Sylwester w Rio de Janeiro 8 dni

Sylwester

Zainteresowany?

Rezerwuj

Spędź sylwestra na plaży Copacabana!

Gorące rytmy brazylijskiej samby, radość, śmiech i tropikalny relaks na jednej z najpiękniejszych plaż świata – oto przepis na sylwester życia! Jedź do Rio de Janeiro, odpoczywaj i baw się w najlepsze. Surfuj, pływaj i odkrywaj urokliwe plaże nad Oceanem Atlantyckim. Po więcej emocji wdrap się na Głowę Cukru i górę Corcovado z monumentalnym pomnikiem Chrystusa Odkupiciela. Wśród symboli Rio zobacz też słynny stadion Maracanã, arenę taneczną Sambódromo, mozaikowe schody Escadaria Selarón, kolonialne zabytki w stylu portugalskim i usianą wyspami zatokę Guanabara. W pobliżu odwiedź Petrópolis – Cesarskie Miasto z XIX-wiecznymi pałacami, katedrami i modnymi uliczkami. Głodny wrażeń, wrzuć na ząb tradycyjne przysmaki Brazylii w churrascaria, zajrzyj do najstarszego browaru Bohemia i beztrosko sącz orzeźwiające drinki caipirinha pod palmą!

W cenie

Jeep tour po plażach u wybrzeży Atlantyku

Jeep tour po plażach u wybrzeży Atlantyku

Rejs po zatoce Guanabara z kolacją na łodzi

Rejs po zatoce Guanabara z kolacją na łodzi

Degustacja lokalnych dań

Degustacja lokalnych dań

Sylwester na plaży Copacabana z kolacją

Sylwester na plaży Copacabana z kolacją

Wyżywienie (śniadania, obiady/kolacje)

Wyżywienie (śniadania, obiady/kolacje)

Noclegi w hotelu 4* (pokoje 2-os. z łazienkami)

Noclegi w hotelu 4* (pokoje 2-os. z łazienkami)

Loty Warszawa – Rio de Janeiro – Warszawa

Loty Warszawa – Rio de Janeiro – Warszawa

Opieka polskojęzycznego pilota-przewodnika Tamada Tour

Opieka polskojęzycznego pilota-przewodnika Tamada Tour

Transfery lotnisko – hotele – trasa wycieczki (klimatyzowany bus)

Transfery lotnisko – hotele – trasa wycieczki (klimatyzowany bus)

Wejścia biletowane do atrakcji

Wejścia biletowane do atrakcji

Kameralna grupa

Kameralna grupa

Ubezpieczenie KL, NNW, OC + bagaż

Ubezpieczenie KL, NNW, OC + bagaż

Lokalny koloryt i kultura

Lokalny koloryt i kultura

Składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy

Składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy

Gwarancja Zwrotu Pieniędzy w 14 dni ?

Wybrane atrakcje

Rio de Janeiro

Rio de Janeiro leży na południowo-wschodnim wybrzeżu Brazylii. Jest szóstym najludniejszym miastem obu Ameryk, zostało założone w 1565 r. przez Portugalczyków, a w XIX w. było stolicą Cesarstwa Brazylii (od 1960 r. stolicą kraju jest miasto Brasilia). Rio słynie z hucznego karnawału, samby i przepięknych plaż nad Oceanem Atlantyckim, takich jak Copacabana, Ipanema i Leblon. Do symboli i najsłynniejszych atrakcji miasta należą też gigantyczny posąg Chrystusa Odkupiciela na górze Corcovado, szczyt Głowa Cukru, zabytkowy stadion Maracanã, arena Sambódromo (odbywa się tu doroczna parada carioca, tańca łączącego elementy samby, maxixe, fokstrota, rumby i stepu), mozaikowe schody Escadaria Selarón, katedra św. Sebastiana nawiązująca bryłą do architektury Majów, barokowe kościoły w stylu portugalskim, historyczna osada Pedra do Sal (tzw. „Mała Afryka”), największa w Brazylii fawela Rocinha oraz malownicza zatoka Guanabara z ponad 130 wyspami, od której pochodzi pierwotna nazwa miasta Ria de Janeiro – „Laguna Styczniowa”.

