Izrael mniej znany 8 dni

Wycieczka objazdowa

od  5599 PLN
cena za osobę / 8 dni

Rezerwuj

Poczuj ducha Izraela!

Odkryj kultowe i nieznane oblicza Izraela! Zobacz słynną Ścianę Płaczu w Jerozolimie i zabytki Betlejem – miejsca narodzin Jezusa Chrystusa. W Hajfie wdrap się na Ogrody Bahaitów, w Daliyat al-Karmel poznaj Druzów, a w kibucu Yifat – marzenia syjonistów. Poczuj portowy klimat uroczej Akki i mistyczną aurę Safed – „niebieskiego miasta”, znanego z żydowskiej kabały, muzyki klezmerskiej i sztuki. Na starożytnym szlaku odnajdź Nimrod, Banias, Masadę, Herodion i Jerycho – najstarsze nadal zamieszkane miasto świata z klasztorem na Górze Kuszenia. Poszperaj na tradycyjnych sukach, skosztuj beduińskie przysmaki i wykąp się w Morzu Martwym. Skocz do wąwozu Wadi Qelt, opływanych lazurem Morza Śródziemnego grot Rosz ha-Nikra i przemierz śladami Mojżesza kanion Ein Avdat i krater Ramon na dzikiej pustyni Negew.

W cenie

Loty Warszawa – Tel Awiw – Warszawa

Loty Warszawa – Tel Awiw – Warszawa

Beduińska kolacja z pokazem folklorystycznym

Beduińska kolacja z pokazem folklorystycznym

Wyprawa na pustynię Negew

Wyprawa na pustynię Negew

Plażowanie nad Morzem Martwym

Plażowanie nad Morzem Martwym

Transfery lotnisko – hotel – trasa wycieczki (klimatyzowany bus)

Transfery lotnisko – hotel – trasa wycieczki (klimatyzowany bus)

Wizyty na orientalnych bazarach

Wizyty na orientalnych bazarach

Opieka polskojęzycznego pilota-przewodnika

Opieka polskojęzycznego pilota-przewodnika

Noclegi w hotelach 3* (pokoje 2-os. z łazienkami)

Noclegi w hotelach 3* (pokoje 2-os. z łazienkami)

Wyżywienie (śniadania, obiadokolacje)

Wyżywienie (śniadania, obiadokolacje)

Wejścia biletowane do atrakcji

Wejścia biletowane do atrakcji

Kameralna grupa

Kameralna grupa

Ubezpieczenie KL, NNW, OC + bagaż

Ubezpieczenie KL, NNW, OC + bagaż

Lokalny koloryt i kultura

Lokalny koloryt i kultura

Składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy

Składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy

Gwarancja Zwrotu Pieniędzy w 14 dni ?

Wybrane atrakcje

Jerozolima

Jerozolima to największe miasto Izraela i święte serce judaizmu. Najważniejszym lokalnym zabytkiem sakralnym jest Ściana Płaczu – przypuszczalna pozostałość Świątyni Jerozolimskiej z VI w. p.n.e., której nazwa nawiązuje do żydowskiego święta opłakiwania zburzenia świątyni przez Rzymian w I w. Ściana Płaczu jest podzielona na 48-metrową część dla mężczyzn i 12-metrową dla kobiet, które muszą przestrzegać restrykcyjnych nakazów: nie mogą odmawiać modlitw na głos, śpiewać, czytać Tory ani zakładać talitu, czyli rytualnego szala modlitewnego. Zgodnie z tradycją wierni wkładają między kamienie Ściany Płaczu kartki z modlitwami do Boga. Miejsc uświęconych lub w inny sposób ważnych dla kultury żydowskiej jest oczywiście w Jerozolimie znacznie więcej. Na Starym Mieście warto odkryć urokliwą, kameralną Dzielnicę Żydowską, Dzielnicę Chrześcijańską z bazyliką Grobu Świętego, Dzielnicę Muzułmańską z gwarnymi sukami (tradycyjnymi bazarami) i najstarszą dzielnicę ortodoksyjnych Żydów – Mea Shearim. W poszukiwaniu innych wrażeń można zaś zajrzeć do któregoś z licznych muzeów albo udać się pod Knesset – budynek parlamentu otoczony pięknym parkiem, w którym stoi pomnik największej na świecie menory (siedmioramiennego świecznika).

