Sylwester w Dubaju 9 dni

Wycieczka objazdowa Sylwester

od  16899 PLN
cena za osobę / 9 dni

Rezerwuj

Zobacz arabski sen o przyszłości!

Oszałamiające bogactwo, futurystyczna architektura, a wokół piasek i woda. Zjednoczone Emiraty Arabskie balansują pomiędzy nowoczesnością i tradycją, galopującą urbanizacją ekskluzywnych miast oraz dziką naturą Pustyni Arabskiej i Zatoki Perskiej. Odwiedź Dubaj, Abu Zabi i Szardżę, by na własne oczy zobaczyć, jak z zysków z handlu ropą naftową emiraccy szejkowie spełniają najbardziej szalone fantazje. Wjedź na najwyższy budynek świata – Burdż Chalifa (828 m), odkryj luksusowe hotele, restauracje, porty jachtowe i usypane ludzką ręką wyspy z imponującymi pałacami, meczetami, muzeami, centrami rozrywki, stylowymi osiedlami, ogrodami i plażami. W poszukiwaniu śladów przeszłości wyrusz krętymi uliczkami na zabytkowe suki z feerią orientalnych przypraw, daktyli, dywanów i rękodzieła. Skocz też na pustynne safari – przejażdżka wielbłądem, sandboarding, pokazy sokolnicze, tatuaże z henny, hipnotyzujące tańce ludowe i relaks z arabską sziszą w obozowisku pod gwiazdami to dopiero początek niespodzianek!

W cenie

Pokaz sokolniczy

Pokaz sokolniczy

Wjazd na Burdż Chalifa

Wjazd na Burdż Chalifa

Jeep safari i kolacja z atrakcjami na Pustyni Arabskiej

Jeep safari i kolacja z atrakcjami na Pustyni Arabskiej

Kolacja sylwestrowa

Kolacja sylwestrowa

Loty Warszawa – Dubaj – Warszawa

Loty Warszawa – Dubaj – Warszawa

Pokazy kultury i tradycji

Pokazy kultury i tradycji

Transfery lotnisko – hotel – trasa wycieczki (klimatyzowany bus)

Transfery lotnisko – hotel – trasa wycieczki (klimatyzowany bus)

Wizyty na orientalnych bazarach

Wizyty na orientalnych bazarach

Noclegi w hotelach 4* (pokoje 2-os. z łazienkami)

Noclegi w hotelach 4* (pokoje 2-os. z łazienkami)

Wejścia biletowane do muzeów, świątyń i atrakcji

Wejścia biletowane do muzeów, świątyń i atrakcji

Opieka polskojęzycznego pilota-przewodnika Tamada Tour

Opieka polskojęzycznego pilota-przewodnika Tamada Tour

Wyżywienie (śniadania, obiadokolacje)

Wyżywienie (śniadania, obiadokolacje)

Opieka lokalnego przewodnika

Opieka lokalnego przewodnika

Kameralna grupa

Kameralna grupa

Ubezpieczenie KL, NNW, OC + bagaż

Ubezpieczenie KL, NNW, OC + bagaż

Składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy

Składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy

Gwarancja Zwrotu Pieniędzy w 14 dni ?

