Salon wina w Paryżu 4 dni

City break Wine Tour

od  2499 PLN
cena za osobę / 4 dni

Rezerwuj

Wkrocz na winiarskie salony Paryża!

Skocz na winiarski city break do romantycznego Paryża! Na szlaku francuskie specjały, nastrojowe spacery i słynne atrakcje miasta zakochanych. Zobacz wieżę Eiffla na Polach Marsowych i popłyń w rejs Sekwaną, by zerknąć na Luwr z perspektywy rzeki. Zanurz się w barwny świat paryskiej bohemy na urokliwym wzgórzu Montmartre z bazyliką Sacré-Cœur i odkryj sekrety francuskiego szyku w kultowej Galeries Lafayette. Odwiedź Dzielnicę Łacińską z Panteonem i Sorboną, historyczną wyspę Cité z katedrą Notre-Dame, Pola Elizejskie z Łukiem Triumfalnym i imponujące place z zabytkową architekturą. Rozsmakuj się we francuskich rarytasach na kolacji z winem i muzyką na żywo oraz na największych we Francji targach wina, gdzie skosztujesz wyśmienite trunki w prawdziwie szampańskiej atmosferze!

W cenie

Noclegi w hotelu (pokoje 2-os. z łazienkami)

Noclegi w hotelu (pokoje 2-os. z łazienkami)

Loty bezpośrednie Gdańsk – Paryż – Gdańsk (WizzAir)

Loty bezpośrednie Gdańsk – Paryż – Gdańsk (WizzAir)

Wyżywienie (śniadania)

Wyżywienie (śniadania)

Opieka polskojęzycznego pilota-przewodnika Tamada Tour

Opieka polskojęzycznego pilota-przewodnika Tamada Tour

Kameralna grupa

Kameralna grupa

Ubezpieczenie KL, NNW, OC + bagaż

Ubezpieczenie KL, NNW, OC + bagaż

Lokalny koloryt i kultura

Lokalny koloryt i kultura

Składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy

Składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy

Gwarancja Zwrotu Pieniędzy w 14 dni ?

Wybrane atrakcje

Paryż

Paryż to jedno z najbardziej romantycznych miast świata. Symbolem stolicy Francji jest wieża Eiffla, zaprojektowana przez Gustawa Eiffla w 1889 r., dla upamiętnienia setnej rocznicy rewolucji francuskiej. „Żelazna dama”, stojąca na Polach Marsowych nad Sekwaną, była do 1930 r. najwyższą budowlą świata. Do niekwestionowanych atrakcji Paryża należą także słynne muzeum sztuki Luwr z oryginałem „Mony Lisy” Leonarda da Vinciego, Dzielnica Łacińska z Panteonem i Sorboną, Łuk Triumfalny na skraju Pól Elizejskich oraz urokliwa dzielnica Montmartre z bazyliką Sacré-Cœur i placem du Tertre, który w XIX w. stał się mekką paryskiej bohemy artystycznej. Niełatwo wskazać, które z wielu pięknych, obfitujących w zabytki miejsc jest sercem Paryża, ale jeśli szukać tego historycznego, to tylko na Île de la Cité – pierwotnie zasiedlonej przez Celtów wyspie, której perełkami są gotycka katedra Notre-Dame, kaplica Sainte-Chapelle i solidnie ufortyfikowany pałac Conciergerie. Imponujące pomniki przeszłości, gustowne gmachy i place w rozmaitych stylach architektonicznych, tonące w nastrojowej francuskiej aurze, składają się na unikalny koloryt Paryża i rokrocznie budzą zachwyt milionów turystów.