Pustynia Negew

Po hebrajsku negev oznacza „suchy” i „południe” – wiele mówi to o pustyni Negev na południu Izraela, tworzonej przez malowniczy melanż lessowych wyżyn, piaskowych i brunatnych skał, głębokich kraterów i rozległych wadi ze sporadycznymi oazami. Skarbem pustyni są oszałamiające formacje geologiczne zwane makhtesh, wśród których króluje Ramon – największy krater krasowy na świecie (40 km dł., 9 km szer.). Nieopodal zachwycają Góra Wielbłąda, skalne tarasy widokowe i spektakularny kanion Ein Avdat, gdzie można się zanurzyć w doświadczenie pustynnej wędrówki, którą podczas Exodusu odbył Mojżesz z Izraelitami. W tym pozornie nieprzyjaznym terenie od blisko 7000 lat kwitnie życie koczownicze, o czym świadczą beduińskie wioski i miasta o starożytnym rodowodzie, takie jak Beer-Szeba i ruiny Avdat – dawnej stolicy Nabatejczyków z imponującymi fortami, cysternami i karawanserajami, wybudowanymi w IV w. p.n.e. na Szlaku Kadzidła (UNESCO). Przede wszystkim jednak Negew jest ostoją dzikiej przyrody. Wśród akacji, pistacji i wiecznie zielonych krzewów przemykają koziorożce, oryksy, pustynne jeże, żółwie i gazele – nieśmiałe, zwinne ulubienice biblijnych poetów, uosabiające naturalne piękno i wdzięk.

Morze Martwe

Morze Martwe leży w tektonicznym Rowie Jordanu, na pograniczu Izraela, Palestyny i Jordanii. Jest dużym bezodpływowym jeziorem, zasilanym tylko przez rzekę Jordan. Zmniejszająca się ilość rzecznej wody i jej parowanie powodują wytrącanie się pokładów soli i stałe obniżanie poziomu Morza Martwego – obecnie to najniżej położone miejsce na Ziemi (lustro wody na 433,5 m p.p.m.) i jeden z najbardziej zasolonych zbiorników (±26%). Z powodu wysokiego zasolenia Morze Martwe jest całkowicie pozbawione życia – nie ma tu ryb ani roślinności, co wyjaśnia wiele mówiącą nazwę akwenu. Duża zawartość soli sprawia zarazem, że woda jest gęsta i ma dużą wyporność: wszystko unosi się swobodnie na jej powierzchni i nie tonie. Legendy religijne mówią, że na dnie morza znajdują się ruiny Sodomy i Gomory, zatopionych kananejskich miast, ukaranych przez Boga za niegodziwość. Wzdłuż wybrzeży Morza Czarnego ciągną się liczne kurorty uzdrowiskowe i SPA, gdzie można korzystać z terapeutycznych właściwości morskich minerałów, ciesząc się słońcem, czystym powietrzem i urokami krajobrazu. Morze Martwe otaczają malownicze klify, góry, oazy z wodospadami i źródełkami, pośród których można się natknąć na koziorożce nubijskie, koty pustynne, palmy, papirusy oraz inne gatunki lokalnej fauny i flory.

Terminy i ceny wycieczek


Termin Ilość dni Wolne miejsca Cena Rezerwacja
21.09-28.09.2023 8 20 5999 zł Rezerwuj Book Buch книга
20.10-27.10.2023 8 20 5999 zł Rezerwuj Book Buch книга
Termin
Liczba dni
21.09-28.09.2023
8
Wolne miejsca
Cena
20
5999 PLN
Rezerwuj
Termin
Liczba dni
20.10-27.10.2023
8
Wolne miejsca
Cena
20
5999 PLN
Rezerwuj

Szczegółowe informacje

Świadczenia

W cenie:

 • bilety lotnicze na trasie Warszawa – Tel Awiw – Warszawa,
 • bagaż rejestrowany do 23 kg i podręczny do 8 kg/osoba,
 • transfery lotnisko – hotel – trasa wycieczki (klimatyzowany bus z Wi-Fi i radiem),
 • noclegi w hotelach 3* (pokoje 2-os. z łazienkami),
 • wyżywienie (śniadania, obiadokolacje),
 • beduińska kolacja z pokazem folklorystycznym,
 • wejścia biletowane do atrakcji,
 • plażowanie nad Morzem Martwym,
 • wyprawa na pustynię Negew,
 • wizyty na orientalnych bazarach,
 • lokalny koloryt i kultura,
 • kameralna grupa,
 • opieka polskojęzycznego pilota – przewodnika,
 • ubezpieczenie zdrowotne KL, NNW, OC + bagaż,
 • składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny,
 • składka na Turystyczny Fundusz Pomocowy.

