturą, majestatu gór i wielowiekowych budowli sakralnych. Wszystko to pozostawia niezapomniany skład w pamięci i skłania do refleksji.

Takie przyżywanie Armenii było dla nas możliwe dzięki znakomitej organizacji ze strony Tamada -Tour i niezwykłemu człowiekowi jakim jest Garik – Grzegorz Petrosian – nasz pilot, kierowca i przewodnik w jednej osobie.

Jego ogromna kultura osobista, duża uważność na nasze potrzeby, natychmiastowe reagowanie na jakiejkolwiek „zachcianki”, umiejętność szybkiego i skutecznego radzenia sobie w różnych pojawiających się problemach technicznych, spowodowała, że czuliśmy się dobrze zaopiekowani i bezpieczni.

Grzegorz (tak nazywaliśmy go po polsku) włożył dużo serca i zaangażowania w pokazanie nam swojego kraju.

Co wyrażało się nie tylko tym, że ma dużą wiedzę o historii i współczesności swojego kraju, którą się z nami dzielił ,ale tez w znakomitym rozplanowaniu naszego czasu, bez bezsensownego (jak to często na wycieczkach bywa) pospiechu. Wszyscy mieliśmy poczucie, że nasz czas na tej wycieczce był zaplanowany i wykorzystany – tak jak powinien być.

No i oczywiście kuchnia ormiańska – Grzegorz tak dobierał miejsca naszych obiadokolacji i menu, że był to dla nas zawsze oczekiwany z ogromnym zaciekawieniem moment dnia. Świetne miejsca i doskonałe jedzenie. I brak pospiechu!!!!

To była moja druga wyprawa z Tamada- Tour. Poprzednio byłam w Gruzji. Dobre doświadczenia z tego wyjazdu spowodowały, ze do Armenii postanowiłam jechać też z Tamada-Tour Zaplanowałam sobie taka nostalgiczną podróż śladami moich przodków. Został mi jeszcze Azerbejdżan – mam nadzieję, że wybiorę się tam również z Tamadą.” Bożena, Gdańsk

Odkryj więcej ciekawych miejsc!

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024 Tamada Tour

Realizacja: Codenest