Turcja z Kapadocją 9 dni

Wycieczka objazdowa

od  10399 PLN
cena za osobę / 9 dni

Rezerwuj

Odkryj romantyczną Kapadocję!

Wakacyjna miłość może być tylko jedna. Gdzie ją znaleźć? W sercu Turcji, bo tam rozciąga się baśniowa kraina, która rozkochuje w sobie od pierwszego wejrzenia! W romantycznym pejzażu Kapadocji odkryj spektakularne formacje tufowe, wykute w wulkanicznych skałach miasta i świątynie Parku Narodowego Göreme. Odwiedź kapadocką rodzinę w tradycyjnym domu tufowym, a po warsztatach garncarskich u lokalnych mistrzów rękodzieła poczuj zew kolejnych tureckich przygód. Zajrzyj do skalnego kościoła, wspaniałych muzeów, antycznego portu z piękną jaskinią i tunelem Tytusa – cudem rzymskiej inżynierii. W Stambule zobacz słynną świątynię Hagia Sophia, zatokę Złoty Róg, barwną dzielnicę Fener i Wielki Bazar z mozaiką kolorowych lamp, ręcznie tkanych dywanów, aromatycznych przypraw i innych skarbów. Przekonaj się, jak smakuje prawdziwy turecki kebab, a głodny kolejnych wrażeń – sprawdź, dokąd jeszcze prowadzą orientalne szlaki Stambułu, Ankary, Antiochii i magicznej Kapadocji!

W cenie

Wizyta na orientalnym bazarze

Wizyta na orientalnym bazarze

Spotkanie etnograficzne z lokalną rodziną

Spotkanie etnograficzne z lokalną rodziną

Zwiedzanie Parku Narodowego Göreme w Kapadocji

Zwiedzanie Parku Narodowego Göreme w Kapadocji

Wyżywienie (śniadania, lunche, obiadokolacje)

Wyżywienie (śniadania, lunche, obiadokolacje)

Transfer autobusem na trasie Ankara – Stambuł

Transfer autobusem na trasie Ankara – Stambuł

Loty Warszawa – Stambuł – Warszawa

Loty Warszawa – Stambuł – Warszawa

Wejścia biletowane do świątyń, muzeów, rezerwatów, atrakcji

Wejścia biletowane do świątyń, muzeów, rezerwatów, atrakcji

Opieka polskojęzycznego pilota-przewodnika

Opieka polskojęzycznego pilota-przewodnika

Noclegi w hotelach 3* (pokoje 2-os. z łazienkami)

Noclegi w hotelach 3* (pokoje 2-os. z łazienkami)

Wędrówki z atrakcjami plenerowymi

Wędrówki z atrakcjami plenerowymi

Transfery lotnisko – hotele – trasa wycieczki (klimatyzowany bus)

Transfery lotnisko – hotele – trasa wycieczki (klimatyzowany bus)

Zwiedzanie miejsc niedostępnych dla zwykłych turystów

Zwiedzanie miejsc niedostępnych dla zwykłych turystów

Kameralna grupa

Kameralna grupa

Ubezpieczenie KL, NNW, OC + bagaż

Ubezpieczenie KL, NNW, OC + bagaż

Lokalny koloryt i kultura

Lokalny koloryt i kultura

Składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy

Składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy

Gwarancja Zwrotu Pieniędzy w 14 dni ?

Wybrane atrakcje

Kapadocja

Kapadocja to kraina historyczna w środkowej Turcji, słynąca ze spektakularnych formacji tufowych oraz miast, domów i kościołów wykutych w wulkanicznych skałach. Baśniowy krajobraz regionu kształtował się na przestrzeni milionów lat w wyniku działania sił natury i człowieka. Tufowe skały osadowe powstają z połączenia popiołu wulkanicznego i piasku, są miękkie i podatne na erozję, co pozwala przyrodzie i ludziom rzeźbić je w najróżniejsze kształty. Przez wieki okoliczni mieszkańcy rozwinęli umiejętność drążenia w tufie jam i tuneli – od prowizorycznych schronień po stylowe domy, magazyny, stajnie, hotele, restauracje, obiekty publiczne, świątynie. Fenomenem Kapadocji jest Park Narodowy Göreme – objęty patronatem UNESCO jeden z największych kompleksów jaskiniowych świata, gdzie zobaczymy wykute w skale dwa podziemne miasta, pięć wiosek troglodytów i ponad 200 starożytnych sanktuariów monastycznych. Do atrakcji Krainy Pięknych Koni należą ponadto jaskiniowe miasto Uçhisar z olbrzymią cytadelą, podziemne miasto Kaymaklı, znane z pięknej ceramiki Avanos, a także doliny Devrent, Paşabağ i Kizilcukur z księżycowym pejzażem wulkanicznych ostańców, nad którymi romantycznie dryfują balony.

