Portugalia 10 dni

Wycieczka objazdowa Wine Tour

od  11299 PLN
cena za osobę / 10 dni

Rezerwuj

Odkryj skarby Portugalii!

Kultowe lizbońskie tramwaje, ceramika azulejos, pyszne ciasteczka, wyborne wina, imponujące zabytki, piękne plaże, wieczory w nostalgicznym rytmie fado – Portugalia ma wszystko, co sprawia, że życie staje się lepsze! W krainie wielkich odkrywców rusz tropem „7 cudów Portugalii”. Zobacz tętniące życiem dzielnice historyczne Lizbony, królewskiej Coimbry i starożytnej Bragi. W urokliwej Sintrze odkryj najpiękniejsze zamki i pałace, a w Aveiro popłyń portugalską gondolą na poszukiwania kwiatu soli morskiej. Zajrzyj do wspaniałych świątyń w Fatimie, Santiago de Compostela i Alcobaça. Poczuj bryzę Oceanu Atlantyckiego w portowych miasteczkach Nazaré i Figueira da Foz, a po najlepsze wino skocz do Porto i doliny Douro, gdzie nurt rzeki zabierze cię w niezapomnianą portugalską przygodę!

W cenie

Degustacja lokalnych dań i słodkości

Degustacja lokalnych dań i słodkości

Rejs łodzią rabelo po rzece Duero

Rejs łodzią rabelo po rzece Duero

Loty Warszawa – Lizbona, Santiago de Compostela – Warszawa

Loty Warszawa – Lizbona, Santiago de Compostela – Warszawa

Pokazy kultury i tradycji

Pokazy kultury i tradycji

Degustacja lokalnego wina

Degustacja lokalnego wina

Noclegi w hotelach 3–4* (pokoje 2-os. z łazienkami)

Noclegi w hotelach 3–4* (pokoje 2-os. z łazienkami)

Plażowanie nad Oceanem Atlantyckim

Plażowanie nad Oceanem Atlantyckim

Opieka polskojęzycznego pilota-przewodnika Tamada Tour

Opieka polskojęzycznego pilota-przewodnika Tamada Tour

Transfery lotnisko – hotele – trasa wycieczki (klimatyzowany bus)

Transfery lotnisko – hotele – trasa wycieczki (klimatyzowany bus)

Wyżywienie (śniadania, obiadokolacje)

Wyżywienie (śniadania, obiadokolacje)

Wejścia biletowane do atrakcji

Wejścia biletowane do atrakcji

Kameralna grupa

Kameralna grupa

Ubezpieczenie KL, NNW, OC + bagaż

Ubezpieczenie KL, NNW, OC + bagaż

Składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy

Składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy

Gwarancja Zwrotu Pieniędzy w 14 dni ?

Wybrane atrakcje

Lizbona

Lizbona to stolica i największe miasto Portugalii oraz jedno z najstarszych miast Europy, zamieszkałe od ok. II w. p.n.e. Lizbona rozwijała się pod wpływem plemion germańskich, a od VIII w. – muzułmańskich Maurów z północnej Afryki, po których ślady można odnaleźć w najstarszej dzielnicy Alfama. W 1147 r. miasto zajął Alfons I Zdobywca, pierwszy król Portugalii, który przywrócił w kraju chrześcijaństwo. Największy rozkwit Lizbony i całego państwa przypadł na epokę Wielkich Odkryć Geograficznych (XV–XVI w.), w których Portugalia wiodła prym. Z dzielnicy Belém, położonej u ujścia Tagu do Oceanu Atlantyckiego, wypływały na podbój świata portugalskie karawele, przecierające nowe szlaki handlowe. Znajdują się tu dwa lokalne zabytki z listy UNESCO: wieża Torre Belém z 1520 r. oraz klasztor Hieronimitów z nagrobkami odkrywcy Vasco da Gamy i wieszcza narodowego Luisa de Camõesa. Do atrakcji Lizbony należą także pomnik Odkrywców, historyczna dzielnica Baixa z modnymi placami i ulicami, tarasy widokowe Miradouro da Graça i Miradouro de Santa Luiza z imponującą panoramą miasta, a wśród tradycji kulturowych królują babeczki pasteis de Belém, piękne płytki ceramiczne azulejo i kultowe tramwaje.