Terminy i ceny wycieczek


Termin Ilość dni Wolne miejsca Cena Rezerwacja
01.12-04.12.2023 4 12 2499 zł Rezerwuj Book Buch книга
Termin
Liczba dni
01.12-04.12.2023
4
Wolne miejsca
Cena
12
2499 PLN
Rezerwuj

Szczegółowe informacje

Świadczenia

W cenie:

 • bilety lotnicze Gdańsk – Paryż Beauvais-Tillé – Gdańsk (WizzAir),
 • 3 noclegi w hotelu 3* (pokoje 2-os. z łazienkami),
 • wyżywienie (3 śniadania),
 • zwiedzanie w kameralnej grupie,
 • opieka polskojęzycznego pilota-przewodnika Tamada Tour,
 • opieka lokalnego przewodnika,
 • ubezpieczenie zdrowotne KL, NNW, OC + bagaż,
 • składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny,
 • składka na Turystyczny Fundusz Pomocowy.

Nieujęte w cenie:

 • koszty realizacji programu (transfery lotniskowe, przejazdy komunikacją miejską na trasie zwiedzania, opieka przewodnika lokalnego, bilet wstępu na paryski salon wina, rejs statkiem po Sekwanie, kolacja, francuski wieczór, taxa klimatyczna) – 235 €/os. (opłata obligatoryjna, płatna w gotówce u pilota na lotnisku),
 • usługi bagażowe w hotelach i na lotniskach,
 • zakwaterowanie w pokojach 1-osobowych (dopłata za pokój 1-osobowy – szczegóły u Organizatora),
 • kolacje i obiadokolacje, lunche, przekąski, napoje alkoholowe i bezalkoholowe nieujęte w programie wycieczki,
 • wejścia biletowane do atrakcji,
 • biletowane atrakcje fakultatywne (wstęp na wieżę Eiffla – 28,30 €/bilet normalny)
 • zwyczajowe napiwki,
 • koszty pamiątek i wydatków osobistych,
 • usługi nieujęte w programie wycieczki.

Gwarancja Zwrotu Pieniędzy w 14 dni

 • Otrzymasz pełen zwrot pieniędzy za wycieczkę w ustawowym terminie 14 dni, w przypadku gdy impreza turystyczna nie może się odbyć z przyczyn niezależnych od Tamada Tour (m.in. w sytuacji wystąpienia pandemii, katastrof naturalnych, konfliktów zbrojnych, innych nieprzewidzianych zdarzeń oraz ich skutków).
 • W pozostałych przypadkach zwrot kosztów następuje na warunkach określonych w załączniku do umowy o imprezę turystyczną: „Ogólne Warunki Uczestnictwa W Imprezach Turystycznych Organizowanych Przez Tamada Tour Sp. z o.o.” – dokument OWU otrzymasz przy podpisaniu umowy o wycieczkę, a w każdej chwili możesz się zapoznać z jego treścią pod tym linkiem.

Hotele i wyżywienie

Cena wycieczki obejmuje 3 noclegi w hotelu w Paryżu (pokoje 2-osobowe z łazienkami). Hotel może oferować dostęp do baru, pralni i innych usług – opcje niewliczone w cenę pokoju są płatne dodatkowo. Podróżujących samodzielnie staramy się zawsze zakwaterować w jednym 2-osobowym pokoju, z osobą tej samej płci – pozwala to uniknąć dodatkowej opłaty za pokój 1-osobowy (wysokość aktualnej dopłaty zależna od obiektu – szczegóły u Organizatora).

Wyżywienie obejmuje 3 śniadania. Płatne dodatkowo są lunche i kolacje, a także indywidualne wydatki na wyżywienie, napoje, zakupy spożywcze. Posiłki jadamy w restauracjach hotelowych i na trasie wycieczki. Poznajemy kraj od kuchni, każdego dnia próbując inne francuskie smakołyki. Wielką atrakcją wycieczki jest wizyta na największym we Francji salonie wina z degustacją francuskiego szampana, calvadosu i innych trunków.

Zdjęcia i filmy

Zwiedzanie

Podróżujemy i zwiedzamy w kameralnych, maksymalnie 20-osobowych grupach z doświadczonymi pilotami i przewodnikami – pasjonatami i specjalistami od danego regionu, którzy mieszkają w nim na stałe i doskonale znają jego kulturę, obyczaje, historię i geografię.