Plaże Rio de Janeiro

Szmaragdowa woda Oceanu Atlantyckiego, bielutki piasek, palmy, słońce i relaksująca aura tropików – plaże Rio de Janeiro nie mają sobie równych i bezsprzecznie należą do największych atrakcji tego brazylijskiego miasta! Rajem dla miłośników ekskluzywnego wypoczynku, opalania, surfingu, spacerów, imprez plenerowych i pysznej brazylijskiej kuchni są kultowe plaże Copacabana, Ipanema i Leblon. Plażowe przyjemności, pyszna caipirinha w modnej knajpce i roztańczone, rozśpiewane życie nocne w gorącym rytmie samby przyciągają tu prawdziwe tłumy! Poszukiwacze najpiękniejszych zachodów słońca powinni zajrzeć na plażę w zatoce Guanabara, usianej ponad 130 wyspami z malowniczym gąszczem palm i namorzynów. Surferów zachwycą z kolei plaże São Conrad, Arpoador i ustronna Joatinga. Kto pragnie odpocząć w kameralnym, zacisznym i równie urokliwym otoczeniu może skoczyć na skrytą w bujnym parku plażę Prainha, otoczone skałami Praia do Abricó oraz Grumari lub, bliżej centrum, na plażę Vermelha, zwaną Czerwoną ze względu na obecność różowego piasku wulkanicznego i słynącą z kapitalnego widoku na Głowę Cukru.

Petropolis

W XIX w. Brazylia była cesarstwem – ówczesna stolica znajdowała się w Rio de Janeiro, natomiast letnią rezydencją władców stało się pobliskie miasto Petrópolis. Wybór cesarzy Pedro I i jego syna Pedro II padł na te tereny nieprzypadkowo: Petrópolis cieszy się przyjaznym klimatem i jest malowniczo położone u stóp gór Serra dos Orgãos i rezerwatu przyrody Tinguá, na szlaku wiodącym do dawnych kopalni złota. Cesarskie Miasto kryje dziś wiele XIX-wiecznych zabytków, zbudowanych przez specjalnie sprowadzonych niemieckich rzemieślników. Do największych atrakcji Petrópolis należą Pałac Cesarski z muzeum historii i sztuki, pałace Rio Negro, Kryształowy, Grão-Para i Quitandinha, katedra św. Piotra z Alkantary z mauzoleum cesarskim, posiadłość księżnej Izabeli oraz domy lokalnych arystokratów i inteligencji, m.in. dom Stefana Zweiga, Rui Barbosa, Joaquima Nabuco. Ciekawostkami miasta są także dom brazylijskiego pioniera lotnictwa Alberto Santos-Dumonta, wzgórze Açu, dzielnica Itaipava z rynkiem orto i parkiem, ulica Rua Teresa z ponad tysiącem butików modowych oraz najstarszy w Brazylii browar Bohemia, w którym jest szczególnie gwarno podczas Bauernfest, dorocznego festiwalu na cześć niemieckich imigrantów.

Terminy i ceny wycieczek


Termin
Liczba dni
Wolne miejsca
Cena
PLN
Rezerwuj
Termin
Liczba dni
Wolne miejsca
Cena
PLN
Rezerwuj
Termin
Liczba dni
Wolne miejsca
Cena
PLN
Rezerwuj

Szczegółowe informacje

Świadczenia

W cenie:

