Wycieczki First Minute 2023 i vouchery. Promocja Tamada Tour i Nodaris Marani

02.08.2022

Krzysztof Nodar Ciemnołoński

Spełniliśmy nasze wielkie marzenie o gruzińskiej winnicy! Z tej okazji przygotowaliśmy dla wszystkich miłośników podróży promocję na wycieczki First Minute 2023, vouchery wycieczkowe i atrakcyjne niespodzianki. Sprawdź szczegóły i zarezerwuj wymarzoną podróż z Tamada Tour już teraz!

Nasza własna winnica Nodaris Marani w Gruzji!

Nadal nie mogę w to uwierzyć, a jednak: po długich 12 latach działalności turystycznej, pracy i życia w Gruzji nareszcie spełniło się moje największe marzenie o gruzińskiej winnicy!

W sierpniu 2022 r. kupiliśmy dom z marani (piwniczką winną), który znajduje się w winiarskim regionie Kachetii, w miejscowości Anaga, skąd jest rzut beretem (albo kieliszkiem wina) do miasta miłości Sighnaghi z malowniczym widokiem na dolinę rzeki Alazani.

W winnicy Nodaris Marani będziemy produkować własne wino w amforach kwewri, tradycyjną gruzińską metodą, liczącą 8000 lat i wpisaną na listę UNESCO.

Zanim ruszymy na pierwsze rtveli (zbiory winogron), zakasaliśmy rękawy i wskoczyliśmy w żywioł przygotowań w Anaga: stawiamy płot, uwijamy się z młotkami, grabiami, wiadrami, co w środku sezonu turystycznego jest doprawdy niezłą brawurą.

Mamy wielkie plany jak najszybciej urządzić naszą wymarzoną winnicę i dom, abyśmy mogli z prawdziwą przyjemnością zaprosić Was – naszych drogich Gości, Uczestników naszych wycieczek, gruzińskich i polskich przyjaciół – do siebie: na degustacje wina, gruzińskie supry (tradycyjne biesiady), warsztaty winiarskie i kulinarne, rozmaite atrakcje i magiczne doświadczenie Gruzji i Kaukazu.

Aby było to możliwe, potrzebujemy jedynie jeszcze odrobiny czasu i funduszy. Wielu sympatyków Tamada Tour i Gruzji już przyszło nam z nieocenioną pomocą, stale dostajemy też od Was niezliczone wiadomości, w których pytacie, jak można nas wesprzeć. To niesamowicie miłe i budujące! Wiemy, że ludzie od lat organizują w internecie zbiórki na różne cele – ale my nie chcemy niczego za darmo!

Postanowiliśmy połączyć przyjemne z pożytecznym i przygotowaliśmy dla Was wyjątkowe promocje na nasze wycieczki First Minute 2023 oraz vouchery wycieczkowe. Każda dokonana rezerwacja wycieczki lub zakup vouchera realnie pomogą nam w remoncie winnicy i przygotowaniach do zbliżającego się wielkimi krokami wyjątkowego sezonu, a Wam pozwolą czerpać jeszcze więcej radości z podróżowania!  

Wycieczki First Minute 2023 – promocje i niespodzianki

Oferta promocyjna First Minute 2023 obowiązuje na wszystkie wycieczki Tamada Tour z terminem na 2023 rok. Każdą rezerwację nagradzamy rabatami i atrakcyjnymi niespodziankami.

Nagrody za rezerwacje wycieczek w dniach 2.08. 30.09.2022

  • 500 PLN zniżki na wycieczkę
  • Butelka gruzińskiego wina Nodaris Marani w prezencie
  • Egzemplarz książki „PolakoGruzin” Krzysztofa Nodara Ciemnołońskiego z osobistą dedykacją w prezencie

Nagrody za rezerwacje wycieczek w dniach 1–31.10.2022

  • 300 PLN zniżki na wycieczkę
  • Butelka gruzińskiego wina Nodaris Marani w prezencie
  • Egzemplarz książki „PolakoGruzin” Krzysztofa Nodara Ciemnołońskiego z osobistą dedykacją w prezencie

Vouchery wycieczkowe

Dodatkowo uruchomiliśmy sprzedaż voucherów wycieczkowych o wartości 130% wpłaconej kwoty. Jak to działa? Bardzo prosto!