Cena nie obejmuje:

 • niektórych wstępów biletowanych i napiwków lokalnych – obligatoryjna opłata uiszczana na miejscu u pilota: 150 USD/os.,
 • atrakcji fakultatywnych (klasztor na Górze Kuszenia, wjazd kolejką linową i bilet wstępu – 18 USD/os.; wieczorna wycieczka do Jerozolimy – 25 USD/os.),
 • usług bagażowych w hotelach i na lotniskach,
 • zakwaterowania w pokojach 1-osobowych (dopłata za pokój 1-osobowy w hotelach ok. 190 USD/os.),
 • lunchy (dopłata za codzienne lunche – 120 USD/os.),
 • napojów do posiłków oraz innych napojów alkoholowych i bezalkoholowych nieujętych w programie wycieczki,
 • zwyczajowych napiwków,
 • opcjonalnych opłat za fotografowanie i filmowanie w zwiedzanych obiektach,
 • kosztów pamiątek i wydatków osobistych,
 • usług niewymienionych w programie wycieczki.

Gwarancja Zwrotu Pieniędzy w 14 dni

 • Otrzymasz pełen zwrot pieniędzy za wycieczkę w ustawowym terminie 14 dni, w przypadku gdy impreza turystyczna nie może się odbyć z przyczyn niezależnych od Tamada Tour (m.in. w sytuacji wystąpienia pandemii, katastrof naturalnych, konfliktów zbrojnych, innych nieprzewidzianych zdarzeń oraz ich skutków).
 • W pozostałych przypadkach zwrot kosztów następuje na warunkach określonych w załączniku do umowy o imprezę turystyczną: „Ogólne Warunki Uczestnictwa W Imprezach Turystycznych Organizowanych Przez Tamada Tour Sp. z o.o.” – dokument OWU otrzymasz przy podpisaniu umowy o wycieczkę, a w każdej chwili możesz się zapoznać z jego treścią pod tym linkiem.

Hotele i wyżywienie

Noclegi w cenie wycieczki obejmują zakwaterowanie w hotelach 3* (pokoje 2-os. z łazienkami). Wybrane hotele mogą oferować dostęp do basenu, siłowni, spa, pralni i innych usług – opcje niewliczone w cenę pokoju są płatne dodatkowo. Podróżujących samodzielnie staramy się zawsze kwaterować w jednym 2-osobowym pokoju, z osobą tej samej płci – pozwala to uniknąć dodatkowej opłaty za pokój 1-osobowy (ok. 190 USD/os., w zależności od miejsca noclegu).

Wyżywienie w cenie wycieczki obejmuje śniadania i obiadokolacje, w tym tradycyjną kolację beduińską z pokazem folklorystycznym. Płatne dodatkowo są lunche (można je kupować we własnym zakresie lub zamówić u pilota codzienne lunche za dopłatą 120 USD/os. – wówczas wyżywienie FB, czyli Full Board obejmuje: śniadania, lunche, obiadokolacje). Śniadania są serwowane w hotelach, pozostałe posiłki jadamy w restauracjach na trasie wycieczki. Urozmaicone, smaczne i sycące dania pozwalają każdego dnia skosztować innych potraw kuchni izraelskiej, która uchodzi za jedną z najzdrowszych za sprawą dużej ilości warzyw, owoców, strączków i tłuszczy roślinnych. Do najpopularniejszych lokalnych dań należą hummus, falafel, szakszuka, sałatka jerozolimska z pestkami granatu. Kuchnia żydowska rządzi się wieloma regułami wywodzącymi się z praktyk religijnych. Jedną z kluczowych zasad jest koszerność, która określa potrawy dozwolone i zakazane oraz swoistą etykietę kulinarną – zgodnie z koszernym zwyczajem nie łączy się mięsa z nabiałem, nie jada wieprzowiny, koniny i niektórych innych mięs oraz owoców morza.

Zdjęcia i filmy

Transfery

Na całej trasie wycieczki – z/na lotniska, z/do hoteli i pomiędzy zwiedzanymi miejscami – podróżujemy komfortowymi busami lub autokarami (zależnie od wielkości grupy). Pojazdy są wyposażone w klimatyzację, Wi-Fi, radio i inne udogodnienia, a nad bezpieczeństwem podróży czuwają zawodowi kierowcy.

