Trekking-Gruzja

Wino i książka gratis – zarezerwuj wycieczkę do października 2019!

02.09.2019

Krzysztof Nodar Ciemnołoński

Już dziś zaplanuj wakacje 2020 z Tamada Tour! Zarezerwuj dowolną wycieczkę z oferty do 31.10.2019 r., a w prezencie otrzymasz butelkę wina Nodari Wine i książkę z autografem, e-book i audiobook „PolakoGruzin” autorstwa Krzysztofa Nodara Ciemnołońskiego!

First minute 2020 do Gruzji i nie tylko

Z Tamada Tour możesz pojechać na wymarzone wakacje do Gruzji, Armenii, Azerbejdżanu, Iranu, Rosji, Kirgistanu, Tadżykistanu, Uzbekistanu, Kazachstanu, Albanii i Kosowa, a już wkrótce – także do Wietnamu, Mjanmy, Chin, Indii, Nepalu, Tajlandii, Malezji, Singapuru, Mołdawii, Rumunii i na Ukrainę.

Rozsiądź się wygodnie, rozwiń skrzydła wyobraźni i spełnij marzenia o wyprawie do najbardziej fascynujących zakątków Europy oraz Azji Centralnej i Południowo-Wschodniej!

Zarezerwuj dowolną wycieczkę z oferty Tamada Tour na 2020 r. do 31.10.2019 r., a gratis otrzymasz butelkę wina Nodari Wine (rocznik 2019) oraz książkę z autografem, e-book i audiobook „PolakoGruzin” autorstwa Krzysztofa Nodara Ciemnołońskiego.

Książka „PolakoGruzin”

Książka, e-book i audiobook „PolakoGruzin” Krzysztofa Nodara Ciemnołońskiego to ponad 100 wyjątkowych anegdot i porad dla pragnących poznać prawdziwe oblicze Gruzji. Publikacja odpowiada na liczne pytania, które zadaje sobie niejeden obieżyświat:

  • W czym tkwi legendarna magia Gruzji, jak ją uchwycić i naprawdę zrozumieć?
  • Jak i gdzie odkryć nieznane turystom oblicza Gruzji oraz jakie atrakcje perły Kaukazu – od kultowych zabytków po bezdroża niezapomnianej przygody – trzeba koniecznie poznać?
  • Dokąd w Gruzji warto się wybrać na eskapadę jeepami, trekking, rajd konny czy wine tour – z nurtem górskich potoków, przez majestatyczne szczyty i zakamarki soczyście zielonych wąwozów?
  • Co warto w Gruzji przeżyć i jak zrobić to z poszanowaniem lokalnej obyczajowości?
  • Gdzie w Gruzji zanocować, co i gdzie zjeść i wypić, jakie pamiątki stąd przywieźć?
  • Jak wznosić podczas supry słynne gruzińskie toasty i u kogo najlepiej zasmakować gruzińskiej tradycji winiarskiej?
  • Jak natrafić na ludzi żyjących od pokoleń w wioskach, w których zatrzymał się czas, a codzienność płynie w rytmie przyrody i niezmiennych od wieków tradycji?
  • Jak zgłębić sens gruzińskiej kultury, historii, sztuki, muzyki, architektury, kuchni i relacji międzyludzkich?
  • Jakie są gruzińskie tematy tabu i czego w tym kraju nie wypada robić i mówić?
  • I wiele, wiele innych.
ksiazka_polakogruzin

W publikacji Krzysztof – który od 2007 r. dzieli życie między Polskę i Gruzję, a od 2014 r. mieszka na stałe w Tbilisi – podsumowuje swoje kilkuletnie gruzińskie doświadczenia. Dzieli się unikatowymi informacjami, ułatwiając turystom, podróżnikom i wszystkim ciekawym świata zdobycie przydatnych, autentycznych wiadomości o Gruzji oraz zaplanowanie udanej wyprawy na Kaukaz.

Wino Nodari Wine

Nodari Wine to wytrawne wino białe ze szczepu rkatsiteli. Cechuje się słomkową barwą i subtelnym korzenno-owocowym aromatem. Powstaje z winogron z ekologicznych plantacji w regionie Kachetii i jest wytwarzane w glinianych naczyniach kwewri – tradycyjną gruzińską metodą, unikalną w skali światowej i wpisaną na listę niematerialnego dziedzictwa kulturowego ludzkości UNESCO.

Kachetia, kolebka gruzińskiego winiarstwa, spływa wybornym winem od co najmniej 6 tys. lat. Trunki produkuje się tu z wyjątkowych szczepów winogron i w zgodzie z rzemieślniczymi tradycjami, przekazywanymi z pokolenia na pokolenie. Krzysztof Nodar Ciemnołoński – właściciel Tamada Tour i potomek kachetyjskiego rodu Tumaniszwili – z pasją kontynuuje lokalne dziedzictwo winiarskie, zamykając w każdej kropli wina Nodari Wine niepowtarzalny smak i esencję skarbów gruzińskiej natury i kultury. Tego trzeba spróbować!

Nodari-Wine

Dokąd pojedziesz na wakacje 2020 r.?

Sprawdź ofertę letnich i zimowych wycieczek Tamada Tour

Zarezerwuj wyjazd do 31.10.2019 r. i zgarnij w prezencie wino i książkę prosto z baśniowej Gruzji!

Odkryj więcej ciekawych miejsc!

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024 Tamada Tour

Realizacja: Codenest