gruzja-azerbejdzan-armenia-14-dni-baner

Zaproszenie do współpracy

26.01.2015

Krzysztof Nodar Ciemnołoński

Początek sezonu wiosenno-letniego zbliża się wielkimi krokami. W związku z tym zapraszamy serdecznie do współpracy wszystkich organizatorów wycieczek, zorganizowane grupy przyjaciół, firmy specjalizujące się w ofertach typu „incentive”, parafie i biura pielgrzymkowe. Na całym Kaukazie Południowym, w trzech krajach, możemy zorganizować dla Państwa niezapomniane wakacje w Gruzji, wyjazdy integracyjne, pielgrzymki do Gruzji i Armenii, wyjazdy do Gruzji, Armenii i Azerbejdżanu, konferencje biznesowe i wiele innych szytych na miarę imprez.

Pracujemy w gruzińsko-polskim zespole doświadczonych i profesjonalnych pracowników. Dla Państwa wygody przenieśliśmy nasze biura w obu krajach. Od listopada 2014 biuro naszej polskiej firmy mieści się pod Warszawą a biuro gruzińskie w Tbilisi. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu w godzinach 9-18.

Poza zorganizowanymi grupami tworzymy na bieżąco dopasowane w każdym szczególe oferty dla najbardziej wymagających klientów.

Na Państwa życzenie możemy przygotować indywidualne wyceny przelotów różnymi liniamii lotniczymi (PLL LOT, Wizz-Air, Lufthansa) oraz programy na dowolną ilość dni z dowolnym standardem atrakcji. Posiadamy własną bazę logistyczną, zespół doświadczonych pracowników – kierowców, pilotów, przewodników, tłumaczy, dostęp do wielu bardzo dobrych i sprawdzonych hoteli o każdym możliwym standardzie i duże doświadczenie w organizacji imprez firmowych, pielgrzymek, szkoleń oraz spotkań i konferencji biznesowych. Jako jedyne polskie biuro jesteśmy w Gruzji obecni nieprzerwanie 365 dni w roku. Nie bez znaczenia jest również to, że na nasze doświadczenie organizacyjne i logistyczne składa się także ponad 10 lat spędzonych w pracy producenckiej przy polskiej kinematografii (lata 1970-1980) oraz wieloletnia praca na rzecz Organizacji Charytatywnych. Suma doświadczeń zawodowych, cenne uwagi, nieszablonowe podejście, wysoka jakość obsługi klienta oraz osobisty nadzór nad całym procesem organizacji i prowadzenia imprez zawdzięczamy właścicielowi firmy – Jerzemu Ciemnołońskiemu. Poniżej znajdziecie Państwo Listy Referencyjne od naszych dotychczasowych kontrahentów: PLL Lot Solidarność, PLL Lot Cargo, Stowarzyszenie Księgowych w Polsce – Zarząd Główny, Skarb Państwa Nadleśnictwo Woziwoda, Zakład Doskonalenia Zawodowego w Katowicach.

Rajdy konne, wyprawy jeepami, wyprawy motocyklowe, trekkingi, pielgrzymki po Gruzji i Armenii, konferencje biznesowe, szkolenia, toury winne, weekendowe wypady, wczasy odchudzające, obozy sportowe, imprezy objazdowe, imprezy pobytowe, nauka gotowania i tańców regionalnych – nic nie jest nam obce. Przygotowujemy przynajmniej kilka imprez tego typu w każdym roku.

Współpracujemy również z wieloma firmami w Polsce, które zajmują się pośrednictwem przy organizacji imprez Incentive.

Dla klientów indywidualnych możemy przygotować dowolne programy na życzenie -warunkiem jest zorganizowanie minimum 12 osobowej grupy.

Odkryj więcej ciekawych miejsc!

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024 Tamada Tour

Realizacja: Codenest