Australia i Nowa Zelandia 16 dni

Wycieczka objazdowa

od  PLN
cena za osobę / 16 dni

Rezerwuj

Odkryj ekscytujące Antypody!

Marzysz o wielkiej przygodzie na drugim końcu świata? Pakuj się na niezapomnianą wyprawę do Australii i Nowej Zelandii! Tropem kangurów skocz do serca czerwonej pustyni i odkryj legendy świętej góry Uluru. Zobacz słynną operę w Sydney, tętniące życiem zaułki Melbourne i Auckland, królicze miasteczko Geelong, wioskę Hobbiton i winiarskie doliny. Sprawdź, gdzie w eukaliptusowym lesie drzemią koale i o czym opowiadają świetliki z wapiennych jaskiń. W Rotorua wdrap się na szczyt wulkanu, z którego tryskają imponujące gejzery. Nad brzegami Pacyfiku odnajdź piękne plaże, zatoki i spektakularne formacje skalne. W wioskach Aborygenów i Maorysów daj się porwać dźwiękom didgeridoo, emocjom tańca haka, sekretom malarstwa kropkowego, kulinarnym eksperymentom i prastarym mitom, które skrywają największe tajemnice życia na Antypodach.

W cenie

Noclegi w hotelach 3–4* (pokoje 2-os. z łazienkami)

Noclegi w hotelach 3–4* (pokoje 2-os. z łazienkami)

Plażowanie nad oceanem

Plażowanie nad oceanem

Pokazy folklorystyczne w wioskach rdzennej ludności

Pokazy folklorystyczne w wioskach rdzennej ludności

Wyżywienie (śniadania + kolacje)

Wyżywienie (śniadania + kolacje)

Loty wewnętrzne

Loty wewnętrzne

Loty Warszawa – Sydney – Warszawa

Loty Warszawa – Sydney – Warszawa

Wejścia biletowane do atrakcji, muzeów, rezerwatów przyrody

Wejścia biletowane do atrakcji, muzeów, rezerwatów przyrody

Opieka polskojęzycznego pilota-przewodnika

Opieka polskojęzycznego pilota-przewodnika

Degustacja wina w lokalnych winiarniach

Degustacja wina w lokalnych winiarniach

Transfery lotnisko – hotele – trasa wycieczki (klimatyzowany bus)

Transfery lotnisko – hotele – trasa wycieczki (klimatyzowany bus)

Kameralne grupy

Kameralne grupy

Ubezpieczenie KL, NNW, OC + bagaż

Ubezpieczenie KL, NNW, OC + bagaż

Lokalny koloryt i kultura

Lokalny koloryt i kultura

Składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy

Składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy

Gwarancja Zwrotu Pieniędzy w 14 dni ?

Wybrane atrakcje

Uluru

Formacja skalna Uluru to przyrodniczy symbol Australii i najcenniejszy zabytek kultury Aborygenów. Imponujący ostaniec z czerwonego piaskowca leży w niemal samym sercu kontynentu i wyrasta gwałtownie ponad piaszczystą równinę na wysokość 348 m. Spektakularne piękno i kapitalne znaczenie dla tradycji rdzennej grupy etnicznej Anangu przyczyniły się do wpisania Uluru wraz z grupą skał Kata Tjuta na listę UNESCO. Krajobraz Parku Narodowego Uluru - Kata Tjuta jest żywym odzwierciedleniem kodeksu Aborygenów – zapisanym w naturze tekstem kultury, regulującym autochtoniczne obyczaje, wierzenia, relacje międzyludzkie i związki człowieka ze środowiskiem. Tradycyjne prawa najstarszej żyjącej cywilizacji świata odczytamy tu z licznych petroglifów, dzieł malarstwa kropkowego, drewnianych rzeźb (punu) oraz praktykowanych pod Uluru obrzędów i zwyczajów, takich jak tradycyjna ceremonia tańca (inma). W aborygeńskim systemie wierzeń Uluru jest świętą górą – nie wolno się na nią wspinać, za to obowiązkowym punktem zwiedzania jest piesze okrążenie formacji. Liczący 8 km obwodu monolit mieni się w zależności od pogody i pory dnia kolorami czerwieni, fioletu i pomarańczu. Za każdym razem wygląda inaczej, ukazując oszałamiający splot przyrody i starożytnej kultury Aborygenów.