Odwiedzamy wyjątkowe atrakcje architektoniczne, przyrodnicze, historyczne i kulturowe. Przemierzamy tętniące życiem miasta, zaciszne wioski i dzikie krajobrazy natury. Odkrywamy ukryte w zaułkach pomniki przeszłości i teraźniejszości, gwarne bazary, zagadkowe muzea, egzotyczną faunę i florę.

Spotykamy lokalnych mieszkańców i inspirujemy się ich wizją świata. Poznajemy ich prawdziwe, codzienne życie i na chwilę stajemy się jego współuczestnikami. Zanurzamy się w kalejdoskopie fascynujących sekretów etnograficznych, legend i faktów, które pozwalają dojrzeć wielowymiarowość odległej od nas rzeczywistości. Przywozimy z sobą autentyczne doświadczenie świata w całym pięknie jego różnorodności.

Ubezpieczenie

Cena wycieczki obejmuje pełne ubezpieczenie zdrowotne podróżnego i bagażu. Ubezpieczenie zapewnia Signal Iduna na sumę gwarancyjną:

 • KL (koszty leczenia) – 70 000 €, w tym koszty ratownictwa 10 000 €,
 • NNW (od następstw nieszczęśliwych wypadków) – 20 000 PLN,
 • OC – 35 000 €,
 • Bagaż (zawartość walizki) – 1500 PLN,
 • Rozszerzenie o zaostrzenie chorób przewlekłych.

Ogólne Warunki Ubezpieczenia – https://w3.signal-iduna.pl/OWU_doc/travel/owu_bp_travel.pdf.

Trasa i program wycieczki 4-dniowej

GDAŃSKPARYŻ: POLA MARSOWE Z WIEŻĄ EIFFLA – REJS SEKWANĄ – SALON WINA – ŁUK TRIUMFALNY – MONTMARTRE – DZIELNICA ŁACIŃSKA – L’HÔTEL DE VILLE – VIVIENNE – MADELEINE – VENDÔME – DE LA CONCORDE – GDAŃSK

DZIEŃ 1. WYLOT

Zbiórka na lotnisku w Gdańsku. O 18.05 wylot liniami WizzAir na lotnisko Paryż Beauvais-Tillé. Przejazd do hotelu. Kolacja. Nocleg.

DZIEŃ 2. POLA MARSOWE Z WIEŻĄ EIFFLA – REJS SEKWANĄ – SALON WINA – ŁUK TRIUMFALNY

Śniadanie. Przejazd metrem pod wieżę Eiffla na Polach Marsowych. Czas na zdjęcia, a dla chętnych wejście lub wjazd na wieżę (atrakcja fakultatywna). Z widokiem na symbol Paryża popłyniemy w rejs statkiem po Sekwanie, by z perspektywy rzeki obejrzeć gmachy muzeów Luwru i d’Orsay, ekstrawagancko zdobiony most Aleksandra III i inne zabytki. Następnie przejazd na największy we Francji salon wina, gdzie koneserów czeka degustacja prawdziwego francuskiego szampana, calvadosu i innych wyśmienitych francuskich trunków. Po południu przejazd na plac Charles’a de Gaulle’a z monumentalnym Łukiem Triumfalnym i reprezentacyjną aleją Pola Elizejskie. Spacer do restauracji na obiadokolację. Powrót metrem do hotelu. Nocleg.