Wino z Portugalii

Portugalia jest jednym z najważniejszych światowych producentów wina. W kraju występuje ponad 250 rodzimych odmian winorośli, z których powstają wina białe, czerwone, różowe i musujące o wyrafinowanym, indywidualnym charakterze. Kraj dzieli się na kilka regionów winiarskich: Algarve, Alentejo, Península de Setúbal, Tejo, Lisboa, Bairrada, Beira Interior, Dão i Lafões, Porto e Douro, Vinho Verde, Trás-os-Montes oraz położone na wyspach regiony Madera i Azory. Do najsłynniejszych portugalskich win należą porto, madera, moscatel, pico i biscoitos. Niezwykle cenione są wino z Alto Douro, czyli doliny rzeki Duero – regionu winiarskiego pod patronatem UNESCO, z jedną z najstarszych apelacji wina na świecie. Zwiedzanie portugalskich winnic to smakowita przygoda, podczas której można poznać wiele fascynujących ciekawostek o lokalnym winiarstwie, skosztować różnych rodzajów wina i miejscowych smakołyków oraz poznać ludzi z pasją zaangażowanych w tradycyjny wyrób narodowego skarbu.

Terminy i ceny wycieczek


Termin Ilość dni Wolne miejsca Cena Rezerwacja
26.04-05.05.2024 10 10 11299 zł Rezerwuj Book Buch книга
06.09-15.09.2024 10 14 11299 zł Rezerwuj Book Buch книга
Termin
Liczba dni
26.04-05.05.2024
10
Wolne miejsca
Cena
10
11299 PLN
Rezerwuj
Termin
Liczba dni
06.09-15.09.2024
10
Wolne miejsca
Cena
14
11299 PLN
Rezerwuj

Szczegółowe informacje

Świadczenia

W cenie:

 • bilety lotnicze Warszawa – Lizbona, Santiago de Compostela – Warszawa,
 • transfery lotnisko – hotele – trasa wycieczki (klimatyzowany bus, transport lokalny),
 • noclegi w hotelach 3/4* (pokoje 2-os. z łazienkami),
 • wyżywienie (śniadania, obiadokolacje, w wybrane dni regionalne obiady i kolacje – zgodnie z programem),
 • wejścia biletowane do atrakcji,
 • rejsy po rzece Douro,
 • plażowanie nad Oceanem Atlantyckim,
 • zwiedzanie lokalnych winnic z degustacją win,
 • degustacja lokalnych dań i słodkości,
 • przejażdżka kolejką linową,
 • pokazy kultury i tradycji,
 • kameralna grupa,
 • opieka polskojęzycznego pilota-przewodnika Tamada Tour,
 • opieka lokalnego przewodnika,
 • ubezpieczenie KL, NNW, OC + bagaż,
 • składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny,
 • składka na Turystyczny Fundusz Pomocowy.

Cena nie obejmuje:

 • usług bagażowych w hotelach i na lotniskach,
 • zakwaterowania w pokojach 1-osobowych (dopłata ±275 EUR/os.),
 • posiłków oraz napojów bezalkoholowych i alkoholowych nieujętych w programie wycieczki,
 • zwyczajowych napiwków,
 • biletowanych atrakcji fakultatywnych,
 • atrakcji, aktywności i transferów w czasie wolnym,
 • opcjonalnych opłat za fotografowanie i filmowanie w zwiedzanych obiektach,
 • kosztów pamiątek i wydatków osobistych,
 • usług niewymienionych w programie wycieczki.

Gwarancja Zwrotu Pieniędzy w 14 dni

 • Otrzymasz pełen zwrot pieniędzy za wycieczkę w ustawowym terminie 14 dni, w przypadku gdy impreza turystyczna nie może się odbyć z przyczyn niezależnych od Tamada Tour (m.in. w sytuacji wystąpienia pandemii, katastrof naturalnych, konfliktów zbrojnych, innych nieprzewidzianych zdarzeń oraz ich skutków).
 • W pozostałych przypadkach zwrot kosztów następuje na warunkach określonych w załączniku do umowy o imprezę turystyczną: „Ogólne Warunki Uczestnictwa W Imprezach Turystycznych Organizowanych Przez Tamada Tour Sp. z o.o.” – dokument OWU otrzymasz przy podpisaniu umowy o wycieczkę, a w każdej chwili możesz się zapoznać z jego treścią pod tym linkiem.