Rotorua

Rotorua uchodzi za nowozelandzką stolicę zjawisk geotermalnych. Występujące tu gorące źródła siarkowe z malowniczo strzelającymi gejzerami i bulgoczącymi basenami błotnymi są efektem niezwykłego położenia miasta – w zalanej wodą kalderze nadal aktywnej strefy wulkanicznej Taupō. Jeśli wierzyć legendom, na te przyrodnicze skarby Wyspy Północnej jako pierwszy natknął się Ihenga, wielki polinezyjski odkrywca i żeglarz, który w XIV w. przepłynął czółnami waka przez Pacyfik, by wraz ze swoim ludem Te Arawa dotrzeć z mitycznej krainy Hawaiki do Nowej Zelandii. Założona przez nich w zagłębieniu stożka wulkanu siarkowa osada stała się w XIX w. popularnym uzdrowiskiem. Szlak wulkanicznych wyziewów prowadzi tu od jeziora Rotorua do dawnej twierdzy Te Puia, gdzie można zobaczyć imponujące gejzery Pohutu, Te Horu, Waikorohihi czy Pareia, a także odwiedzić centrum sztuki, rzemiosła i kultury Maorysów – rdzennej ludności Nowej Zelandii, która słynie z emocjonującego tańca haka, wspaniałych tradycji tkackich i rzeźbiarskich oraz sprytu w wykorzystywaniu gorących źródeł siarkowych do gotowania, prania, ogrzewania domów i zaspokajania innych codziennych potrzeb.

Sydney

Sydney to największe i najstarsze miasto Australii, założone przez Brytyjczyków już w 1788 r. Leży na wschodzie kraju, rozciągając się od wybrzeża Oceanu Spokojnego po Góry Błękitne. Sydney nie jest i nigdy nie było stolicą Australii, lecz stanowi kluczowe centrum gospodarcze, naukowe i kulturalne. Niezaprzeczalną wizytówką miasta jest Sydney Opera House – gmach w stylu nowoczesnego ekspresjonizmu z 1973 r., objęty patronatem UNESCO i malowniczo ulokowany nad zatoką Port Jackson, w otoczeniu takich atrakcji starówki, jak zabytkowy Hyde Park, Królewski Ogród Botaniczny czy neoromański Queen Victoria Building, nad którymi góruje telewizyjna wieża widokowa Sydney Tower. W tętniących życiem dzielnicach historycznych i nowoczesnych Sydney kusi bogactwem wspaniałych widoków, sztuką, imprezami, multietnicznymi tradycjami oraz licznymi szlakami spacerowymi, które wiodą przez urokliwe jeziora, wodospady, parki narodowe i lazurowe plaże nad Pacyfikiem, gdzie swój raj odnajdą miłośnicy fauny i flory, żeglowania, surfingu i odkrywczych wędrówek.

Przyroda Australii

Blisko 90 proc. gatunków fauny i flory Australii to endemity. Po rozpadzie superkontynentu Gondwany rozwijały się one niezależnie i – poza częścią Oceanii – nie występują nigdzie indziej na świecie. Przyrodniczymi symbolami Australii są kangury, koale, krokodyle australijskie, urocze kuoki, wombaty, dziobaki, kolczatki, diabły tasmańskie, psy dingo, lotopałanki, agamy, tajpany, strusie emu, kukabury, kakadu, kiwi i tysiące innych egzotycznych ssaków, ptaków, gadów, płazów, a także ryb i pozostałych stworzeń morskich, zamieszkujących australijskie wybrzeża oceanów Spokojnego i Indyjskiego, w tym Wielką Rafę Koralową. W świecie roślin wyróżniają się z kolei eukaliptusy, akacje, makadamie, banksje, sandałowce z owocami quandong i inne okazy, porastające pustynie i wiecznie zielone lasy. Australia to kraj z największą liczbą parków narodowych na świecie (prawie 700!), które skutecznie sprzyjają ochronie lokalnych ekosystemów. Pieczę nad unikalną naturą kontynentu sprawuje także kodeks Aborygenów. Rdzenna ludność Australii od tysięcy lat wykorzystuje dary przyrody w kulinariach, medycynie ludowej czy sztuce, zachowując równowagę w relacjach człowieka i środowiska.