Stambuł

Stambuł jest największym, najludniejszym i jednym z najstarszych miast Turcji. Został założony w 330 r. pod nazwą Bizancjum i przez wieki rozwijał się jako stolica Cesarstwa Bizantyńskiego i Imperium Osmańskiego oraz kluczowy w kraju ośrodek handlowy, polityczny i kulturowy. W 1930 r. miasto zwane też Nowym Rzymem i Konstantynopolem przemianowano na İstanbul, co po grecku oznacza „do miasta”. Stambuł leży po obu stronach cieśniny Bosfor, stanowiąc kulturowy i geograficzny pomost między Europą i Azją. Europejska część miasta obejmuje najważniejsze zabytki, obiekty handlowe i turystyczne, natomiast w części azjatyckiej dominują dzielnice mieszkalne. Niezwykła lokalizacja i bogata historia czynią ze Stambułu blisko 15-milionowy multietniczny tygiel. W przeszłości miasto zasiedlali Grecy, Syryjczycy, Egipcjanie, Galowie, Żydzi, Włosi, Waregowie i Słowianie, po których pozostało wiele wspaniałych pamiątek architektonicznych, artystycznych, kulinarnych i obyczajowych. Symbolem Stambułu jest świątynia Hagia Sophia (pierwotnie kościół chrześcijański, obecnie meczet) – arcydzieło architektury bizantyjskiej. Do równie znakomitych atrakcji należą liczne meczety, synagogi i kościoły, pałac Topkapı, Hipodrom, Cysterna Teodozjusza, wieża Galata oraz inne budowle, pomniki, muzea, bazary i miejsca historyczne, takie jak barwna, tętniąca życiem dzielnica Fener nad słynną zatoką Złoty Róg.

Ankara

Ankara to stolica Turcji. Według legendy miasto założył frygijski król Midas. Od 1000 r. p.n.e. o Ankarę walczyły różne plemiona i kraje, lecz nigdy nie zyskała ona istotnego znaczenia. Sytuacja zmieniła się, kiedy w 1923 r. Mustafa Kemal Atatürk – pierwszy prezydent Republiki Turcji – przeniósł stolicę ze Stambułu do Ankary. Miasto przeszło wówczas wielką transformację – stało się drugą co do wielkością turecką metropolią, ważnym ośrodkiem handlowym, przemysłowym i politycznym. Pomimo tego, że szczytowy okres rozwoju Ankary przypadł na XX w., miasto nie jest zdominowane przez nowoczesne szklane wieżowce. W jego zaułkach odkryjemy liczne zabytki oraz współczesne obiekty nawiązujące do architektury antycznej, spowite niemal wszechobecną zielenią. Do największych atrakcji Ankary należą ruiny rzymskich budowli, Anıtkabir – mauzoleum Atatürka z pamiątkami po prezydencie i jego sarkofagiem, a zwłaszcza fenomenalne Muzeum Cywilizacji Anatolijskich, gdzie zobaczymy rekonstrukcję neolitycznego sanktuarium z Çatalhöyük (najstarszego miasta Turcji z VII tysiąclecia p.n.e.) oraz inne zabytki archeologiczne i etnograficzne z regionu Anatolii.

Terminy i ceny wycieczek


Termin Ilość dni Wolne miejsca Cena Rezerwacja
20.11-29.11.2023 9 16 10399 zł Rezerwuj Book Buch книга
Termin
Liczba dni
20.11-29.11.2023
9
Wolne miejsca
Cena
16
10 399 PLN
Rezerwuj

Szczegółowe informacje

Świadczenia

W cenie:

 • bilety lotnicze Warszawa – Stambuł – Warszawa (PLL LOT),
 • bagaż rejestrowany do 23 kg i podręczny do 8 kg/osoba,
 • transfery lotniska – hotele – trasa wycieczki (klimatyzowany bus z Wi-Fi i radiem),
 • transfer autobusem na trasie Ankara – Stambuł,
 • noclegi w hotelach 3* (pokoje 2-osobowe z łazienkami),
 • wyżywienie (śniadania, lunche, obiadokolacje),
 • wejścia biletowane do wszystkich zwiedzanych muzeów, świątyń, parków narodowych i atrakcji zgodnie z programem,
 • spotkanie etnograficzne z lokalną rodziną,
 • pokaz folklorystyczny,
 • wizyta na orientalnym bazarze,
 • atrakcje plenerowe, historyczne i kulturowe,
 • opieka polskojęzycznego pilota-przewodnika,
 • kameralna grupa,
 • ubezpieczenie zdrowotne KL, NNW, OC + bagaż,
 • składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny,
 • składka na Turystyczny Fundusz Pomocowy.