Wybrane atrakcje

Dubaj

Dubaj to miasto przyszłości w sercu pustyni – wyrazisty dowód tego, jak niewyobrażalne bogactwo kształtuje najbardziej szalone fantazje urbanistyczne i nieujarzmioną ingerencję człowieka w otoczenie. Dubaj został założony w XVIII w. jako wioska rybacka plemienia Bani Yas i do połowy XX w. czerpał zyski z portowego handlu perłami i złotem.  Niesamowitą transformację miasta zapoczątkowało odkrycie w 1966 r. złóż ropy naftowej u wybrzeży Zatoki Perskiej. Od tego czasu Dubaj bije architektoniczne rekordy. Znajduje się tu obecnie najwyższy budynek na świecie – Burdż Chalifa (828 m), najbardziej luksusowy i najdroższy hotel Burdż al-Arab w kształcie żagla i najwyższa fontanna (275 m), są też największe stworzone na wodzie sztuczne wyspy Palm Jumeirah. Onieśmielający pejzaż Dubaju dopełniają futurystyczne Muzeum Przyszłości, przystań Dubai Marina z jachtami naftowych krezusów, ekskluzywne osiedla, hotele, biurowce, centra handlu i rozrywki. Dubaj zdaje się nie zatrzymywać w pogoni za kolejnymi wyczynami, lecz potrafi łączyć nowoczesną awangardę z arabską tradycją. Prawdziwie orientalną atmosferę można poczuć na szlaku wąskich, krętych uliczek historycznej dzielnicy Al Fahidi. Zabytkowe suki kuszą feerią dywanów, złota, perfum, kadzideł, przypraw, daktyli, arabskiej kawy i innych smakołyków. Na kulturowy lunch z opowieściami o lokalnych zwyczajach warto skoczyć też do Centrum Porozumienia Kulturowego im. Szejka Mohammeda. Ciekawostką Dubaju są również domy z wieżami wiatrowymi, stary fort i inne zabytki, w których funkcjonują liczne muzea, galerie sztuki, restauracje i kawiarnie skoncentrowane wokół dziedzictwa ZEA i Dubaju.

Pustynia Arabska

Pustynia Arabska to północno-wschodnia część Sahary. Obejmuje niemal cały Półwysep Arabski i terytorium kilku krajów Bliskiego Wschodu, m.in. Arabii Saudyjskiej, Kuwejtu, Kataru, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Omanu, Jemenu, Jordanii i Iraku. Od starożytności z pozoru jałowa Pustynia Arabska tętni życiem. Piaszczysto-żwirowe i kamieniste połacie suchych uedów skąpo porastają kserofilne trawy i krzewy, wśród których przemykają fenki, myszy kolczaste, pustynne koty, skoczki i jeże, jaszczurki, góralki, mangusty egipskie, oryksy i inne okazy lokalnej fauny. Dawnymi szlakami handlowymi wędrują poszukiwacze naturalnych bogactw: kamieni szlachetnych, złota, żelaza, ropy naftowej i… ziemi pod spektakularne inwestycje budowlane. Tu i ówdzie słychać gwar pustynnych obozowisk, gdzie kwitną oazy tradycji. Wystarczy wskoczyć w jeepy, by wśród niesamowitego krajobrazu piaszczystych wydm spotkać sokolników, pasterzy, kupców, artystów i rzemieślników, obejrzeć hipnotyzujące tańce ludowe albo skusić się na daktyle, gahwa (kawę po arabsku), przejażdżkę wielbłądem, sandboarding, tatuaż henną, sziszę (fajkę wodną) i inne arabskie przyjemności.

Abu Zabi

Abu Zabi, stolica Zjednoczonych Emiratów Arabskich, jeszcze do niedawna była, podobnie jak Dubaj, niewielką wioską portową, której mieszkańcy trudnili się połowem pereł i ostryg. Wraz z odkryciem złóż ropy naftowej w 1958 r. krajobraz osady, której nazwa oznacza po arabsku „Ojciec Gazeli”, uległ diametralnej zmianie. Dziś Abu Zabi to jedno z najbogatszych miast świata z imponującą, nowoczesną architekturą. W ociekających luksusem dzielnicach handlowych, biznesowych i mieszkalnych wyrastają futurystyczne drapacze chmur, takie jak Etihad Towers, Fort Grande czy Abu Dhabi Investment Authority Tower. Największe atrakcje miasta znajdują się na archipelagu naturalnych i sztucznych wysp Yas, Saadiyat i innych, rozrzuconych wzdłuż brzegu Zatoki Perskiej. Przy tętniącej życiem promenadzie Corniche ciągną się olśniewające plaże, porty jachtowe, stylowe ogrody, hotele i knajpki. Do wyspiarskich ciekawostek należą także pałac prezydencki Qasr Al Watan, Wielki Meczet Szejka Zajida, park narodowy z lasem namorzynowym, tematyczne parki rozrywki oraz centrum dziedzictwa i kultury emirackiej z teatrami, operami i kilkoma muzeami, wśród których najsłynniejszy jest Luwr Abu Zabi. Na coraz bardziej niknące ślady przeszłości miasta można się natomiast natknąć na Starym Targu przy placu Al-Ittihad, w Kobiecym Centrum Rzemiosła Artystycznego i etnicznej Wiosce Dziedzictwa Emiratów.