Terminy i ceny wycieczek


Termin Ilość dni Wolne miejsca Cena Rezerwacja
30.11-15.12.2022 16 10 zł* Rezerwuj Book Buch книга

* Cena może obejmować część wpłaty w USD lub EUR oraz nieznacznie różnić się od podanej w tabeli, w zależności od aktualnych kursów walut. Do podanej kalkulacji użyto uśrednionego kursu 3,90 zł za 1 USD lub 4,50 za 1 EUR.

Termin
Liczba dni
30.11-15.12.2022
16
Wolne miejsca
Cena
10
PLN
Rezerwuj

Szczegółowe informacje

Świadczenia

W cenie:

 • bilety lotnicze na trasie Warszawa – Sydney – Warszawa z rozkładowymi międzylądowaniami,
 • bilety lotnicze na przeloty wewnętrzne zgodnie z programem,
 • bagaż rejestrowany do 23 kg i podręczny do 8 kg/osoba,
 • transfery lotnisko – hotele – trasa wycieczki (komfortowy bus z klimatyzacją, Wi-Fi, radiem),
 • noclegi w hotelach 3–4* (pokoje 2-osobowe z łazienkami),
 • wyżywienie (śniadania, kolacje),
 • degustacja wina w lokalnych winiarniach (3×),
 • wejścia biletowane do wszystkich zwiedzanych atrakcji, muzeów, rezerwatów przyrody,
 • plażowanie,
 • pokazy folklorystyczne w wioskach rdzennej ludności,
 • zwiedzanie w kameralnej grupie,
 • opieka polskojęzycznego pilota-przewodnika,
 • ubezpieczenie zdrowotne KL, NNW, OC + bagaż,
 • składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny,
 • składka na Turystyczny Fundusz Pomocowy.

Cena nie obejmuje:

 • usług bagażowych w hotelach i na lotnisku,
 • zakwaterowania w pokojach 1-osobowych (dopłata za pokój 1-osobowy w hotelach i pensjonatach do 200 USD/os.),
 • napiwków lokalnych,
 • posiłków i napojów nieujętych w programie wycieczki (w tym: lunchy, przekąsek, napojów alkoholowych i bezalkoholowych, napojów do posiłków),
 • opcjonalnych opłat za fotografowanie/filmowanie w zwiedzanych obiektach,
 • kosztów opcjonalnych atrakcji fakultatywnych,
 • kosztów pamiątek i wydatków osobistych,
 • innych usług nieujętych w programie wycieczki.

Gwarancja Zwrotu Pieniędzy w 14 dni

 • Otrzymasz pełen zwrot pieniędzy za wycieczkę w ustawowym terminie 14 dni, w przypadku gdy impreza turystyczna nie może się odbyć z przyczyn niezależnych od Tamada Tour (m.in. w sytuacji wystąpienia pandemii, katastrof naturalnych, konfliktów zbrojnych, innych nieprzewidzianych zdarzeń oraz ich skutków).
 • W pozostałych przypadkach zwrot kosztów następuje na warunkach określonych w załączniku do umowy o imprezę turystyczną: „Ogólne Warunki Uczestnictwa W Imprezach Turystycznych Organizowanych Przez Tamada Tour Sp. z o.o.” – dokument OWU otrzymasz przy podpisaniu umowy o wycieczkę, a w każdej chwili możesz się zapoznać z jego treścią pod tym linkiem.

Hotele i wyżywienie

Noclegi obejmują zakwaterowanie w komfortowych hotelach 3–4* (pokoje 2-osobowe z łazienkami). Podróżujących samodzielnie staramy się zawsze zakwaterować w jednym 2-osobowym pokoju, z osobą tej samej płci – pozwala to uniknąć dodatkowej opłaty za pokój 1-osobowy (do 200 USD/os., w zależności od miejsca noclegu).

