Propozycje szyte na miarę dla każdego!

12.01.2016

Krzysztof Nodar Ciemnołoński

Nasi sympatycy cenią nas także za nieszablonowe podejście, fantazję i realizowanie wyjazdów szytych na miarę. Poza regularnymi wycieczkami ze strony obsługujemy wiele zapytań niestandardowych i poza szlakiem. Rajdy konne, trekking, jeep tour, winny tour, pieczenie barana i biesiada w agroturystycznej wiosce, do której nikt nie przyjeżdża – robimy!

Wyjazdy dla ludzi z pierwszych stron gazet ale i dla brawurowych studentów złaknionych adrenaliny – robimy! Wczasy z dziećmi, śluby, wesela, wieczory panieńskie i kawalerskie – robimy! Wyjazdy motocyklowe, loty paralotnią, rafting, łowienie ryb i narty w Gruzji – robimy! Dysponujemy całą bazą noclegową o dowolnym standardzie, samochodami, rowerami a nawet hulajnogami 🙂

Jako jedyna polska (i gruzińska) firma zorganizowaliśmy wyjazd na mecz piłkarski Polska-Gruzja dla 20 osób w listopadzie 2014 roku. Stanęliśmy na głowie by będąc w Gruzji kupić w Polsce bilety na mecz (w polskim sektorze zgodnie z przepisami PZPN) a w trakcie wyjazdu z pieśnią na ustach pokazaliśmy kibicom perełki Kartlii i Kachetii.

Dostosujemy się do każdego uczestnika i do każdego zapytania.

Razem – Tamada-senior i Tamada -Junior – mamy 104 lata doświadczenia! 🙂

Odkryj więcej ciekawych miejsc!

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024 Tamada Tour

Realizacja: Codenest