Szardża

Szardża, trzecie co do wielkości i najbardziej zaludnione miasto ZEA, szczyci się największą liczbą zabytków kultury arabskiej. Dumą perły Zatoki Perskiej są zwłaszcza muzea – historyczne, archeologiczne, etnograficzne, sztuk pięknych, kaligrafii, naukowe, a nawet te poświęcone awiacji czy klasykom motoryzacji przybliżają cywilizacyjne zdobycze świata islamskiego, emirackie tradycje i życie samej Szardży. Obok Muzeum Cywilizacji Islamskiej i Muzeum Dziedzictwa Szardży, prezentujących arabskie rękopisy, przyrządy naukowe, rzeźby, ceramikę, szkło, stroje, instrumenty muzyczne i inne artefakty, atrakcją Szardży jest zbudowany z kamienia koralowego fort Al Hisn z 1823 r. – tylko fragmenty obwarowanej wysokimi wieżami strażniczymi rezydencji królewskiej z siedzibą rządu przetrwały gniew jednego z szejków dynastii Al Qasimi w 1970 r. Jak dawniej, również dziś fort pozostaje sercem Szardży, wokół którego toczy się miejska codzienność. Zabytkowe suki Al Farsa i Niebieski kuszą bogactwem dywanów, rękodzieła, orientalnych przypraw i owoców. Nieopodal wznosi się imponujący meczet króla Fajsala, skąd już tylko parę kroków na promenadę Buhaira Corniche z meczetem Al Noor i ścieżkami wiodącymi wprost na piękne, piaszczyste plaże.

Terminy i ceny wycieczek


Termin Ilość dni Wolne miejsca Cena Rezerwacja
28.12.2022-05.01.2023 9 16 16899 zł Rezerwuj Book Buch книга
Termin
Liczba dni
28.12.2022-05.01.2023
9
Wolne miejsca
Cena
16
16899 PLN
Rezerwuj

Szczegółowe informacje

Świadczenia

W cenie:

 • bilety lotnicze na trasie Warszawa – Dubaj – Warszawa,
 • transfery lotnisko – hotel – trasa wycieczki (klimatyzowany bus z Wi-Fi i radiem),
 • noclegi w hotelach 4* (pokoje 2-os. z łazienkami),
 • wyżywienie (śniadania, obiadokolacje),
 • 1 kolacja sylwestrowa,
 • 1 kolacja z atrakcjami kulturowymi i przyrodniczymi w obozowisku na Pustyni Arabskiej,
 • 1 lunch kulturowy w Centrum Porozumienia Kulturowego im. Szejka Mohammeda (SMCCU),
 • wjazd windą na taras widokowy w Burdż Chalifa,
 • jeep safari na Pustyni Arabskiej,
 • rejs taksówką wodną,
 • wejścia biletowane do zwiedzanych muzeów, świątyń i atrakcji,
 • wizyty na orientalnych bazarach,
 • pokazy kultury i tradycji,
 • kameralna grupa,
 • opieka lokalnego przewodnika (ENG),
 • opieka polskojęzycznego pilota – przewodnika Tamada Tour,
 • ubezpieczenie zdrowotne KL, NNW, OC + bagaż,
 • składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny,
 • składka na Turystyczny Fundusz Pomocowy.

Cena nie obejmuje:

 • wizy do Zjednoczonych Emiratów Arabskich,
 • usług bagażowych w hotelach i na lotniskach,
 • zakwaterowania w pokojach 1-osobowych (dopłata za pokój 1-osobowy w hotelach od 800 USD/os.),
 • lunchy, przekąsek i napojów nieujętych w programie wycieczki,
 • hotelowej opłaty turystycznej Dirham (Tourism Dirham Fee) w Dubaju (od 15 AED, koszt zmienny, zależny od wielkości grupy, liczby zajmowanych pokoi, długości pobytu oraz aktualnych ustaleń władz Dubaju),
 • atrakcji fakultatywnych,
 • zwyczajowych napiwków dla przewodników i kierowców (w gestii podróżnych),
 • opcjonalnych opłat za fotografowanie i filmowanie w zwiedzanych obiektach,
 • kosztów pamiątek i wydatków osobistych,
 • usług niewymienionych w programie wycieczki.