Hotele i wyżywienie

Noclegi w cenie wycieczki obejmują zakwaterowanie w hotelach 3–4* (pokoje 2-os. z łazienkami). Wybrane hotele mogą oferować dostęp do baru, pralni, basenu i innych usług – opcje niewliczone w cenę pokoju są płatne dodatkowo. Podróżujących samodzielnie staramy się zawsze kwaterować w jednym pokoju 2-osobowym, z osobą tej samej płci – pozwala to uniknąć dodatkowej opłaty za pokój 1-osobowy (±275 EUR/os., w zależności od miejsca noclegu).

Wyżywienie w cenie wycieczki obejmuje śniadania i obiadokolacje z daniami kuchni portugalskiej, obfitującej w potrawy z ryżu i owoców morza. W wybrane dni, zgodnie z programem, uwzględnione są także obiady lub kolacje w restauracjach z regionalnym menu. Śniadania są serwowane w hotelach, pozostałe posiłki jadamy w restauracjach na trasie wycieczki, każdego dnia próbując inne lokalne potrawy, słodkości i trunki. Wielkimi atrakcjami kulinarnymi będą degustacje portugalskich win, ciastek i regionalnych dań.

Zdjęcia i filmy

Transfery

Na trasie wycieczki – z/na lotnisko, z/do hoteli i pomiędzy zwiedzanymi miejscami – podróżujemy komfortowymi busami, wyposażonymi w klimatyzację, Wi-Fi, radio i inne udogodnienia. W cenie wycieczki są także rejsy łodzią i portugalską gondolą, a także przejażdżka kolejką linową.

Zwiedzanie

Podróżujemy i zwiedzamy w kameralnych, maksymalnie 20-osobowych grupach z doświadczonymi pilotami i przewodnikami – pasjonatami i specjalistami od danego regionu, którzy mieszkają w nim na stałe, mają na jego temat obszerną wiedzę oraz doskonale znają lokalne warunki i obyczaje.

Na szlaku przygody odkrywamy cuda architektury, historii, przyrody i kultury. Przemierzamy tętniące życiem miasta, zaciszne wioski i dzikie krajobrazy natury. Odnajdujemy ukryte w zaułkach pomniki przeszłości i teraźniejszości. Poznajemy różnorodne smaki lokalnych potraw, słodkości i trunków. Odwiedzamy miejsca kultowe, jak również te, do których turyści zwykle nie zaglądają oraz te, gdzie toczy się miejscowa codzienność.

Spotykamy lokalnych mieszkańców i inspirujemy się ich wizją świata. Poznajemy ich prawdziwe życie i na chwilę stajemy się jego współuczestnikami. Zanurzamy się w kalejdoskopie fascynujących sekretów etnograficznych, legend i faktów, które pozwalają dojrzeć wielowymiarowość odległej od nas rzeczywistości. Przywozimy z sobą autentyczne doświadczenie świata w całym pięknie jego różnorodności.

Ubezpieczenie

Cena wycieczki obejmuje pełne ubezpieczenie zdrowotne podróżnego i bagażu. Ubezpieczenie zapewnia Signal Iduna na sumę gwarancyjną:

 • KL (koszty leczenia) – 70 000 €, w tym koszty ratownictwa 10 000 €,
 • NNW (od następstw nieszczęśliwych wypadków) – 20 000 PLN,
 • OC – 35 000 €,
 • Bagaż (zawartość walizki) – 1500 PLN,
 • Rozszerzenie o zaostrzenie chorób przewlekłych.

Ogólne Warunki Ubezpieczenia – https://w3.signal-iduna.pl/OWU_doc/travel/owu_bp_travel.pdf.