 • bilety lotnicze na trasie Warszawa – Rio de Janeiro – Warszawa,
 • bagaż rejestrowany do 23 kg i podręczny do 8 kg/osoba,
 • transfery lotnisko – hotel – trasa wycieczki (klimatyzowany bus z Wi-Fi i radiem),
 • noclegi w hotelu 4* (pokoje 2-os. z łazienkami),
 • wyżywienie (śniadania, w wybrane dni obiady lub kolacje),
 • sylwester na plaży Copacabana z kolacją,
 • rejs po zatoce Guanabara z kolacją na łodzi (open bar z zimnym bufetem),
 • jeep tour po plażach u wybrzeży Atlantyku,
 • plażowanie nad Oceanem Atlantyckim,
 • wejścia biletowane do atrakcji zgodnie z programem,
 • lokalny koloryt i kultura,
 • kameralna grupa,
 • opieka polskojęzycznego pilota – przewodnika,
 • ubezpieczenie zdrowotne KL, NNW, OC + bagaż,
 • składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny,
 • składka na Turystyczny Fundusz Pomocowy.

Cena nie obejmuje:

 • usług bagażowych w hotelach i na lotniskach,
 • zakwaterowania w pokoju 1-osobowym (dopłata  610 EUR/os.),
 • posiłków i napojów nieujętych w programie wycieczki,
 • wycieczek fakultatywnych,
 • biletowanych atrakcji fakultatywnych,
 • zwyczajowych napiwków,
 • opcjonalnych opłat za fotografowanie i filmowanie w zwiedzanych obiektach,
 • kosztów pamiątek i wydatków osobistych,
 • usług niewymienionych w programie wycieczki.

Gwarancja Zwrotu Pieniędzy w 14 dni

 • Otrzymasz pełen zwrot pieniędzy za wycieczkę w ustawowym terminie 14 dni, w przypadku gdy impreza turystyczna nie może się odbyć z przyczyn niezależnych od Tamada Tour (m.in. w sytuacji wystąpienia pandemii, katastrof naturalnych, konfliktów zbrojnych, innych nieprzewidzianych zdarzeń oraz ich skutków).
 • W pozostałych przypadkach zwrot kosztów następuje na warunkach określonych w załączniku do umowy o imprezę turystyczną: „Ogólne Warunki Uczestnictwa W Imprezach Turystycznych Organizowanych Przez Tamada Tour Sp. z o.o.” – dokument OWU otrzymasz przy podpisaniu umowy o wycieczkę, a w każdej chwili możesz się zapoznać z jego treścią pod tym linkiem.

Hotele i wyżywienie

Noclegi w cenie wycieczki obejmują zakwaterowanie w hotelu 4* w pobliżu plaży Copacabana (pokoje 2-os. z łazienkami). Hotel może oferować dostęp do basenu, siłowni, pralni i innych usług – opcje niewliczone w cenę pokoju są płatne dodatkowo. Podróżujących samodzielnie staramy się zawsze kwaterować w jednym pokoju 2-osobowym, z osobą tej samej płci – pozwala to uniknąć dodatkowej opłaty za pokój 1-osobowy (610 EUR/os.).

Wyżywienie w cenie wycieczki obejmuje śniadania, a w wybrane dni obiady lub kolacje (Ś – śniadanie, O – obiad, K – kolacja):

 1. dzień – K
 2. dzień – Ś, O
 3. dzień – Ś, O, K (kolacja sylwestrowa na plaży)
 4. dzień – Ś
 5. dzień – Ś, O
 6. dzień – Ś, O
 7. dzień – Ś
 8. dzień – Ś

Śniadania są serwowane w restauracji hotelowej, pozostałe posiłki jadamy w restauracjach i innych punktach gastronomicznych na trasie wycieczki. Płatne dodatkowo są wszelkie posiłki i napoje nieujęte w programie (lunche, przekąski, słodycze, owoce, indywidualne zakupy). Wielką kulinarną atrakcją wycieczki jest kolacja sylwestrowa na plaży Copacabana. Na szlaku odwiedzimy także Confeitaria Colombo – jedną z najstarszych restauracji w Rio de Janeiro, oraz churrascaria – restaurację serwującą tradycyjny przysmak Brazylii: grillowane steki i szaszłyki w stylu rodízio, jak również bezmięsne wariacje różnych potraw dla osób preferujących dania wege.

