negombo-sri-lanka

Wycieczki First Minute 2022 z Tamada Tour – 200 zł zniżki na wycieczkę i wino w prezencie!

01.07.2021

Krzysztof Nodar Ciemnołoński

Już dziś zaplanuj wakacje 2022 z Tamada Tour! Zarezerwuj dowolną wycieczkę z oferty do 31.10.2021 r. ze zniżką 200 zł i butelką naszego gruzińskiego wina Nodari Wine w prezencie!

Wycieczki First Minute 2022 – Kaukaz, Azja, Europa

Z Tamada Tour możesz pojechać na wymarzone wakacje na Kaukaz, do południowej i wschodniej Europy, Azji Centralnej, Azji Południowo-Wschodniej oraz krajów Bliskiego Wschodu.

Wycieczki do Gruzji

Jako najstarsze polsko-gruzińskie biuro podróży, działające w Polsce i Gruzji, serdecznie zapraszamy zwłaszcza na wycieczki do Gruzji. Magiczna perła Kaukazu jest pełna oszałamiających krajobrazów, zabytków i tradycji kulturowych, takich jak choćby słynna supra, czyli tradycyjna biesiada z winem, poetyckimi toastami i niezapomnianą atmosferą przyjaźni. Wycieczki objazdowe, trekkingowe po górach i alpejskich łąkach Kaukazu, jeep tour, kulinarne i winiarskie – to wszystko czeka na Was w pięknej Gruzji!

Wycieczki do Armenii

Zachęcamy ponadto do odkrycia mniej znanych gruzińskich sąsiadów. Wycieczka do Armenii to propozycja dla poszukiwaczy przygód, czarujących widoków i niesamowitych historii.

Wycieczki do Azerbejdżanu

Z kolei wycieczka do Azerbejdżanu pozwala zobaczyć kraj zarazem ultranowoczesny, jak i stary duchem, roztańczony, kuszący futurystyczną architekturą i ognistymi atrakcjami przyrodniczymi.

Wycieczki do Iranu

Niedaleko od Kaukazu czekają kolejne podróżnicze niespodzianki. Śladami Marco Polo można wyruszyć na orientalną wycieczkę do Iranu.

Wycieczki do Azji Centralnej

Miłośników natury urzekną wycieczki do Kazachstanu, a także wycieczki do Kirgistanu. Czekają tu wędrówki do owianych legendami jezior, gór, kanionów, zwiedzanie zagadkowych miast, muzeów i zabytków oraz inspirujące spotkania z lokalnymi mieszkańcami.

Kirgistan to także raj dla pasjonatów długich, pieszych i konnych wypraw na łonie natury oraz osób spragnionych spokoju.

Wycieczka do Kirgistanu i Tadżykistanu, w majestatyczne góry Pamiru, to natomiast eskapada szutrowymi wertepami do miejsc poza światem. Na szlaku czekają jurty pamirskich koczowników, obłędne widoki i wrażenia!

W moc atrakcji obfitują również wycieczki do Uzbekistanu – baśniowa Samarkanda, mozaika barw pustyni w okolicach Chiwy i Buchary, gliniane domy, ręcznie robiona ceramika, orzechowe gaje i wiele więcej!

Ruszamy dalej? Podczas wycieczki do Mongolii można zwiedzić zachód albo wschód tego wciąż nieodkrytego turystycznie kraju Azji Środkowej. Zachodnia Mongolia to okazja do przejażdżki wielbłądem, polowania z orłem i zamieszkania w jurcie u rodziny koczowników. Wschodnia Mongolia to multum ciekawostek przyrodniczych i kulturowych w lokalnych rezerwatach przyrody, buddyjskich klasztorach, miastach i wsiach, nad którymi do dziś czuwa duch wielkiego Czyngis-chana.

Wycieczki do Azji Południowo-Wschodniej

Im dalej na wschód, tym więcej egzotyki. Wycieczka na Sri Lankę to spotkanie z królestwem herbaty, słoni, lampartów, batiku, zabytków kolonialnych i buddyjskich oraz relaks na rajskich plażach.

Wycieczka do Indii pozwala z kolei odkryć różne oblicza orientalnej Krainy Maharadżów: wspaniałe zabytki, pyszną kuchnię, kalejdoskop hinduskiej codzienności. Wielu twierdzi, że wyprawa do Indii pozwala także odkryć siebie…

Wśród wycieczek do Azji Południowo-Wschodniej są też inne ciekawe kierunki: Nepal, Wietnam, Tajlandia, Malezja, Singapur – dla miłośników egzotycznego wypoczynku w górach i nad oceanami.