Vouchery wycieczkowe o wartości 130% wpłaconej kwoty promocja do 30.09.2022

  • Za 1000 zł otrzymujesz voucher o wartości 1300 zł
  • Za 1500 zł otrzymujesz voucher o wartości 2000 zł
  • Za 2000 zł otrzymujesz voucher o wartości 2600 zł

Vouchery wycieczkowe Tamada Tour są ważne do 31.12.2025 r. Można je wykorzystać na wycieczki od 2023 r. Aby otrzymać voucher, wyślij wiadomość na adres: biuro@tamadatour.pl – w odpowiedzi podamy dane do wpłaty, po której odnotowaniu wyślemy do Ciebie indywidualny voucher wycieczkowy.

Wycieczki z Tamada Tour

W Tamada Tour od 2011 r. organizujemy wycieczki do Gruzji, Armenii i Azerbejdżanu. Kaukaz pozostaje naszą specjalnością i wielką podróżniczą miłością, którą z myślą o sympatykach wojaży postanowiliśmy też obdarzyć inne zakątki świata. Organizujemy również wycieczki do tzw. krajów Poradziecji: Kirgistanu, Tadżykistanu, Uzbekistanu, Kazachstanu, a także do Albanii, Kosowa, Rumunii, Mołdawii, Iranu, Maroka, Mongolii, Wietnamu, Indii, Nepalu, Tajlandii, Malezji, Singapuru, Peru, RPA, USA czy Australii.

Prezenty za rezerwacje

Dowiedz się więcej o upominkach, które otrzymasz do każdej rezerwacji wycieczki First Minute 2023.

Wino Nodaris Marani

Nodaris Marani znajduje się w miejscowości Anaga, w winiarskim regionie Kachetii w Gruzji. Kachetia spływa wybornym winem od co najmniej 8 tys. lat. Trunki produkuje się tu z wyjątkowych szczepów winogron i w zgodzie z przekazywanymi z pokolenia na pokolenie rzemieślniczymi tradycjami. Gruzińska metoda produkcji win w glinianych amforach kwewri jest unikalna w skali światowej i wpisana na listę niematerialnego dziedzictwa kulturowego ludzkości UNESCO. W Nodaris Marani z pasją kontynuujemy lokalne dziedzictwo winiarskie, zamykając w każdej kropli wina niepowtarzalny smak i esencję skarbów gruzińskiej natury i kultury. Wytwarzamy kilka rodzajów win, m.in. wytrawne wino białe ze szczepu rkatsiteli i czerwone saperavi. Więcej o Nodaris Marani tutaj.

Książka „PolakoGruzin”

Książka „PolakoGruzin” Krzysztofa Nodara Ciemnołońskiego to unikalna opowieść o Gruzji turystycznej, codziennej i zupełnie nieznanej. Publikacja obejmuje artykuły, reportaże i przewodniki po Gruzji, przeplecione historiami rodzinnymi sprzed stu lat i wspomnieniami o Gruzji z ostatniego półwiecza. Autor, który od 2007 r. dzieli życie między Polskę i Gruzję, a od 2014 r. mieszka i pracuje na stałe w Tbilisi, podsumowuje osobiste gruzińskie doświadczenia, opowiada o swoich gruzińskich korzeniach i dzieli się informacjami przydatnymi dla planujących wyprawę na Kaukaz. Więcej o książce tutaj.

Odkryj więcej ciekawych miejsc!

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024 Tamada Tour

Realizacja: Codenest