Cena nie obejmuje:

 • biletu lotniczego na lot krajowy Stambuł – Adana,
 • usług bagażowych w hotelach i na lotnisku,
 • zakwaterowania w pokojach 1-osobowych (dopłata za pokój 1-osobowy w hotelach i pensjonatach do 200 USD/os.),
 • posiłków i napojów nieujętych w programie wycieczki,
 • zwyczajowych napiwków,
 • opłat za fotografowanie i filmowanie w zwiedzanych miejscach,
 • kosztów pamiątek i wydatków osobistych,
 • usług niewymienionych w programie wycieczki.

Gwarancja Zwrotu Pieniędzy w 14 dni

 • Otrzymasz pełen zwrot pieniędzy za wycieczkę w ustawowym terminie 14 dni, w przypadku gdy impreza turystyczna nie może się odbyć z przyczyn niezależnych od Tamada Tour (m.in. w sytuacji wystąpienia pandemii, katastrof naturalnych, konfliktów zbrojnych, innych nieprzewidzianych zdarzeń oraz ich skutków).
 • W pozostałych przypadkach zwrot kosztów następuje na warunkach określonych w załączniku do umowy o imprezę turystyczną: „Ogólne Warunki Uczestnictwa W Imprezach Turystycznych Organizowanych Przez Tamada Tour Sp. z o.o.” – dokument OWU otrzymasz przy podpisaniu umowy o wycieczkę, a w każdej chwili możesz się zapoznać z jego treścią pod tym linkiem.

Hotele i wyżywienie

Noclegi obejmują zakwaterowanie w komfortowych hotelach 3* (pokoje 2-osobowe z własnymi łazienkami). Podróżujących samodzielnie staramy się zawsze kwaterować w jednym 2-osobowym pokoju, z osobą tej samej płci – pozwala to uniknąć dodatkowej opłaty za pokój 1-osobowy (do 200 USD/os., w zależności od miejsca noclegu).

Wyżywienie w cenie wycieczki obejmuje śniadania, lunche i obiadokolacje. Urozmaicone, smaczne i sycące dania pozwalają codziennie skosztować innych potraw kuchni tureckiej. Atrakcją wycieczki będzie m.in. wizyta w jaskiniowej restauracji. Kulinarnych odkryć dostarczą też orientalne bazary z bogactwem przypraw, suszonych owoców, słodyczy, przekąsek i innych lokalnych smakołyków.

Zdjęcia i filmy

Transfery

Na całej trasie wyprawy – z/na lotnisko, z/do hoteli i pomiędzy zwiedzanymi miejscami – podróżujemy komfortowymi busami, wyposażonymi w klimatyzację, Wi-Fi, radio i inne udogodnienia. Bezpieczeństwo podróży zapewniają doświadczeni kierowcy. W cenie wycieczki zawarty jest także transfer autobusem z Ankary do Stambułu. Cena wycieczki nie obejmuje lotu wewnętrznego na trasie Stambuł – Adana.

Zwiedzanie

Podróżujemy i zwiedzamy w kameralnych, maksymalnie 20-osobowych grupach z doświadczonymi pilotami i przewodnikami – pasjonatami i specjalistami od danego regionu, którzy mieszkają w nim na stałe i doskonale znają jego kulturę, obyczaje, historię i geografię.

Odwiedzamy wyjątkowe atrakcje architektoniczne, przyrodnicze, historyczne i kulturowe. Przemierzamy tętniące życiem miasta, zaciszne wioski i dzikie krajobrazy natury. Odkrywamy ukryte w zaułkach pomniki przeszłości i teraźniejszości, gwarne bazary, zagadkowe muzea, egzotyczną faunę i florę.

Spotykamy lokalnych mieszkańców i inspirujemy się ich wizją świata. Poznajemy ich prawdziwe, codzienne życie i na chwilę stajemy się jego współuczestnikami. Zanurzamy się w kalejdoskopie fascynujących sekretów etnograficznych, legend i faktów, które pozwalają dojrzeć wielowymiarowość odległej od nas rzeczywistości. Przywozimy z sobą autentyczne doświadczenie świata w całym pięknie jego różnorodności.