Gwarancja Zwrotu Pieniędzy w 14 dni

 • Otrzymasz pełen zwrot pieniędzy za wycieczkę w ustawowym terminie 14 dni, w przypadku gdy impreza turystyczna nie może się odbyć z przyczyn niezależnych od Tamada Tour (m.in. w sytuacji wystąpienia pandemii, katastrof naturalnych, konfliktów zbrojnych, innych nieprzewidzianych zdarzeń oraz ich skutków).
 • W pozostałych przypadkach zwrot kosztów następuje na warunkach określonych w załączniku do umowy o imprezę turystyczną: „Ogólne Warunki Uczestnictwa W Imprezach Turystycznych Organizowanych Przez Tamada Tour Sp. z o.o.” – dokument OWU otrzymasz przy podpisaniu umowy o wycieczkę, a w każdej chwili możesz się zapoznać z jego treścią pod tym linkiem.

Hotele i wyżywienie

Noclegi w cenie wycieczki obejmują zakwaterowanie w eleganckich hotelach 4* (pokoje 2-os. z łazienkami). Wybrane hotele mogą oferować dostęp do basenu, siłowni, baru, spa, pralni i innych usług – opcje niewliczone w cenę pokoju są płatne dodatkowo. Podróżujących samodzielnie staramy się zawsze kwaterować w jednym pokoju 2-osobowym z osobą tej samej płci – pozwala to uniknąć dodatkowej opłaty za pokój 1-osobowy (od 800 USD/os., w zależności od miejsca noclegu).

Wyżywienie w cenie wycieczki obejmuje:

 • śniadania serwowane w hotelach,
 • 1 kolację z atrakcjami kulturowymi i przyrodniczymi w obozowisku na Pustyni Arabskiej,
 • 1 kolację sylwestrową w hotelowej restauracji.

Pozostałe posiłki i napoje są płatne indywidualnie i jadane w restauracjach i innych obiektach gastronomicznych na trasie wycieczki. Każdego dnia będzie okazja skosztować bogactwa emirackiej kuchni, dań tradycyjnych, jak i nowoczesnych, lokalnych słodkości i owoców.

Informacje praktyczne

Obowiązujący kodeks ubioru:

 • dozwolone: luźne, długie spodnie lub spódnice do kostek, długie rękawy do nadgarstków, zakryte ramiona, chusta na głowie u kobiet;
 • niedozwolone: ubrania krótkie, obcisłe, przezroczyste, np. szorty, topy, t-shirty i inne ubrania odsłaniające lub opinające ciało oraz ukazujące tatuaże. Zalecamy także zrezygnować z ekstrawaganckich fryzur, ozdób i dodatków.

Zdjęcia i filmy

Transfery

Na całej trasie wycieczki – z/na lotniska, z/do hoteli i pomiędzy zwiedzanymi miejscami – podróżujemy komfortowymi busami, wyposażonymi w klimatyzację, Wi-Fi, radio i inne udogodnienia. W cenie wycieczki jest także 1 jeep safari na pustyni Arabskiej.

Zwiedzanie

Podróżujemy i zwiedzamy w kameralnych, maksymalnie 20-osobowych grupach z doświadczonymi pilotami i przewodnikami – pasjonatami i specjalistami od danego regionu, którzy mieszkają w nim na stałe, mają na jego temat obszerną wiedzę oraz doskonale znają lokalne warunki i obyczaje.

Na szlaku przygody odkrywamy cuda architektury, historii, przyrody i kultury. Przemierzamy tętniące życiem miasta, zaciszne wioski i dzikie krajobrazy natury. Odnajdujemy ukryte w zaułkach pomniki przeszłości i teraźniejszości. Poznajemy różnorodne smaki lokalnych potraw, słodkości i trunków. Odwiedzamy miejsca kultowe, jak również te, do których turyści zwykle nie zaglądają oraz te, gdzie toczy się miejscowa codzienność.