Zwiedzanie

Podróżujemy i zwiedzamy w kameralnych, maksymalnie 20-osobowych grupach z doświadczonymi pilotami i przewodnikami – pasjonatami i specjalistami od danego regionu, którzy mieszkają w nim na stałe, mają na jego temat obszerną wiedzę oraz doskonale znają lokalne warunki i obyczaje.

Na szlaku przygody odkrywamy cuda architektury, historii, przyrody i kultury. Przemierzamy tętniące życiem miasta, zaciszne wioski i dzikie krajobrazy natury. Odnajdujemy ukryte w zaułkach pomniki przeszłości i teraźniejszości. Poznajemy różnorodne smaki lokalnych potraw, słodkości i trunków. Odwiedzamy miejsca kultowe, jak również te, do których turyści zwykle nie zaglądają oraz te, gdzie toczy się miejscowa codzienność.

Spotykamy lokalnych mieszkańców i inspirujemy się ich wizją świata. Poznajemy ich prawdziwe życie i na chwilę stajemy się jego współuczestnikami. Zanurzamy się w kalejdoskopie fascynujących sekretów etnograficznych, legend i faktów, które pozwalają dojrzeć wielowymiarowość odległej od nas rzeczywistości. Przywozimy z sobą autentyczne doświadczenie świata w całym pięknie jego różnorodności.

Ubezpieczenie

Cena wycieczki obejmuje pełne ubezpieczenie zdrowotne podróżnego i bagażu. Ubezpieczenie zapewnia Signal Iduna na sumę gwarancyjną:

 • KL (koszty leczenia) – 60 000 €,
 • NNW (od następstw nieszczęśliwych wypadków) – 15 000 PLN,
 • OC – 30 000 €,
 • bagaż – 1000 PLN.

Ogólne Warunki Ubezpieczenia – https://w3.signal-iduna.pl/OWU_doc/travel/owu_bp_travel.pdf.

Trasa i program wycieczki 8-dniowej

TEL AWIW – HAJFA – YIFAT – NAZARET – NIMROD – BANIAS – SAFED – GROTY ROSH HA-NIKRA – AKKA – HAJFA – DALIYAT AL-KARMEL – JERYCHO – MASADA – MORZE MARTWE – WADI QELT – BETLEJEM – HEBRON* – HERODION – (JEROZOLIMA) – PUSTYNIA NEGEW – JEROZOLIMA – TEL AWIW

DZIEŃ 1. TEL AWIW – HAJFA – YIFAT – NAZARET

Zbiórka na lotnisku Chopina (Okęcie) w Warszawie i wylot do Tel Awiwu. Po przylocie transfer z lotniska do Hajfy. Najpierw zwiedzimy słynne Ogrody Bahaitów na górze Karmel. Są to najdłuższe na świecie ogrody kaskadowe z bogactwem roślin z Bliskiego Wschodu, orientalnymi świątyniami bahaickimi i znakomitą panoramą Morza Śródziemnego. W Hajfie obejrzymy także klasztor Stella Maris. Następnie pojedziemy do doliny Jezreel zwiedzić kibuc Yifat – Muzeum Osadnictwa Pionierów, którzy przybyli na te tereny spełniać syjonistyczne marzenie: zasiedlić pustkowie, uprawiać ziemię i chronić żydowskie dziedzictwo w Izraelu. Na miejscu obejrzymy bogatą ekspozycję oryginalnych narzędzi rolniczych i rekonstrukcję budynków kibucu – baraków mieszkalnych, jadalni, domu dziecka, namiotu moszawu i innych obiektów. Przejazd do Nazaretu. Po krótkim odpoczynku w hotelu zwiedzimy bazylikę Zwiastowania. Obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ 2. NAZARET – NIMROD – BANIAS – SAFED

Po śniadaniu przejazd do twierdzy Nimrod. Średniowieczna forteca leży u podnóża góry Hermon i jest jedną z największych w Izraelu. Została zbudowana przez armię Ajjubidów ok. 1227 r., w miejscu wcześniejszego fortu z okresu hellenistycznego (I w.) lub bizantyjskiego (IV–VII w.). Naszym kolejnym celem będzie starożytne miasto Banias, gdzie wśród malowniczych strumieni, wodospadów i skał odnajdziemy ruiny twierdzy i świątyń z okresu rzymskiego. Z Banias ruszymy przez Wzgórza Golan do Safed, uchodzącego za najpiękniejsze miasteczko Izraela. Safed to centrum żydowskiej kabały, muzyki klezmerskiej, sztuki i tradycyjnych serów. W labiryncie zabytkowych uliczek, przepełnionych pracowniami artystów, barwnymi straganami i magiczną atmosferą, kryją się domy z niebieskimi okiennicami, drzwiami i ścianami, od których Safed zwany jest „niebieskim miastem” – kolor symbolizuje ortodoksyjny mistycyzm miejscowości i jej związek z Niebem. Po zwiedzaniu przejazd do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ 3. GROTY ROSH HA-NIKRA – AKKA – HAJFA – DALIYAT AL-KARMEL – BETLEJEM

