Najnowsze opinie o Tamada Tour

15.09.2015

Krzysztof Nodar Ciemnołoński

Zapraszamy do zapoznania się z komentarzami do naszej wycieczki do Armenii.

„To była najwspanialsza wycieczka w moim źyciu.Teraz juź chyba źadna nie będzie mi się podobać! Hotel bardzo dobry a kierowca był niczym najczulsza niania. Odgadywał nasze źyczenia i był zawsze do dyspozycji. Doskonale wypełniał swoje zadania. Pozdrawiam i źyczę powodzenia.NIE ZMIENIAJCIE SIĘ!” Maria

„Wyrazy wdzięczności za stworzenie możliwości nie tylko poznawania ale i też przeżywania Armenii.

Nasza wycieczka była szansą na poczucie magii tego niezwyklego kraju. Jego duchowości obecnej na kazdym kroku, nierozerwalnego zwiazku z naturą, majestatu gór i wielowiekowych budowli sacralnych. Wszystko to pozostawia niezapomniniany sład w pamięci i skłania do releksji.

Takie przyżywanie Armenii by ło dla nas mozliwe dzieki znakomitej organizacji ze strony Tamada-Tour i niezwyklemu człowiekowi jakim jest Garik – Grzegorz Petrosian – nasz pilot,kierowca i przewodnik w jednej osobie.

Jego ogromna kultura osobista,duża uważnośc na nasze potrzeby,natychmiastowe reagowanie na jakiekolkwiek „zachcianki”, umiejetnośc szybkiego i skutecznego radzenia sobie w róznych pojawiających sie problemach technicznych, spowodowała,że czuliśmy sie dobrze zaopiekowani i bezpieczni.

Grzegorz (tak nazywalismy Go po polsku) włozył dużo serca i zaangażowania w pokazanie nam swojego kraju.

Co wyrazalo sie nie tylko tym,że ma dużą wiedzę o historii i wspólczesności swojego kraju,ktorą sie z nami dzielił ,ale tez w znakomitym rozplanowaniu naszego czasu,bez bezsensownego (jak to często na wycieczkach bywa) pospiechu. Wszyscy mielismy poczucie,że nasz czas na tej wycieczce był zaplanowany i wykorzystany – tak jak powinien byc.

No i oczywiscie kuchnia ormiańska – Grzegorz tak dobierał miejsca naszych obiadokolacji i menu,że był to dla nas zawsze oczekiwany z ogromnym zaciekawieniem moment dnia. Swietne miejsca i doskonałe jedzenie. I brak pospiechu!!!!

To była moja druga wyprawa z Tamada- Tour. Poprzednio byłam w Gruzji. Dobre doświadczenia z tegi wyjazdu spowodowały,ze do Armenii postanowiłam jechać też z Tamada-Tour Zaplanowałam sobie taka nostaliczną podróz sladami moich przodków. Został mi jeszcze Azarbejdzan – mam nadzieję,że wybiorę sie tam rowniez z Tamadą.” Bożena, Gdańsk

Odkryj więcej ciekawych miejsc!

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2021 Tamada Tour

Realizacja: Codenest