Wyżywienie w cenie wycieczki obejmuje 2 posiłki dziennie: śniadania i kolacje. Oddzielnie płatne są lunche, przekąski, napoje i osobiste zakupy spożywcze. Śniadania są serwowane w miejscach noclegu. Lunche i kolacje jemy w lokalnych restauracjach i innych punktach gastronomicznych na trasie wycieczki. Każdego dnia próbujemy inne dania kuchni australijskiej i nowozelandzkiej, w których smaki rdzennej sztuki kulinarnej przeplatają się z wpływami z całego świata. Wśród kulinarnych atrakcji wycieczki znajdą się m.in. wypady do miejscowych pubów, kolacja w wiosce Maorysów, a także kolacja w formie BBQ, podczas której smakosze będą mogli spróbować stek z kangura lub krokodyla. Podczas wycieczki zajrzymy też do lokalnych winiarni, gdzie skosztujemy wyborne wina z Australii i Nowej Zelandii (w cenie wycieczki 3 degustacje wina).

Zdjęcia i filmy

Transfery

Na całej trasie wycieczki – z/na lotnisko, z/do hoteli i pomiędzy zwiedzanymi miejscami – podróżujemy komfortowymi busami, wyposażonymi w klimatyzację, Wi-Fi, radio i inne udogodnienia. Nad bezpieczeństwem jazdy czuwają doświadczeni kierowcy. Wybrane odcinki trasy pokonujemy lokalnymi samolotami, zgodnie z programem wycieczki.

Zwiedzanie

Podróżujemy i zwiedzamy w kameralnych, maksymalnie 20-osobowych grupach z doświadczonymi pilotami i przewodnikami – pasjonatami i specjalistami od danego regionu, którzy mieszkają w nim na stałe, mają na jego temat obszerną wiedzę oraz doskonale znają lokalne warunki i obyczaje.

Na szlaku przygody odkrywamy cuda architektury, historii, przyrody i kultury. Przemierzamy tętniące życiem miasta, zaciszne wioski i dzikie krajobrazy natury. Odnajdujemy ukryte w zaułkach pomniki przeszłości i teraźniejszości. Poznajemy różnorodne smaki lokalnych potraw, słodkości i trunków. Odwiedzamy miejsca kultowe, jak również te, do których turyści zwykle nie zaglądają oraz te, gdzie toczy się miejscowa codzienność.

Spotykamy lokalnych mieszkańców i inspirujemy się ich wizją świata. Poznajemy ich prawdziwe życie i na chwilę stajemy się jego współuczestnikami. Zanurzamy się w kalejdoskopie fascynujących sekretów etnograficznych, legend i faktów, które pozwalają dojrzeć wielowymiarowość odległej od nas rzeczywistości. Przywozimy z sobą autentyczne doświadczenie świata w całym pięknie jego różnorodności.

Ubezpieczenie

Cena wycieczki obejmuje pełne ubezpieczenie zdrowotne podróżnego i bagażu. Ubezpieczenie zapewnia Signal Iduna na sumę gwarancyjną:

 • KL (koszty leczenia) – 60 000 €,
 • NNW (od następstw nieszczęśliwych wypadków) – 15 000 PLN,
 • OC – 30 000 €,
 • bagaż – 1000 PLN.

Ogólne Warunki Ubezpieczenia – https://w3.signal-iduna.pl/OWU_doc/travel/owu_bp_travel.pdf.

Trasa i program wycieczki 16-dniowej

SYDNEY – WINIARNIE NOWEJ POŁUDNIOWEJ WALII – SYDNEY (PLAŻA BONDI) – PARK NARODOWY ULURU-KATA TJUTA – MELBOURNE – WILSONS PROMONTORY – WYSPA PHILIPA – MELBOURNE – GREAT OCEAN ROAD – PARK NARODOWY OTWAY – PARK NARODOWY CAMPBELL – MELBOURNE – YARRA VALLEY – MELBOURNE – AUCKLAND – WAITOMO – ROTORUA – WAIOTAPU– ROTORUA – HOBBITON – AUCKLAND 

DZIEŃ 1.

Zbiórka na lotnisku Chopina (Okęcie) w Warszawie. Spotkanie z przedstawicielem biura Tamada Tour w hali odlotów. Odprawa paszportowo-bagażowa. Wylot do Sydney.

DZIEŃ 2.  

