Kaukaz

Wycieczki na Kaukaz

Wycieczki na Kaukaz to specjalność Tamada Tour. Od 2011 r. organizujemy kameralne wycieczki objazdowe i pobytowe do jednego z najpiękniejszych i najbardziej tajemniczych zakątków świata. Kaukaz nieodłącznie kojarzy się z pejzażem dzikich gór i barwną kulturą temperamentnych mieszkańców. Podczas wycieczki na Kaukaz przekonasz się, że ten arcyciekawy region na styku Europy i Azji kryje o wiele więcej niespodzianek i wcale nie jest tak oczywisty, jak wydaje się na pierwszy rzut oka. Zaintrygowany? Pakuj manatki i ruszaj z nami na wycieczkę na Kaukaz Południowy – do Gruzji, Armenii albo Azerbejdżanu. Choć te trzy kaukaskie kraje mają wiele cech wspólnych, w rzeczywistości są zupełnie inne pod względem przyrody, historii, kultury i czekających na wojażerów atrakcji!

Wyprawy na Kaukaz

W Tamada Tour wyprawy na Kaukaz wiodą przez słynne i nieznane turystom szlaki dla miłośników górskich wędrówek i rajdów po bezdrożach, pasjonatów historii i kultury, poszukiwaczy wrażeń i błogiego relaksu. Z dala od rozpędzonego świata skocz na wymarzony trekking, off-road albo rajd konny, wycieczkę narciarską, kulinarną albo inną wyprawę na Kaukaz. Pokonaj szutrowe wertepy i zakręty na zboczach gór, urocze doliny, półpustynie i nadmorskie wybrzeża. Zobacz cuda natury i imponujące zabytki. Odwiedź orientalne miasta i zaciszne wsie, aby poznać naszych zaprzyjaźnionych winiarzy, artystów, rzemieślników, kucharzy i innych ludzi – gościnnych, muzykalnych, żywiołowych, ale i nostalgicznych Gruzinów, Ormian i Azerów, dzięki którym wyprawa na Kaukaz staje się prawdziwie niezapomnianym przeżyciem.

Wycieczka na Kaukaz z Tamada Tour

Co jeszcze sprawia, że wycieczka na Kaukaz z Tamada Tour to doświadczenie podróżnicze z zupełnie innej orbity? Jesteśmy doświadczonymi znawcami Kaukazu, związanymi z tym regionem na płaszczyźnie podróżniczej, zawodowej, prywatnej i akademickiej. Kaukaz jest dla nas domem, sferą badań, czasem długim przystankiem w drodze przez świat. Jak własną kieszeń znamy miejscową historię, geografię, przyrodę, kulturę, zabytki, niuanse obyczajowe. Zakotwiczeni w lokalnej codzienności, stale z pasją eksplorujemy Kaukaz, abyś mógł razem z nami – świadomie, autentycznie, obiektywnie i z szacunkiem do tutejszego dziedzictwa – odkrywać fascynujące miejsca, wspaniałych ludzi i zdumiewające oblicza kaukaskiego uniwersum.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024 Tamada Tour

Realizacja: Codenest