Spotykamy lokalnych mieszkańców i inspirujemy się ich wizją świata. Poznajemy ich prawdziwe życie i na chwilę stajemy się jego współuczestnikami. Zanurzamy się w kalejdoskopie fascynujących sekretów etnograficznych, legend i faktów, które pozwalają dojrzeć wielowymiarowość odległej od nas rzeczywistości. Przywozimy z sobą autentyczne doświadczenie świata w całym pięknie jego różnorodności.

Ubezpieczenie

Cena wycieczki obejmuje pełne ubezpieczenie zdrowotne podróżnego i bagażu. Ubezpieczenie zapewnia Signal Iduna na sumę gwarancyjną:

 • KL (koszty leczenia) – 70 000 €, w tym koszty ratownictwa 10 000 €,
 • NNW (od następstw nieszczęśliwych wypadków) – 35 000 PLN,
 • OC – 60 000 €,
 • Bagaż – 1500 PLN,
 • Rozszerzenie o zaostrzenie chorób przewlekłych.

Ogólne Warunki Ubezpieczenia – https://w3.signal-iduna.pl/OWU_doc/travel/owu_bp_travel.pdf.

Trasa i program wycieczki 9-dniowej

DUBAJ – PUSTYNIA ARABSKA (JEEP TOUR) – DUBAJ – ABU ZABI – DUBAJ – SZARDŻA – DUBAJ

DZIEŃ 1. WYLOT – DUBAJ

Zbiórka na lotnisku Chopina (Okęcie) w Warszawie. Wylot do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Przylot do Dubaju, spotkanie z pilotem Tamada Tour, transfer z lotniska do hotelu, odpoczynek po podróży. Powitalny posiłek. Nocleg.

DZIEŃ 2. DUBAJ (dystans: 65 km)

Po śniadaniu i krótkim relaksie w hotelu rozpoczniemy odkrywanie Dubaju. Najpierw zobaczymy luksusową dzielnicę nadmorską Jumeirah. Obejrzymy słynny hotel Burdż al-Arab w kształcie żagla i meczet Jumeirah z białego kamienia, gdzie poznamy tradycje islamu i lokalną kulturę. Z meczetu przejazd do historycznej dzielnicy Al Fahidi (znana także jako Al Bastakiya) z wąskimi, krętymi uliczkami, zabytkowymi wieżami wiatrowymi i domami, w których mieszczą się obecnie muzea, galerie sztuki, restauracje i kawiarnie skoncentrowane wokół dziedzictwa ZEA i Dubaju. W Al Fahidi zwiedzimy Muzeum Dubaju w starym forcie. Następnie udamy się do pobliskiego Centrum Porozumienia Kulturowego im. Szejka Mohammeda (SMCCU) na lunch kulturowy – usiądziemy na poduszkach na podłodze, by w prawdziwie lokalnym stylu skosztować emirackich potraw, daktyli i arabskiej kawy oraz posłuchać opowieści naszego gospodarza o tradycjach i zwyczajach ZEA. Po obiedzie wskoczymy do taksówki wodnej zwanej abra i przeprawimy się przez rzekę Dubai Creek na suk, tradycyjny arabski bazar. Wizyta na suku jest niezapomnianą podróżą w czasie i rozkoszą dla zmysłów. Bogactwo kolorów i zapachów Orientu, niezliczone ilości przypraw, suszonych owoców, pyszności, perfum, kadzideł, lśniącej biżuterii, kamieni szlachetnych i unikatowych rzemieślniczych wyrobów tworzą feerię doznań. Czas wolny na zwiedzanie i zakupy w okolicy Złotego Targu. Powrót do hotelu. Czas wolny na odpoczynek i obiadokolację we własnym zakresie. Nocleg.