DZIEŃ 3. MONTMARTRE – DZIELNICA ŁACIŃSKA

Śniadanie. Przejazd do urokliwej dzielnicy historycznej na wzgórzu Montmartre, na którego szczycie wznosi się bazylika Sacré-Cœur, wybudowana ze śnieżnobiałego trawertynu wskutek wojennego zakładu dwóch francuskich przemysłowców. Spacer brukowanymi uliczkami na plac du Tertre, który w XIX w. stał się mekką paryskiej bohemy artystycznej. Liczne galerie sztuki, stragany z rękodziełem, uliczni malarze i retro kawiarenki tworzą unikalny koloryt i romantyczną aurę tego tętniącego życiem miejsca. Czas wolny. Zjeżdżając ze wzgórza, rzucimy okiem na gmach słynnego kabaretu Moulin Rouge. W centrum miasta odwiedzimy wyspę Cité, gdzie znajdują się katedra Notre-Dame, kaplica Sainte-Chapelle, pałac Conciergerie i inne zabytki. Na drugim brzegu Sekwany pospacerujemy po klimatycznej Dzielnicy Łacińskiej, oglądając (z zewnątrz) Panteon, kościół św. Seweryna, rzymskie ruiny Arènes de Lutèce, Muzeum de Cluny i gmachy Sorbony w otoczeniu licznych księgarń, imponujących kamienic i placów. Wieczorem francuska kolacja z winem i muzyką na żywo. Przejazd do hotelu. Nocleg.

DZIEŃ 4. L’HÔTEL DE VILLE – VIVIENNE – MADELEINE – VENDÔME – DE LA CONCORDE – WYLOT

śniadanie. Po wykwaterowaniu z pokoi zdeponujemy bagaże w hotelowej przechowalni i udamy się na dalsze zwiedzanie Paryża. Tego dnia zobaczymy (z zewnątrz) operę Garniera, piękny neorenesansowy ratusz przy placu de l’Hôtel de Ville i kościół św. Magdaleny w antycznym stylu oraz place de la Concorde i ekskluzywny Vendôme. Perełką dla miłośników mody francuskiej będzie wizyta w luksusowym domu towarowym Galeries Lafayette. Powrót do hotelu po bagaże. Transfer na lotnisko i wylot do Gdańska.

© 2023 TAMADA TOUR. Program nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu cywilnego, ma charakter ramowy i może ulec zmianie w zależności od czynników niezależnych od Organizatora oraz jest objęty ochroną prawa autorskiego (nie wyrażamy zgody na kopiowanie). Prawo do błędów w druku zastrzeżone; www.tamadatour.pl.

Warunki rezerwacji

Zapisu na wycieczkę można dokonać:

Aby zarezerwować wycieczkę, należy podać dane osobowe, niezbędne do zawarcia umowy wycieczki oraz wykupienia ubezpieczenia i biletów lotniczych:

 • imię i nazwisko,
 • pełen adres,
 • datę urodzenia,
 • nr telefonu,
 • adres e-mail.

Na wskazany adres e-mail zostaną przesłane:

 • Umowa udziału w wycieczce,
 • Ogólne Warunki Uczestnictwa w wycieczce,
 • informacje o cenie wycieczki i harmonogramie wpłat,
 • dane do wpłaty z tytułu przelotu i ubezpieczenia,
 • informacje o świadczeniach, terminie wylotu i przylotu,
 • potwierdzenia zakupu biletów lotniczych (jeżeli dotyczy),
 • Ogólne Warunki Ubezpieczenia,
 • informacje praktyczne, ułatwiające przygotowanie się do wycieczki.

Odpłatność za wycieczkę należy uiścić zgodnie z podanym harmonogramem. Zapewniamy atrakcyjny, gwarantujący finansowe bezpieczeństwo podział płatności na 2 części:

 • WPŁATA 1. (zaliczka 1500 PLN) – uiszczana w ciągu 3 dni kalendarzowych od zawarcia umowy. Wpłata stanowi ostateczne potwierdzenie rezerwacji wycieczki.
 • WPŁATA 2. (za przeloty w obie strony, ubezpieczenie oraz część odpłatności za wycieczkę; płatność w PLN) – dokonywana na 2 miesiące przed wylotem.

Wpłat 1. i 2. można dokonać:

 • przelewem tradycyjnym na podane w wiadomości konto bankowe;

Szczegółowe informacje w Regulaminie.

Rezerwacja on-line

  Podróżuję samotnie, zgadzam się
  na dokwaterowanie do drugiej osoby

  Zobacz także

  Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024 Tamada Tour

  Realizacja: Codenest