Śniadanie. Rankiem czeka nas niezapomniana wyprawa do grot Rosz ha-Nikra. Zjedziemy kolejką linową i będziemy eksplorować kredowe formacje geologiczne, opływane lazurem Morza Śródziemnego. Następnie wybierzemy się na spacer po uliczkach Starego Miasta Akki (UNESCO) – ostatniej twierdzy templariuszy. Zobaczymy imponujące fortyfikacje, zabytkowe karawanseraje (zajazdy dla karawan), łaźnie parowe, świątynie (synagogi, kościoły, meczety) i tradycyjne suki (bazary). Etnograficzną ciekawostką będzie też wizyta w Daliyat al-Karmel, największym w Izraelu mieście Druzów, czyli grupy wyznaniowej, która wyłoniła się z egipskiego ismailizmu. Druzowie mają odrębną religię, dialekt i obyczaje, przejawiające się m.in. w ubiorze i tradycjach kulinarnych. Przejazd na obiadokolację i nocleg do Betlejem.

DZIEŃ 4. BETLEJEM – JERYCHO – MASADA – MORZE MARTWE – WADI QELT – BETLEJEM

Po śniadaniu przejazd do Jerycha, jednego z najstarszych nieprzerwanie zamieszkanych miast świata, którego początki datuje się na 9000 lat p.n.e. W Biblii Jerycho jest zwane Miastem Drzew Palmowych i wymienione ponad 70 razy! Cały obszar Jerycha to jeden wielki skansen przeszłości z licznymi wykopaliskami archeologicznymi, gdzie odkryto wspaniałe artefakty z epoki neolitu i czasów późniejszych. Skarbem Jerycha jest także klasztor na Górze Kuszenia (wjazd kolejką linową i zwiedzanie dla chętnych – 18 USD/os.). Perełkę klasztoru stanowi Kaplica Kamienia, przy którym – według tradycji religijnej – Jezus był kuszony przez diabła. Skalny klasztor wygląda niczym zawieszony nad przepaścią, a z góry Jebel Quruntul rozciąga się piękny widok na dolinę Jordanu i pustynię Judzką. Z Zachodniego Brzegu udamy się do Masady, ostatniej twierdzy Zelotów nad jeziorem Galilejskim. Następnie wybierzemy się nad Morze Martwe, gdzie będziemy mieć czas wolny na plażowanie. Stąd skoczymy do wąwozu Wadi Qelt – spektakularnej enklawy zieleni na pustyni Judzkiej. Powrót na obiadokolację i nocleg do Betlejem.

DZIEŃ 5. BETLEJEM – HEBRON* – HERODION – (JEROZOLIMA) – BETLEJEM

Śniadanie. Tego dnia w planach Makpela (Grota Patriarchów) w Hebronie (wjazd do miasta na terenie Autonomii Palestyńskiej uzależniony od aktualnej sytuacji politycznej). Naszym kolejnym celem będzie Herodion – ruiny twierdzy Heroda Wielkiego, usytuowane na wzgórzu na pustyni Judzkiej. Popołudnie spędzimy w Betlejem – miejscu narodzin Jezusa Chrystusa. Miasto tak ważne dla tradycji chrześcijańskiej kryje wiele wspaniałych zabytków, wśród których odkryjemy Pole Pasterzy (według Biblii w tym miejscu anioł ogłosił pasterzom narodzenie Jezusa), bazylikę z Grotą Narodzenia Pańskiego, Grotę Mleczną i kościół św. Katarzyny. Dla chętnych wieczorny wyjazd do Jerozolimy (25 USD/os.), gdzie będzie można poczuć aurę pięknie rozświetlonej starówki, zobaczyć słynne zabytki sakralne, ortodoksyjne dzielnice żydowskie i otoczony parkiem Knesset (parlament) z pomnikiem największej na świecie menory (siedmioramiennego świecznika). Obiadokolacja i nocleg w Betlejem.