Dalszy przelot do Sydney z rozkładowymi międzylądowaniami. Przylot nocny lub kolejnego dnia rano. Zakwaterowanie w hotelu w Sydney i odpoczynek.

DZIEŃ 3.  

Po śniadaniu naszą australijską przygodę rozpoczniemy od zwiedzania Sydney. Przejdziemy przez zabytkowy Hyde Park (XIX w.) z aleją stuletnich figowców. W okolicy parku zobaczymy neogotycką archikatedrę Najświętszej Maryi Panny. Następnie ruszymy na spacer po Królewskim Ogrodzie Botanicznym, z którego rozciąga się widok na zatokę Port Jackson oraz  ikoniczną atrakcję miasta i całego kraju: Sydney Opera House, którą zwiedzimy w następnej kolejności. Gmach opery, wybudowany w 1973 r. w stylu nowoczesnego ekspresjonizmu, mieszczący sale operowe i teatralne, jest wpisany na listę UNESCO i stanowi jeden z najbardziej rozpoznawalnych budynków świata. Kolacja w lokalnej restauracji. Powrót do hotelu. Wieczorem dla chętnych spacer i wizyta w pubie. Nocleg.

DZIEŃ 4.  

Po śniadaniu ciąg dalszy zwiedzania Sydney. Wjedziemy na wieżę telewizyjną Sydney Tower (309 m), z której roztacza się piękna panorama miasta. Następnie zajrzymy do neoromańskiego Queen Victoria Building z XIX w., pełniącego obecnie rolę galerii handlowej. Kolejny przystanek to Oceanarium Sea Life, gdzie spotkamy się twarzą w twarz z rekinami. Następnie przespacerujemy się po pełnym sklepów i restauracji porcie Darling Harbour. Po południu popłyniemy przez zatokę Port Jackson na piaszczystą plażę Manly. Tutaj będziemy mieli okazję spróbować słynnego „fish and chips”, czyli smażonej ryby z frytkami. Po obiedzie powrót pod budynek opery. Wieczorem odwiedzimy zabytkową dzielnicę The Rocks, gdzie chętni będą mogli skosztować lokalnego piwa w jednej z knajpek. Na zakończenie dnia zobaczymy nocne Sydney z punktu widokowego na Harbour Bridge. Kolacja. Nocleg.

DZIEŃ 5.

Po śniadaniu wybierzemy się na całodniową wycieczkę szlakiem winnic Nowej Południowej Walii.  Odwiedzimy lokalnych winiarzy i skosztujemy wyrabiane przez nich wina. Po powrocie do Sydney zajrzymy do dzielnicy Chinatown, gdzie na kolację spróbujemy azjatyckich specjałów. Powrót do hotelu na nocleg.

DZIEŃ 6.

Po śniadaniu relaks na plaży Coogee, która przyciąga miłośników grillowania, windsurfingu i kąpieli słonecznych.  Następnie udamy się na spacer szlakiem Coastal Walk, prowadzącym brzegiem Morza Tasmana do oddalonej o 6 km plaży Bondi. Po drodze zobaczymy piaszczyste plaże, malownicze klify i zaciszne zatoczki, a spacer umilą niesamowite widoki i przyjemny szum fal. Powrót do hotelu. Kolacja. Nocleg.

DZIEŃ 7.

Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu, transfer na lotnisko i lot w kierunku Parku Narodowego Uluru-Kata Tjuta. Po zameldowaniu w bazie noclegowej parku wyruszymy na spotkanie z Olgą, czyli zespołem 30 monolitów, których aborygeńska nazwa brzmi Kata Tjuta („Wiele Głów”). O zachodzie słońca, z kieliszkiem prosecco w ręku, przyjrzymy się grze świateł na najsłynniejszej atrakcji przyrodniczej Australii: świętej górze Uluru (Ayers Rock). Powrót do hotelu. Wieczorem kolacja w formie BBQ, podczas której spragnieni kulinarnych wrażeń będą mogli skosztować stek z kangura lub krokodyla – przysmaki rdzennej kuchni Aborygenów, znanej pod nazwą bush tucker food. Nocleg.

DZIEŃ 8.