DZIEŃ 3. DUBAJ (dystans: 65 km)

Po śniadaniu przejazd na Wyspy Palmowe (Palm Jumeirah) – wzniesiony na wodach Zatoki Perskiej zespół sztucznych wysp w kształcie palm z ekskluzywnymi osiedlami, centrami rozrywki, onieśmielająco bogatymi hotelami i restauracjami. Stąd przejdziemy do Dubai Marina, największej na świecie sztucznej przystani, gdzie cumują luksusowe jachty, a wzdłuż promenady ciągną się drapacze chmur, eleganckie knajpki i stragany z rękodziełem. Stąd ruszymy dubajską autostradą Sheikh Zayed Road pod Burdż Chalifa – obecnie najwyższy budynek świata (828 m). Windą, jadącą z prędkością 600 m/min, czyli 36 km/h, dotrzemy na taras widokowy na 124. piętrze wieżowca, skąd przez szklaną ścianę będziemy obserwować oszałamiający widok 360° na Dubaj, pustynię i morze. Następnie zwiedzimy pobliskie Muzeum Przyszłości, ukazujące wizję nowej ery – futurystyczne idee, produkty i usługi z dziedzin robotyki, sztucznej inteligencji, zmian klimatu i człowieka 2.0, zaprojektowane w odniesieniu do trzech głównych komponentów: zielonego wzgórza, budynku i pustki. Ciekawostką jest już sama bryła muzeum w kształcie torusa, ozdobiona wierszem szejka, emira, premiera i wiceprezydenta Mohammeda ibn Raszida Al Maktuma o przyszłości ZEA. Powrót do hotelu. Czas wolny na odpoczynek i obiadokolację we własnym zakresie. Nocleg.

DZIEŃ 4. SYLWESTER (31 grudnia)

Po śniadaniu odpoczynek w hotelu i przygotowania do nocy sylwestrowej. Wieczorem uroczysta kolacja sylwestrowa w hotelu. Nowy Rok powitamy, obserwując wspaniały pokaz sztucznych ogni. Nocleg.

DZIEŃ 5. PUSTYNIA ARABSKA (dystans: ok. 80 km)

Po śniadaniu czas wolny na odpoczynek. Po południu wyjazd na safari na Pustyni Arabskiej. Podczas ekscytującej eskapady po wydmach będziemy się zatrzymywać w najciekawszych punktach widokowych na zdjęcia i odpoczynek. Odwiedzimy farmę wielbłądów, gdzie dowiemy się więcej o „statkach pustyni”, a następnie obejrzymy pokaz sokolniczy. Wieczorem zatrzymamy się w arabskim obozowisku na kolację z atrakcjami. Po spektakularnym zachodzie słońca zobaczymy pod rozgwieżdżonym niebem taniec ognia, hipnotyzujący taniec ludowy tanoura i zmysłowy taniec brzucha. Skosztujemy gahwa – kawę po arabsku, daktyle, falafel, shoarmę i inne przekąski przyrządzane metodą barbecue. Chętni będą mogli się wybrać na przejażdżkę wielbłądem, spróbować sandboardingu, skusić się na tatuaż henną i sziszę (fajkę wodną). Po atrakcjach wieczoru powrót jeepami do hotelu.

DZIEŃ 6. ABU ZABI (dystans: 270 km)

Po śniadaniu wyruszymy na zwiedzanie Abu Zabi, stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Zobaczymy zjawiskowy, imponujący Wielki Meczet Szejka Zajida, jedną z największych świątyń muzułmańskich na świecie. Ciekawostki o życiu i okresie władzy pierwszego w historii prezydenta Zjednoczonych Emiratów Arabskich odkryjemy też w poświęconym mu Centrum Dziedzictwa Zajida. Następnie odwiedzimy muzeum Emirates Heritage Village, gdzie poznamy dziedzictwo kulturowe i przyrodnicze kraju oraz cofniemy się w czasie, aby ujrzeć Zjednoczone Emiraty Arabskie sprzed odkrycia ropy. Nieopodal zwiedzimy piękny pałac prezydencki Qasr Al Watan. Stąd ruszymy promenadą Corniche na malowniczą wyspę Saadiyat, gdzie działa centrum dziedzictwa i kultury emirackiej. Na wyspie znajdują się teatry, opery, sceny i kilka muzeów, m.in. Luwr Abu Zabi, muzeum sztuki, które może funkcjonować pod tą nazwą na mocy umowy zawartej między ZEA i Francją. Przejazd na wyspę Yas. Czas wolny w dzielnicy rozrywki, gdzie można znaleźć parki tematyczne Ferrari World, Warner Bros World i inne. Obiadokolacja we własnym zakresie. Powrót na nocleg do hotelu w Dubaju.