Zdjęcia i filmy

Transfery

Na całej trasie wycieczki – z/na lotniska, z/do hoteli i pomiędzy zwiedzanymi miejscami – podróżujemy komfortowymi busami, wyposażonymi w klimatyzację, Wi-Fi, radio i inne udogodnienia.

Zwiedzanie

Podróżujemy i zwiedzamy w kameralnych, maksymalnie 20-osobowych grupach z doświadczonymi pilotami i przewodnikami – pasjonatami i specjalistami od danego regionu, którzy mieszkają w nim na stałe, mają na jego temat obszerną wiedzę oraz doskonale znają lokalne warunki i obyczaje.

Na szlaku przygody odkrywamy cuda architektury, historii, przyrody i kultury. Przemierzamy tętniące życiem miasta, zaciszne wioski i dzikie krajobrazy natury. Odnajdujemy ukryte w zaułkach pomniki przeszłości i teraźniejszości. Poznajemy różnorodne smaki lokalnych potraw, słodkości i trunków. Odwiedzamy miejsca kultowe, jak również te, do których turyści zwykle nie zaglądają oraz te, gdzie toczy się miejscowa codzienność.

Spotykamy lokalnych mieszkańców i inspirujemy się ich wizją świata. Poznajemy ich prawdziwe życie i na chwilę stajemy się jego współuczestnikami. Zanurzamy się w kalejdoskopie fascynujących sekretów etnograficznych, legend i faktów, które pozwalają dojrzeć wielowymiarowość odległej od nas rzeczywistości. Przywozimy z sobą autentyczne doświadczenie świata w całym pięknie jego różnorodności.

Ubezpieczenie

Cena wycieczki obejmuje pełne ubezpieczenie zdrowotne podróżnego i bagażu. Ubezpieczenie zapewnia Signal Iduna na sumę gwarancyjną:

 • KL (koszty leczenia) – 60 000 €,
 • NNW (od następstw nieszczęśliwych wypadków) – 15 000 PLN,
 • OC – 30 000 €,
 • bagaż – 1000 PLN.

Ogólne Warunki Ubezpieczenia – https://w3.signal-iduna.pl/OWU_doc/travel/owu_bp_travel.pdf.

Trasa i program wycieczki 8-dniowej

RIO DE JANEIRO – PETRÓPOLIS – RIO DE JANEIRO

DZIEŃ 1. WYLOT – RIO DE JANEIRO

Zbiórka na lotnisku Chopina (Okęcie) w Warszawie. Wylot do Brazylii z rozkładową przesiadką. Przylot do Rio de Janeiro w późnych godzinach nocnych. Transfer do hotelu w pobliżu plaży Copacabana. Kolacja. Nocleg.

DZIEŃ 2. RIO DE JANEIRO: GÓRA CORCOVADO – MARACANÃ – SAMBÓDROMO – GŁOWA CUKRU (dystans: 30 km)

Po śniadaniu brazylijską przygodę zaczniemy od spotkania z najsłynniejszymi atrakcjami Rio de Janeiro. O poranku wjedziemy historyczną kolejką zębatą na górę Corcovado (710 m), gdzie stoi największy na świecie pomnik Chrystusa Odkupiciela (38 m), symbol Rio, spod którego roztacza się piękna panorama miasta i Oceanu Atlantyckiego. Następnie przejedziemy do dzielnicy Maracanã z najpopularniejszym na świecie, zabytkowym stadionem. Nieopodal odwiedzimy Sambódromo, gdzie podczas dorocznego karnawału odbywa się huczna parada carioca, tańca łączącego elementy samby, maxixe, fokstrota, rumby i stepu; Carioca to też portugalskie określenie na mieszkańców Rio, które pochodzi od wyrażenia karai oca („biały dom”), używanego w epoce prekolumbijskiej przez rdzenne plemię Tupi. Na koniec wjedziemy kolejką linową na Głowę Cukru (396 m; UNESCO), granitowy monolit, z którego wspaniale widać zatokę Guanabara i starą część miasta. Na wczesną kolację zajrzymy do churrascaria, miejsca, gdzie serwuje się tradycyjny kulinarny przysmak Brazylii: grillowane steki i szaszłyki w stylu rodízio, a także bezmięsne wariacje różnych przysmaków dla osób preferujących dania wege. Powrót do hotelu na nocleg.