Po wczesnym śniadaniu wyruszymy na pustynną wyprawę wokół Uluru. Przyjrzymy się „czerwonej górze” z bliska i spróbujemy rozszyfrować prehistoryczne malowidła naskalne stworzone przez rdzennych Aborygenów. Następnie odwiedzimy Centrum Kulturowe Uluru – Kata Tjuta, gdzie poznamy historię i kulturę grupy etnicznej Anangu. Powrót do hotelu, odpoczynek, lunch. Następnie przelot do Melbourne. Zameldowanie w hotelu. Wieczorem wybierzemy się na spacer wzdłuż rzeki Yarra. Chętni będą mogli odwiedzić lokalny pub. Kolacja, nocleg.

DZIEŃ 9.

Śniadanie. Wyjazd na zachwycający dziką przyrodą półwysep Wilsons Promontory. Wśród granitowych skał, urokliwych zatoczek, eukaliptusów i gęstych traw będziemy wypatrywać kangurów, emu, koali i kakadu. Sprawdzimy, jakiego koloru jest „herbaciana” rzeka Tidal River i spojrzymy na rozległe wody oceanu z punktów widokowych. Następnie odwiedzimy Wyspę Filipa, gdzie po zmroku przyjrzymy się wędrówce kolonii pingwinów małych. Powrót do Melbourne. Kolacja i nocleg.

DZIEŃ 10.

Po wczesnym śniadaniu ruszymy malowniczą trasą Great Ocean Road wzdłuż wybrzeża. Po drodze odwiedzimy „królicze miasteczko” Geelong. W 1859 r. Thomas Austin sprowadził do niego 24 króliki, których błyskawiczne rozmnożenie i rozprzestrzenienie doprowadziło do plagi królików w Australii. Z opanowanego przez króliki miasta udamy się do Parku Narodowego Great Otway, gdzie na gałęziach drzew wilgotnej puszczy wypatrzymy drzemiące koale. Następnie odwiedzimy Park Narodowy Campbell, który słynie z widowiskowych klifów i formacji skalnych. Podczas wyprawy po parku odkryjemy historię Łuku Londyńskiego i sprawdzimy, czy każdy z 12 Apostołów stoi na swoim miejscu. Po zachodzie słońca kolejna okazja do podglądania kolonii pingwinów małych. Powrót do Melbourne. Kolacja i nocleg.

DZIEŃ 11.  

Po śniadaniu czeka nas winiarska przygoda w regionie Yarra Valley, gdzie skosztujemy lokalne wina. Powrót do Melbourne. Po południu pójdziemy na spacer po centrum Melbourne. Odwiedzimy dzielnicę biznesową Southbank, przejdziemy przez plac Federacji, a następnie spojrzymy na panoramę miasta z tarasu widokowego apartamentowca Eureka Tower (297 m). Kolacja z winem. Nocleg.

DZIEŃ 12.

Po śniadaniu wymeldowanie z hotelu i przelot do Auckland w Nowej Zelandii. Przejazd do hotelu. Po zakwaterowaniu i krótkim odpoczynku wybierzemy się na spacer po dzielnicy portowej i centrum miasta. Następnie zmienimy perspektywę i spojrzymy na Auckland z tarasu widokowego Sky Tower (328 m). Po południu odkryjemy smaki nowozelandzkiego winiarstwa. Kolacja i nocleg.

DZIEŃ 13.

Śniadanie i wymeldowanie z hotelu. Wyjazd do Waitomo Glowworm Caves, gdzie podziemna rzeka zaprowadzi nas do malowniczej jaskini wapiennej. Ściany i sufity groty rozświetlają tysiące maleńkich światełek, emitowanych przez żyjące w jaskini nowozelandzkie świetliki. Następnie przejazd do miejscowości Rotorua, którą uważa się za nowozelandzką stolicę zjawisk geotermalnych. Rotorua leży na terenie kaldery, czyli wielkiego zagłębienia powstałego po erupcji wulkanu. Ten obszar jest wciąż aktywny termicznie – stąd obecność gorących źródeł, basenów błotnych i gejzerów.  Dla chętnych możliwość wieczornego relaksu w kąpieli termalnej. Kolacja i nocleg w Rotorua.

DZIEŃ 14.

