gruzja-jedzenie-chinkali-chaczapuri

Wycieczki do Gruzji dla głodnych świata

24.04.2018

Krzysztof Nodar Ciemnołoński

A gdyby tak rzucić wszystko i udać się na wakacje w Gruzji? Odpowiedź jest tylko jedna! Wycieczki do Gruzji to idealny plan dla tych, którzy chcą i odetchnąć od codzienności, i przeżyć emocjonującą wyprawę.

Gruzja to wciąż niezadeptany turystycznie raj na ziemi, pełen oszałamiających krajobrazów, gościnnych ludzi i wspaniałych zabytków. Ceny są tu niskie, pogoda świetna, radość leje się strumieniami wybornego wina i czaczy, a z pysznym jedzeniem przegrywa nawet najbardziej stanowcza decyzja o diecie. A to dopiero początek przyjemności.

Gruzja – wycieczki, które zapamiętasz na zawsze

Gruzji nie da się opisać jednym słowem. Trzeba tu przyjechać i osobiście doświadczyć tego, co oferuje ten kraj. Poczynając od bajkowej stolicy – Tbilisi, przez płynącą winem Kachetię, historyczną Imeretię, aż po Swanetię i pełen energii nadmorski kurort Batumi, ta bijąca blaskiem perła Kaukazu na każdym kroku dostarcza niezapomnianych wrażeń.

Gruzja – wakacje inne niż wszystkie

Na krótkie i długie wczasy Gruzja nadaje się wprost wyśmienicie. Narty w Gruzji, trekking, przejazd kolejką linową, eskapada malowniczą Gruzińską Drogą Wojenną z widokiem na ośnieżony szczyt Kazbeku, zwiedzanie jaskini Prometeusza i zabytków objętych patronatem UNESCO, a może relaksująca kąpiel w Morzu Czarnym – to tylko krótka lista atrakcji Gruzji, na które zdecydowanie warto się skusić.

Dlaczego jeszcze warto jechać do Gruzji?

Różne oblicza tego kaukaskiego kraju splatają się w swojską prostotę codzienności, której zasmakujemy przy biesiadnym stole, i kręte szlaki przygody, prowadzące od wysokich gór, po czarnomorskie wody. Tylko tu poczujemy bezkresną wolność, wpadniemy w zadumę nad zjawiskowymi pejzażami i poczujemy dreszczyk adrenaliny podczas wypraw terenówkami, szusowania na narciarskich stokach czy żywiołowych tańców. Kiedy więc ktoś zapyta was o najlepszy pomysł na ekscytujące i tanie wakacje, Gruzja bez wątpienia będzie strzałem w dziesiątkę.

Marzy się wam wycieczka do Gruzji? Sprawdźcie propozycje najciekawszych wyjazdów, na które od 2011 r. wyruszają ze mną ludzie ciekawi świata i gotowi na najlepszą przygodę swojego życia!

Odkryj więcej ciekawych miejsc!

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024 Tamada Tour

Realizacja: Codenest