DZIEŃ 6. BETLEJEM – PUSTYNIA NEGEW – BETLEJEM

Po śniadaniu eskapada na pustynię Negew. Przejdziemy spektakularnym kanionem Ein Avdat, doświadczając pustynnej wędrówki, którą odbył Mojżesz. Na malowniczym szlaku odkryjemy krater Ramon – to największy krater krasowy na świecie (40 km dł., 9 km szer.) i jedna z najbardziej oszałamiających formacji geologicznych pustyni Negew. Zobaczymy ponadto Górę Wielbłąda, ruiny Avdat – dawnej stolicy Nabatejczyków, a także inne pustynne budowle, pomniki przyrody i piękne krajobrazy, wśród których można przy dozie szczęścia dostrzec koziorożce i gazele pustynne – nieśmiałe, zwinne ulubienice biblijnych poetów, uosabiające naturalne piękno i wdzięk. Po dniu wrażeń powrót na obiadokolację i nocleg do Betlejem.

DZIEŃ 7. BETLEJEM – JEROZOLIMA – BETLEJEM

Po śniadaniu wyjazd na całodniowe zwiedzanie Jerozolimy. Zobaczymy słynną Ścianę Płaczu – najświętsze miejsce judaizmu, bazylikę Grobu Pańskiego, najstarszą dzielnicę ortodoksyjnych Żydów – Mea Shearim i urokliwą Dzielnicę Żydowską na Starym Mieście. Powrót do Betlejem. Wieczorem uroczysta kolacja beduińska z występem folklorystycznym. Nocleg.

DZIEŃ 8. BETLEJEM – TEL AWIW

Śniadanie (menu w zależności od godziny wylotu; w przypadku wczesnego śniadania – kawa, herbata, ciastka). Transfer na lotnisko w Tel Awiwie (zależnie od godziny wylotu możliwe krótkie zwiedzanie miasta). Odprawa i wylot na lotnisko Chopina w Warszawie.

© 2023 TAMADA TOUR. Prawo do błędów w druku zastrzeżone. Oferujemy wyłącznie autorskie programy i nie wyrażamy zgody na ich kopiowanie. Program nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu cywilnego. Program ma charakter ramowy i może ulec zmianie w zależności od czynników niezależnych od Organizatora. www.tamadatour.pl

Warunki rezerwacji

Zapisu na wycieczkę można dokonać:

Aby zarezerwować wycieczkę, należy podać dane osobowe, niezbędne do zawarcia umowy wycieczki oraz wykupienia ubezpieczenia i biletów lotniczych:

 • imię i nazwisko,
 • pełen adres,
 • datę urodzenia,
 • nr telefonu,
 • adres e-mail.

Na wskazany adres e-mail zostaną przesłane:

 • Umowa udziału w wycieczce,
 • Ogólne Warunki Uczestnictwa w wycieczce,
 • informacje o cenie wycieczki i harmonogramie wpłat,
 • dane do wpłaty z tytułu przelotu i ubezpieczenia,
 • informacje o świadczeniach, terminie wylotu i przylotu,
 • potwierdzenia zakupu biletów lotniczych (jeżeli dotyczy),
 • Ogólne Warunki Ubezpieczenia,
 • informacje praktyczne, ułatwiające przygotowanie się do wycieczki.

Odpłatność za wycieczkę należy uiścić zgodnie z podanym harmonogramem. Zapewniamy atrakcyjny, gwarantujący finansowe bezpieczeństwo podział płatności na 3 części:

 • WPŁATA 1. (zaliczka 1500 PLN) – uiszczana w ciągu 3 dni kalendarzowych od zawarcia umowy. Wpłata stanowi ostateczne potwierdzenie rezerwacji wycieczki;
 • WPŁATA 2. (za przeloty w obie strony, ubezpieczenie oraz część odpłatności za wycieczkę; płatność w PLN) – dokonywana na 2 miesiące przed wylotem;
 • WPŁATA 3. (pozostała kwota za wycieczkę; płatność w USD) – dokonywana już w kraju przylotu, w momencie zakwaterowania do hotelu.

Wpłat 1. i 2. można dokonać:

 • przelewem tradycyjnym na podane w wiadomości konto bankowe;

Szczegółowe informacje w Regulaminie.

Rezerwacja on-line

  Podróżuję samotnie, zgadzam się
  na dokwaterowanie do drugiej osoby

  Zobacz także

  Wszelkie prawa zastrzeżone © 2023 Tamada Tour

  Realizacja: Codenest