Trasa i program wycieczki 10-dniowej

LIZBONA – SINTRA – CABO DE ROCA – FATIMA – ALCOBAÇANAZARÉ – FATIMA – COIMBRAFIGUEIRA DA FOZ – PORTO – DOLINA DOUROPINHAO – PORTO – BAIRRADA – AVEIRO – PORTO – BRAGA – PORTO – SANTIAGO DE COMPOSTELA

DZIEŃ 1. WYLOT – LIZBONA

Wylot z lotniska Chopina w Warszawie do Lizbony. Transfer do hotelu i krótki odpoczynek po podróży. Spotkanie ze stolicą Portugalii zaczniemy od wizyty w dzielnicy Belém, położonej u ujścia Tagu do Oceanu Atlantyckiego. Miejsce to jest związane ze złotym wiekiem Portugalii, bowiem właśnie stąd na podbój świata wyruszały portugalskie karawele, przecierające nowe szlaki handlowe. Symbolem portugalskiej potęgi z epoki renesansu jest wieża Torre Belém z 1520 r. – jedna z najwspanialszych budowli militarnych kraju. Nieopodal zobaczymy pomnik Odkrywców, upamiętniający żeglarzy, fundatorów, mecenasów królewskich i innych uczestników morskich wypraw. W pobliżu znajdziemy też klasztor Hieronimitów, który jest znakomitym przykładem architektury manuelińskiej i kryje nagrobki dwóch wielkich Portugalczyków: odkrywcy Vasco da Gamy oraz Luisa de Camõesa, renesansowego poety i autora eposu narodowego „Luizjady”. Słodką stronę Lizbony poznamy, kosztując pyszne pasteis de Belém, czyli babeczki z Belém, najpopularniejszy portugalski deser. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ 2. LIZBONA

Po śniadaniu dalsze zwiedzanie Lizbony. Rankiem tego dnia odwiedzimy historyczną dzielnicę Baixa. Przespacerujemy się po placach Praça dos Restauradores i Rossio oraz reprezentacyjnej rua Augusta, gdzie zobaczymy łuk triumfalny, pomnik króla Józefa I, pałac przy placu Praça do Comércio, liczne knajpki i sklepy z pamiątkami. Następnie przejazd do Alfamy, najstarszej dzielnicy Lizbony z urokliwymi, stromymi uliczkami, po których kursują kultowe żółte tramwaje. Alfama jest pełna kawiarni i sklepów z rękodziełem, a wieczorami rozbrzmiewa melancholijną muzyką fado. Zajrzymy tu do kościoła św. Antoniego i lizbońskiej katedry , a także wdrapiemy się na tarasy widokowe Miradouro da Graça oraz Miradouro de Santa Luiza z imponującą panoramą miasta. Czas wolny. Powrót do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ 3. LIZBONA – SINTRA – CABO DE ROCA – FATIMA

Po śniadaniu przejazd do Sintry. Za sprawą dogodnego położenia, zieleni i wody Sintra była ulubionym miejscem wypoczynku portugalskich władców. Znany portugalski dramaturg Gil Vincente nazywał miasto „ogrodem ziemskiego raju”. Sintra słynie z mnóstwa unikalnych architektonicznie pałaców i zamków pod patronatem UNESCO, wśród których zobaczymy m.in. letni pałac królewski, zamek Maurów, rezydencję Quinta de Regaleria oraz pałac Pena na szczycie pasma górskiego Serra de Sintra, gdzie będziemy podziwiać krużganek, sypialnię Manuela II, salę balową i Salę Arabską z iluzjonistycznymi freskami. Czas wolny na kawę i zakup pamiątek. Przejazd na przylądek Cabo de Roca, najdalej wysuniętą na zachód część Europy kontynentalnej. Przejazd do Fatimy. Zakwaterowanie, obiadokolacja. Czas wolny (dla chętnych udział w procesji różańcowej). Nocleg.