DZIEŃ 3. RIO DE JANEIRO: JEEP TOUR PO PLAŻACH – OGRÓD BOTANICZNY – SYLWESTER NA PLAŻY COPACABANA (dystans: ok. 40 km)

Po śniadaniu wybierzemy się na przejażdżkę jeepami przez urokliwe plaże Rio de Janeiro. Po słonecznym relaksie odwiedzimy Ogród Botaniczny (XIX w.) z ponad 6 tys. roślin (ciekawostką są m.in. bromelie, orchidee, rośliny mięsożerne, kaktusy, importowane z Indii rośliny przyprawowe), okazami lokalnej fauny oraz kolekcją sztuki i zabytków archeologicznych. Po południu zaczniemy przygotowania do wielkiego święta: powitania Nowego Roku. Czeka nas niezapomniany, gorący i roztańczony sylwester na plaży Copacabana. Kolorem sylwestrowych kreacji w Brazylii jest biel i tak też, przy cudownym pokazie sztucznych ogni, koncertów muzyki brazylijskiej i smakołyków z doborowego plażowego bufetu, będziemy obchodzić tę jedyną w swoim rodzaju noc. Nocleg.

DZIEŃ 4. PLAŻOWANIE W RIO DE JANEIRO (Nowy Rok)

Po śniadaniu dzień wolny na plażowanie (posiłki w ciągu dnia we własnym zakresie). Dla chętnych popołudniowy spacer po dzielnicach Copacabana i Ipanema, słynących z kultowych plaż i pięknych zachodów słońca. Nocleg.

DZIEŃ 5. STARE MIASTO RIO DE JANEIRO – REJS PO ZATOCE GUANABARA (dystans: ok. 15 km + rejs)

Po śniadaniu zwiedzimy starówkę Rio de Janeiro, gdzie odkryjemy zabytkową architekturę z epoki kolonialnej oraz przełomu XIX i XX w. Na szlaku zobaczymy m.in. katedrę św. Sebastiana – ekscentryczny obiekt sakralny, nawiązujący bryłą do świątyni Majów, Starą Katedrę (kościół Matki Boskiej z Carmelu), budynek rady miejskiej Niterói (dawniej parlamentu), kolonialny Paço Imperial (pałac cesarski), plac Praça Mauá z molo, muzeami i starą infrastrukturą portową, Escadaria Selarón – słynne schody z mozaiką płytek, a także Pedra do Sal – dawną quilombo, czyli osadę założoną przez byłych niewolników, zwaną też „Małą Afryką”, gdzie do dziś kwitnie centrum samby, choro, kultury i religii czarnoskórej ludności Rio. Na obiad wybierzemy się do jednej z najstarszych restauracji w mieście – Confeitaria Colombo. Po południu rejs po zatoce Guanabara (3 godz.) w blasku zachodzącego słońca z kolacją na łodzi (open bar z zimnym bufetem). Podczas rejsu zobaczymy niektóre z ponad 130 wysp zatoki, urokliwie porośnięte gąszczem palm i namorzynów. Powrót do hotelu na nocleg.