Po śniadaniu wybierzemy się do geotermalnej krainy Te Puia w obrębie miasteczka Rotorua. Zobaczymy tu bulgoczące, parujące i wybuchające gorącą wodą gejzery, w tym imponujący gejzer Pohutu. Następnie Te Puia odkryje przed nami tajemnice kultury Maorysów, rdzennej ludności Nowej Zelandii. Po południu przejazd do Parku Termalnego Waiotapu, gdzie czeka nas kolejna dawka fascynujących doświadczeń geotermalnych. W roli głównej: zapadnięte kratery, wulkaniczne wyziewy o zapachu siarki i strzelające gejzery. Wieczorem zjemy kolację w wiosce Maorysów, którzy pokażą swój sposób gotowania na parze, a do posiłku zaprezentują tradycyjny, niezwykle emocjonalny taniec haka. Nocleg w Rotorua.

DZIEŃ 16.

Śniadanie i wymeldowanie z hotelu. Wyjazd w kierunku Auckland. Po drodze zwiedzimy Hobbiton, czyli wioskę stworzoną na potrzeby kręcenia filmu „Władca pierścieni”. Następnie zajrzymy do ogrodu botanicznego w Hamilton, gdzie odbędziemy szybką podróż dookoła świata. Powrót do Auckland, gdzie dotrzemy wieczorem. Kolacja i nocleg w hotelu.

DZIEŃ 17.

Kończymy niezapomnianą przygodę na Antypodach. Po śniadaniu i wymeldowaniu z hotelu przejazd na lotnisko i wylot do Polski z rozkładowymi międzylądowaniami.

© 2022 TAMADA TOUR. Prawo do błędów w druku zastrzeżone. Oferujemy wyłącznie autorskie programy i nie wyrażamy zgody na ich kopiowanie. Program nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu cywilnego. Program ma charakter ramowy i w zależności od czynników, takich jak aktualne rozkłady lotów czy przejezdność dróg, może ulec modyfikacji.

Warunki rezerwacji

Zapisu na wycieczkę można dokonać:

Aby zarezerwować wycieczkę, należy podać dane osobowe, niezbędne do zawarcia umowy wycieczki oraz wykupienia ubezpieczenia i biletów lotniczych:

 • imię i nazwisko,
 • pełen adres,
 • datę urodzenia,
 • nr telefonu,
 • adres e-mail.

Na wskazany adres e-mail zostaną przesłane:

 • Umowa udziału w wycieczce,
 • Ogólne Warunki Uczestnictwa w wycieczce,
 • informacje o cenie wycieczki i harmonogramie wpłat,
 • dane do wpłaty z tytułu przelotu i ubezpieczenia,
 • informacje o świadczeniach, terminie wylotu i przylotu,
 • potwierdzenia zakupu biletów lotniczych (jeżeli dotyczy),
 • Ogólne Warunki Ubezpieczenia,
 • informacje praktyczne, ułatwiające przygotowanie się do wycieczki.

Odpłatność za wycieczkę należy uiścić zgodnie z podanym harmonogramem. Zapewniamy atrakcyjny, gwarantujący finansowe bezpieczeństwo podział płatności na 3 części:

 • WPŁATA 1. (zaliczka 1500 PLN) – uiszczana w ciągu 7 dni kalendarzowych od zawarcia umowy. Wpłata stanowi ostateczne potwierdzenie rezerwacji wycieczki;
 • WPŁATA 2. (za przeloty w obie strony, ubezpieczenie oraz część odpłatności za wycieczkę; płatność w PLN) – dokonywana na 2 miesiące przed wylotem;
 • WPŁATA 3. (pozostała kwota za wycieczkę; płatność w USD) – dokonywana już w kraju przylotu, w momencie zakwaterowania do hotelu.

Wpłat 1. i 2. można dokonać:

 • przelewem tradycyjnym na podane w wiadomości konto bankowe;

Szczegółowe informacje w Regulaminie.

Rezerwacja on-line

  Podróżuję samotnie, zgadzam się
  na dokwaterowanie do drugiej osoby

  Zobacz także

  Wszelkie prawa zastrzeżone © 2022 Tamada Tour

  Realizacja: Codenest