DZIEŃ 4. FATIMA – ALCOBAÇA – NAZARÉ – FATIMA

Po śniadaniu zwiedzanie Fatimy. Miasto jest ośrodkiem kultu maryjnego, a najważniejszym lokalnym celem pielgrzymkowym jest katolickie sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej. Fatima słynie także z innych imponujących klasztorów. Rankiem odwiedzimy dominikańskie opactwo Batalha w stylu manuelińskim (UNESCO). W klasztorze – upamiętniającym zwycięstwo Portugalczyków nad armią kastylijską i niepodległość kraju – zobaczymy kaplicę Fundatora, Niedokończone Kaplice, kapitularz, krużganki. Czas wolny na kawę w jednej z urokliwych kawiarni. Następnie pojedziemy do miasta Alcobaça, gdzie zwiedzimy Monasterio de Santa Maria de Alcobaça – założony w 1153 r. przez pierwszego króla Portugalii Alfonsa I Zdobywcę największy kościół w Portugalii, pierwszą w kraju budowlę gotycką i pierwszy klasztor cysterki, który od średniowiecza pozostawał jedną z najbardziej wpływowych świątyń na całym półwyspie Iberyjskim. Opactwo Cystersów w Alcobaça jest objęte patronatem UNESCO, a w 2007 r. znalazło się na liście „7 cudów Portugalii” – obok opactwa Batalha w Fatimie, wieży Torre de Belém i klasztoru Hieronimitów w Lizbonie, pałacu da Pena w Sintrze oraz paru innych zamków i kościołów. Przejazd do Nazaré. Miasteczko było dawniej wioską rybacką i zachowało swój urzekający klimat. Najstarsza część miasta, Sítio de Nazaré, jest wybudowana na skale z pięknym widokiem na Ocean Atlantycki. Na skraju klifu zobaczymy małą kapliczkę Ermida da Memiroa, a nieopodal barokowy kościół Nossa Senhora de Nazaré. Przejazd do dolnego miasta. Czas wolny na plaży. Na lunch chętni mogą skosztować pyszne sardynki, dorsza i inne lokalne specjały. Powrót do hotelu w Fatimie. Obiadokolacja. Czas wolny (dla chętnych procesja). Nocleg.

DZIEŃ 5. FATIMA – COIMBRA – FIGUEIRA DA FOZ

Śniadanie. Przejazd do Coimbry. Miasto jest byłą stolicą Portugalii, miejscem narodzin sześciu królów, najstarszym lokalnym ośrodkiem akademickim i wzbudza u Portugalczyków wielki sentyment. Coimbra jest malowniczo położona na wzgórzach Alcaçova, nad Mondego, zwaną „rzeką poetów”. Podczas spaceru urokliwymi uliczkami zobaczymy najstarszy portugalski uniwersytet z 1290 r., starą i nową katedrę, łuk triumfalny Almedina, kościół Santa Cruz i reprezentacyjny deptak rua Ferreira Borges z wieloma knajpkami i sklepami pamiątkarskimi. Czas wolny na lunch. Przejazd do Figueira da Foz. Jest to tętniący życiem kurort nad Oceanem Atlantyckim z przystanią jachtową i plażami, które przyciągają miłośników surfingu. Czas wolny na relaks. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ 6. FIGUEIRA DA FOZ – PORTO

Po śniadaniu przejazd do Porto. Rankiem udamy się na spacer po historycznej części miasta, gdzie zobaczymy m.in. plac Cordoaria, plac Wolności z ratuszem, dworzec São Bento – jeden z najpiękniejszych przykładów portugalskiej sztuki dekoracyjnej z azulejos, plac Henryka Żeglarza, przy którym odwiedzimy Instytut Wina Porto. Stąd przejdziemy do najpopularniejszej dzielnicy miasta Ribeira, słynącej z pałacu da Bolsa i znakomitej kuchni. Na obiad zatrzymamy się w jednej z nadbrzeżnych restauracji, serwujących tradycyjną kuchnię portugalską. Następnie popłyniemy w rejs po rzece Douro (45 min), podczas którego zobaczymy charakterystyczne dla miasta połączenie architektury współczesnej i tradycyjnej. Po południu czeka nas smakowite zwiedzanie lokalnej winnicy z degustacją wina. Na kolację wybierzemy się do restauracji na lewym brzegu rzeki, położonej wśród składów wina porto. Powrót do hotelu. Nocleg.

DZIEŃ 7. PORTO – DOLINA DOURO – PINHAO – PORTO

Po śniadaniu rozpoczniemy dzień rozpusty dla podniebienia! Rankiem wyruszymy do Alto Douro – regionu winiarskiego pod patronatem UNESCO, z jedną z najstarszych apelacji wina na świecie. Po drodze będziemy podziwiać piękny krajobraz portugalskich upraw winorośli, znanych na tym terenie już od starożytności. Zwiedzimy jedną z lokalnych winnic, gdzie będzie można skosztować wina porto i douro oraz zakupić miejscowe trunki i organiczną oliwę. W okolicach winnicy zjemy regionalny obiad. Następnie odwiedzimy ekologiczną winnicę i wypłyniemy w rejs po rzece Douro. Wieczorem w malowniczej wiosce Pinhao wstąpimy do restauracji na kolację, składającą się z aż pięciu lokalnych dań (w tym trzech mięsnych dań głównych), kieliszka porto własnej produkcji, wina stołowego, kawy, herbaty i deseru. Powrót do Porto. Nocleg.