Wycieczki na Bałkany i do Europy Wschodniej

Kto woli zwiedzić bliższe miejsca, może się udać na wycieczkę na Bałkany – do Albanii albo Albanii i Kosowa.

Ciekawostką są także wycieczki do Europy Wschodniej – Mołdawia, Rumunia i Ukraina potrafią niejednym zaskoczyć!

Rezerwacje do 31.10.2021 ze zniżką i prezentem

Zarezerwuj już terazdowolną wycieczkę z oferty Tamada Tour na 2022 r.! Na każdą rezerwację wycieczki wykonaną do 31.10.2021 r. otrzymasz zniżkę 200 zł i butelkę gruzińskiego wina Nodari Wine (rocznik 2019) w prezencie.

Nodari Wine to wytrawne wino białe ze szczepu rkatsiteli. Cechuje się słomkową barwą i subtelnym korzenno-owocowym aromatem. Powstaje z winogron z ekologicznych plantacji w regionie Kachetii i jest wytwarzane w glinianych naczyniach kwewri – tradycyjną gruzińską metodą, unikalną w skali światowej i wpisaną na listę niematerialnego dziedzictwa kulturowego ludzkości UNESCO.

Kachetia, kolebka gruzińskiego winiarstwa, spływa wybornym winem od co najmniej 6 tys. lat. Trunki produkuje się tu z wyjątkowych szczepów winogron i w zgodzie z rzemieślniczymi tradycjami, przekazywanymi z pokolenia na pokolenie. Krzysztof Nodar Ciemnołoński – właściciel Tamada Tour i potomek gruzińskiego rodu Tumaniszwili – z pasją kontynuuje lokalne dziedzictwo winiarskie, zamykając w każdej kropli wina Nodari Wine niepowtarzalny smak i esencję skarbów gruzińskiej natury i kultury. Tego trzeba spróbować!

banner-o-nas-tamada-tour-krzysztof-nodar-ciemnolonski

WAŻNE! Zasady wjazdu do innych krajów w czasie i po pandemii

W Tamada Tour zdecydowanie stawiamy bezpieczeństwo i komfort naszych podróżnych na pierwszym miejscu. Z tego powodu w dobie pandemii i okresie jej ustępowania nie organizowaliśmy żadnych wycieczek ani nawet nie zachęcaliśmy do wyjazdów, do odkrywania świata.

To nietypowy ruch, wskutek którego niejednokrotnie spotkaliśmy się z niezasłużoną krytyką, gdy latem 2020 r. część osób sądziła, że wszystko wraca już do normy i zarzucała nam niepotrzebne panikowanie…

Widząc, jak naprawdę wygląda sytuacja i przeczuwając, że to jeszcze nie koniec, podjęliśmy stanowczą decyzję: świadomie, choć z oczywistym żalem i lękiem o przyszłość, zaprzestaliśmy sprzedaży wycieczek, żeby nikogo nie narażać, bo – powtórzmy raz jeszcze – bezpieczeństwo, zdrowie i wygoda turystów były, są i zawsze będą priorytetem Tamada Tour. Nasze podejście pozostaje niezmienne.

Z wielkimi nadziejami patrzymy na nadchodzący 2022 rok. Coraz więcej jest osób zaszczepionych, restrykcje znikają, toteż i my postanowiliśmy wznowić organizację wycieczek. Nie wiemy, co wydarzy się w ciągu najbliższych miesięcy, ale zapewniamy, że Tamada Tour – jako legalnie działający organizator turystyki – posiada wszelkie wymagane prawem zabezpieczenia organizacyjne i finansowe na rzecz ochrony podróżnych.

Wszyscy nasi turyści, którzy rezygnują z wycieczki mają zagwarantowany zwrot poniesionych kosztów w terminie 14 dni (szczegóły w ofercie każdej wycieczki oraz w załączniku do umowy o imprezę turystyczną: „Ogólne Warunki Uczestnictwa W Imprezach Turystycznych Organizowanych Przez Tamada Tour Sp. z o.o.”, z którego treścią można się zapoznać w każdej chwili pod tym linkiem).

Uwaga! Promocja FIRST MINUTE 2022 nie łączy się z wystawionymi w 2021 roku voucherami na 120 % wpłaconej kwoty.

Odkryj więcej ciekawych miejsc!

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024 Tamada Tour

Realizacja: Codenest