DZIEŃ 6. RIO DE JANEIRO – PETRÓPOLIS – RIO DE JANEIRO (dystans: 170 km)

Po śniadaniu wyjazd do Petrópolis, letniej rezydencji Pedro II, ostatniego cesarza Brazylii. W Cesarskim Mieście, malowniczo położonym u stóp gór Serra dos Orgãos i rezerwatu przyrody Tinguá, zobaczymy zabytki budowane przez specjalnie sprowadzonych niemieckich rzemieślników: pałac cesarski, oranżerię, domy księżnej Izabeli i brazylijskich arystokratów, katedrę, teatry, muzea. Obejrzymy również dom Alberto Santos-Dumonta, brazylijskiego pioniera lotnictwa. Po południu zajrzymy do najstarszego w Brazylii browaru Bohemia i przespacerujemy się jedną z najbardziej znanych ulic handlowych Rua Teresa z ponad tysiącem butików modowych. Kolacja. Powrót do Rio de Janeiro. Nocleg.

DZIEŃ 7. RIO DE JANEIRO (PLAŻOWANIE LUB WYCIECZKI FAKULTATYWNE)

Śniadanie. Dzień wolny na plażowanie. Dla chętnych fakultatywna wycieczka do wyboru: „Rio w obliczu neonów”, „Favela Rocinha”, „Kolonialne i cesarskie klejnoty Rio de Janeiro”, „Rio de Janeiro z okien helikoptera” (szczegóły w dalszej części programu; wycieczki fakultatywne płatne dodatkowo). Posiłki w ciągu dnia we własnym zakresie. Nocleg.

DZIEŃ 8. WYLOT

Śniadanie. Transfer na lotnisko w Rio de Janeiro i wylot do Warszawy z rozkładową przesiadką.

WYCIECZKI I ATRAKCJE FAKULTATYWNE

„Rio w obliczu neonów” (wycieczka imprezowa) – każde miasto ma dwie twarze: dzienną i nocną. Po zmroku Rio de Janeiro zmienia się w roztańczoną, kolorową świątynię hedonistycznej zabawy. Od wybrzeża Oceanu Atlantyckiego po centrum miasta – w stylowych dzielnicach Botafogo, Ipanema, Flamengo, Leblon, Catete i Lagoa nad laguną Rodrigo de Freitas – odkryjemy plażowe knajpki, przytulne kawiarnie i kultowe kluby nocne, które kuszą gorącą sambą, pysznymi drinkami i niezapomnianą atmosferą. W porcie zobaczymy Rio Star, najwyższą w Ameryce Południowej karuzelę widokową (88 m wys.). Eskapadę zakończymy modnym koktajlem caipirinha w jednym z barów luksusowej dzielnicy Leblon nad Atlantykiem. Cena: 50 EUR/os.

„Favela Rocinha” (wycieczka kulturowa) – Rocinha to największa fawela Brazylii. Dzielnicę zamieszkują osoby mniej zamożne i imigranci z różnych zakątków świata. Fawele rządzą się swoimi prawami – spacerując uliczkami Rocinha, zaobserwujemy codzienność mieszkańców, poznamy ich historię, tradycje, zwyczaje i zasady życia w przestrzeni naznaczonej licznymi problemami społecznymi oraz dla wielu wciąż niespełnionym marzeniami o wyasfaltowanych drogach, prądzie, kanalizacji, dostępie do edukacji czy opieki medycznej. Cena: 55 EUR/os.

„Kolonialne i cesarskie klejnoty Rio de Janeiro” (wycieczka historyczna) – Rio de Janeiro, wizytówka i była stolica Brazylii, kryje wiele śladów epoki kolonialnej i cesarskiej. Najwięcej zabytkowych obiektów, noszących zwłaszcza wpływy portugalskie, jest w centrum miasta. Podczas spaceru kulturowego zobaczymy pałac wicekrólów i kościół Matki Boskiej z Carmelu na Praça XV de Novembro, łuk Arco do Teles, kościół Candelaria, klasztor benedyktyński z kościołem Matki Bożej z Montserrat, kościół św. Franciszka da Penitencia, stare uliczki dzielnicy portowej, pałac Tiradentes, Królewski Portugalski Gabinet Czytania, park Quinta da Boa Vista z pałacem cesarskim i sanktuarium Matki Bożej z Penha na skale. Cena: 50 EUR/os.