DZIEŃ 8. PORTO – BAIRRADA – AVEIRO – PORTO

Śniadanie. Wyjazd do regionu Bairrada, gdzie produkowane są najlepsze portugalskie wina musujące. Rano odwiedzimy miasto Aveiro, zwane portugalską Wenecją. Zwiedzimy je z perspektywy wody, podczas rejsu portugalską gondolą po naturalnych kanałach. Czas wolny na degustację portugalskich ciasteczek ovos moles i zakup pamiątek – Aveiro słynie z organicznych produktów miejscowej produkcji (konserw, miodów, konfitur), soli morskiej, flor de sal (kwiatu soli morskiej) i naturalnych kosmetyków. Następnie w sercu regionu odwiedzimy winnicę, gdzie zjemy obiad z degustacją regionalnych win. Powrót do Porto. Czas wolny (dla chętnych przejazd na wieczór fado). Nocleg.

DZIEŃ 9. PORTO – BRAGA – PORTO

Śniadanie. Przejazd do Bragi, jednego z najstarszych miast w Portugalii, założonego w 20 r. p.n.e., oraz jednego z najstarszych miast chrześcijańskich świata. Wieloletnia historia pozostawiła w krajobrazie Bragi liczne zabytki – mosty, akwedukty, pałace, świątynie, twierdze. Zobaczymy m.in. barokowe sanktuarium Bom Jesus do Monte, do którego wjedziemy najstarszą kolejką linową na Półwyspie Iberyjskim, a także łuk da Porta Nova, ratusz i inne przykłady wspaniałej architektury, które będą czekać podczas spaceru pięknymi uliczkami miasta. Obiadokolacja. Nocleg w Porto.

DZIEŃ 10. PORTO – SANTIAGO DE COMPOSTELA – WYLOT

Śniadanie. Przejazd do Santiago de Compostela, gdzie zwiedzimy słynną katedrę – jedną z najważniejszych świątyń pielgrzymkowych Europy, kończącą szlak św. Jakuba. Lunch. Transfer na lokalne lotnisko i wylot do Polski z rozkładową przesiadką.

© 2022 TAMADA TOUR. Prawo do błędów w druku zastrzeżone. Oferujemy wyłącznie autorskie programy i nie wyrażamy zgody na ich kopiowanie. Program nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu cywilnego. Program ma charakter ramowy i w zależności od czynników, takich jak aktualne rozkłady lotów czy przejezdność dróg, może ulec modyfikacji.

Warunki rezerwacji

Zapisu na wycieczkę można dokonać:

Aby zarezerwować wycieczkę, należy podać dane osobowe, niezbędne do zawarcia umowy wycieczki oraz wykupienia ubezpieczenia i biletów lotniczych:

 • imię i nazwisko,
 • pełen adres,
 • data urodzenia,
 • nr telefonu,
 • adres e-mail.

Na wskazany adres e-mail zostaną przesłane:

 • Umowa udziału w wycieczce,
 • Ogólne Warunki Uczestnictwa w wycieczce
 • informacje o cenie wycieczki i harmonogramie wpłat,
 • dane do wpłaty z tytułu przelotu i ubezpieczenia,
 • informacje o świadczeniach, terminie wylotu i przylotu.

Odpłatność za wycieczkę należy uiścić zgodnie z podanym harmonogramem. Zapewniamy atrakcyjny, gwarantujący finansowe bezpieczeństwo podział płatności na 2 części:

 • 1 wpłata (zaliczka, 2000 PLN) – uiszczana w ciągu 7 dni kalendarzowych od zawarcia umowy. Wpłata stanowi ostateczne potwierdzenie rezerwacji wycieczki;
 • 2 wpłata (za pozostałe świadczenia w tym przeloty w obie strony i ubezpieczenie, płatność w PLN) – dokonywana na 2 miesiące przed wylotem;

Rezerwacja on-line

  Podróżuję samotnie, zgadzam się
  na dokwaterowanie do drugiej osoby

  Zobacz także

  Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024 Tamada Tour

  Realizacja: Codenest