DZIEŃ 7. SZARDŻA (dystans: 85 km)

Po śniadaniu wyjazd do miasta Szardża, znanego jako „Perła Zatoki”. Zwiedzanie rozpoczniemy od malowniczej promenady Buhaira Corniche z meczetem Al Noor i największego w Szardży meczetu króla Fajsala. Następnie przejedziemy głównymi arteriami na stare miasto, gdzie zobaczymy fort Al Hisn z 1823 r. i zajrzymy na tradycyjny suk Al Farsa. Nieopodal zwiedzimy Muzeum Dziedzictwa Szardży, prezentującego typową architekturę i sztukę Zatoki Perskiej oraz lokalne zbiory etnograficzne: stroje, biżuterię, instrumenty muzyczne, naczynia. Stąd udamy się na suk Niebieski – skarbnicę dywanów, biżuterii i rękodzieła. Powrót do Dubaju. Obiadokolacja we własnym zakresie. Nocleg.

DZIEŃ 8. DUBAJ (dystans: 45 km)

Po śniadaniu dzień wolny w Dubaju. Można się udać na spacer, plażę, zakupy lub zwiedzanie we własnym zakresie. Nocleg.

DZIEŃ 9. WYLOT

Śniadanie. Transfer na lotnisko w Dubaju. Odprawa i lot powrotny do Warszawy.

© 2022 TAMADA TOUR. Prawo do błędów w druku zastrzeżone. Oferujemy wyłącznie autorskie programy i nie wyrażamy zgody na ich kopiowanie. Program nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu cywilnego. Program ma charakter ramowy i w zależności od czynników, takich jak aktualne rozkłady lotów czy przejezdność dróg, może ulec modyfikacji.

Warunki rezerwacji

Zapisu na wycieczkę można dokonać:

Aby zarezerwować wycieczkę, należy podać dane osobowe, niezbędne do zawarcia umowy wycieczki oraz wykupienia ubezpieczenia i biletów lotniczych:

 • imię i nazwisko,
 • pełen adres,
 • datę urodzenia,
 • nr telefonu,
 • adres e-mail.

Na wskazany adres e-mail zostaną przesłane:

 • Umowa udziału w wycieczce,
 • Ogólne Warunki Uczestnictwa w wycieczce,
 • informacje o cenie wycieczki i harmonogramie wpłat,
 • dane do wpłaty z tytułu przelotu i ubezpieczenia,
 • informacje o świadczeniach, terminie wylotu i przylotu,
 • potwierdzenia zakupu biletów lotniczych (jeżeli dotyczy),
 • Ogólne Warunki Ubezpieczenia,
 • informacje praktyczne, ułatwiające przygotowanie się do wycieczki.

Odpłatność za wycieczkę należy uiścić zgodnie z podanym harmonogramem. Zapewniamy atrakcyjny, gwarantujący finansowe bezpieczeństwo podział płatności na 2 części:

 • WPŁATA 1. (zaliczka 1500 PLN) – uiszczana w ciągu 3 dni kalendarzowych od zawarcia umowy. Wpłata stanowi ostateczne potwierdzenie rezerwacji wycieczki.
 • WPŁATA 2. (za przeloty w obie strony, ubezpieczenie oraz część odpłatności za wycieczkę; płatność w PLN) – dokonywana na 2 miesiące przed wylotem.

Wpłat 1. i 2. można dokonać:

 • przelewem tradycyjnym na podane w wiadomości konto bankowe;

Szczegółowe informacje w Regulaminie.

Rezerwacja on-line

  Podróżuję samotnie, zgadzam się
  na dokwaterowanie do drugiej osoby

  Zobacz także

  Wszelkie prawa zastrzeżone © 2023 Tamada Tour

  Realizacja: Codenest