„Nurkowanie w Arrail do Cabo” – cudowny relaks na jednych z najpiękniejszych plaż świata i 30 minut snorkelingu z obserwacją niezwykłego podwodnego świata: kolorowych ryb, żółwi, kalmarów, homarów, płaszczek, a nawet delfinów. To będzie niezapomniane doświadczenie! Chętni mogą też ruszyć na spacer szlakami z widokiem na piaszczyste i skaliste plaże, urocze zatoki i wyspy na Oceanie Atlantyckim. Przylądkowe miasto Arrail do Cabo, założone w 1503 r. przez odkrywcę Amerigo Vespucciego, przez wieki rozwijało się jako osada rybacka. Prócz cudów przyrody warto tu obejrzeć zabytkową architekturę, kolorowe domy w centrum miasta i zaułki z knajpkami, gdzie można skosztować dania z ryb i owoców morza oraz tradycyjne brazylijskie przysmaki. Cena: aktualna podawana na miejscu.

„Rio de Janeiro z okien helikoptera” (wycieczka widokowa) – 30-minutowy lot helikopterem nad Rio de Janeiro to gratka dla miłośników podniebnych wrażeń. Z lotu ptaka zaobserwujemy majestatyczne piękno Cudownego Miasta, leżącego wśród wzgórz, jezior, tropikalnych lasów i malowniczych zatok u wybrzeży Oceanu Atlantyckiego. Cena: 15 minut – 130 EUR/os.; 30 minut – 180 EUR/os.

WARUNKI WYCIECZEK FAKULTATYWNYCH:

 • organizowane dla chętnych w 7. dniu pobytu,
 • odbywają się dla grup min. 10 osób,
 • płatne indywidualnie u pilota Tamada Tour,
 • cena uwzględnia transport i usługi przewodnickie,
 • podane ceny i warunki mogą ulec zmianie z przyczyn niezależnych od Organizatora.

© 2022 TAMADA TOUR. Prawo do błędów w druku zastrzeżone. Oferujemy wyłącznie autorskie programy i nie wyrażamy zgody na ich kopiowanie. Program nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu cywilnego. Program ma charakter ramowy i w zależności od czynników, takich jak aktualne rozkłady lotów czy przejezdność dróg, może ulec modyfikacji.

Warunki rezerwacji

Zapisu na wycieczkę można dokonać:

Aby zarezerwować wycieczkę, należy podać dane osobowe, niezbędne do zawarcia umowy wycieczki oraz wykupienia ubezpieczenia i biletów lotniczych:

 • imię i nazwisko,
 • pełen adres,
 • data urodzenia,
 • nr telefonu,
 • adres e-mail.

Na wskazany adres e-mail zostaną przesłane:

 • Umowa udziału w wycieczce,
 • Ogólne Warunki Uczestnictwa w wycieczce
 • informacje o cenie wycieczki i harmonogramie wpłat,
 • dane do wpłaty z tytułu przelotu i ubezpieczenia,
 • informacje o świadczeniach, terminie wylotu i przylotu.

Odpłatność za wycieczkę należy uiścić zgodnie z podanym harmonogramem. Zapewniamy atrakcyjny, gwarantujący finansowe bezpieczeństwo podział płatności na 3 części:

 • 1 wpłata (zaliczka, 500 PLN) – uiszczana w ciągu 7 dni kalendarzowych od zawarcia umowy. Wpłata stanowi ostateczne potwierdzenie rezerwacji wycieczki;
 • 2 wpłata (za przeloty w obie strony i ubezpieczenie, płatność w PLN) – dokonywana na 2 miesiące przed wylotem;
 • 3 wpłata (pozostała kwota za wycieczkę, płatność w USD) – dokonywana już w kraju przylotu, w momencie zakwaterowania do hotelu.

Zapytaj o ofertę

  Zobacz także

  Wszelkie prawa zastrzeżone © 2023 Tamada Tour

  Realizacja: Codenest