Ubezpieczenie

Cena wycieczki obejmuje pełne ubezpieczenie zdrowotne podróżnego i bagażu. Ubezpieczenie zapewnia Signal Iduna na sumę gwarancyjną:

 • KL (koszty leczenia) – 70 000 €, w tym koszty ratownictwa 10 000 €,
 • NNW (od następstw nieszczęśliwych wypadków) – 20 000 PLN,
 • OC – 35 000 €,
 • Bagaż (zawartość walizki) – 1500 PLN,
 • Rozszerzenie o zaostrzenie chorób przewlekłych.

Ogólne Warunki Ubezpieczenia – https://w3.signal-iduna.pl/OWU_doc/travel/owu_bp_travel.pdf.

Trasa i program wycieczki 9-dniowej

ADANA – ANTIOCHIA – SAMANDAĞ – SELEUCIA PIERIA – ADANA – KAYMAKLI – UÇHISAR – PAŞABAĞ – ORTAHISAR – PARK NARODOWY GÖREME – DEVRENT – GÖREME – ORTAHISAR – KIZILÇUKUR – AVANOS – ORTAHISAR – AĞZIKARA HAN – ANKARA – STAMBUŁ

DZIEŃ 1.

Zbiórka na lotnisku Chopina (Okęcie) w Warszawie. Wylot do Turcji. Przylot do Stambułu i przelot krajowy do Adany. Transfer do Antiochii. Zameldowanie w hotelu, obiad i odpoczynek po podróży. Kolacja i nocleg.

DZIEŃ 2.  

Po śniadaniu zobaczymy najsłynniejsze atrakcje Antiochii. Zaczniemy od wizyty w kościele św. Piotra, wykutym w zboczu góry Starius. To jedna z najstarszych świątyń chrześcijańskich na świecie – część jaskiniowa z ołtarzem i freskami pochodzi z IV lub V w., a fasadę dobudowali krzyżowcy i kapucyni w XI–XII w. W pobliżu zwiedzimy Muzeum Archeologiczne Hatay, znane z bogatej kolekcji mozaik z okresu rzymskiego i bizantyjskiego. Następnie przejedziemy na wybrzeże Morza Śródziemnego. Najpierw zajrzymy do miasteczka Samandağ – biegnie tędy najdłuższy pas przybrzeżny w Turcji, a na plaży można napotkać lokalnych rybaków i miejsca lęgowe żółwi. Naszym kolejnym celem będzie starożytna osada Seleucia Pieria. Powstała ona w IV w. p.n.e. jako kluczowy port imperium Seleucydów. Wśród ruin z okresu antycznego i wczesnośredniowiecznego zobaczymy wspaniałe świątynie, twierdzę, amfiteatr, akwedukty oraz wpisany na listę UNESCO tunel Tytusa z I w. n.e. Przypuszcza się, że wybudowany rękami żydowskich niewolników i rzymskich legionistów przekop miał zmienić bieg rzeki Orontes, zapobiec zamuleniu portu i ograniczyć ryzyko powodzi po ulewnych zimowych deszczach. Wyrzeźbiony w skale cud starożytnej inżynierii, oświetlony wąskim snopem światła słonecznego, warto koniecznie sfotografować! Zaledwie 100 m od tunelu znajduje się jaskinia Beşikli z efektownymi dekorami architektonicznymi i wykutymi w skale grobowcami. Powrót do Antiochii na lunch, po którym ruszymy w drogę do Adany. Obiadokolacja i nocleg w Adanie.

DZIEŃ 3.  

Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i przejazd do Kapadocji. Ta kraina historyczna w środkowej Turcji słynie z oszałamiających form tufowych oraz domów i kościołów wykutych w wulkanicznych skałach. Zobaczymy tu podziemne miasto Kaymaklı (tur. „Śmietankowe Miasto”), którego niemal sto tuneli służy okolicznym mieszkańcom za tymczasowe schronienie, magazyny, piwnice i stajnie. Odwiedzimy również Uçhisar z olbrzymią cytadelą, skąd roztacza się przepiękna panorama Parku Narodowego Göreme. Następnie ruszymy do doliny Paşabağ – tutejsze fascynujące formacje skalne przypominają kształtem kominy, dlatego są zwane „kominami wróżek”. Lunch w eleganckiej jaskiniowej restauracji Uranos Sarıkaya. Po dalszym zwiedzaniu tufowych atrakcji przejazd na obiadokolację i nocleg do Ortahisar.

DZIEŃ 4.

Po śniadaniu przygody w urokliwej Kapadocji rozpoczniemy od eskapady do Parku Narodowego Göreme. To objęty patronatem UNESCO jeden z największych kompleksów jaskiniowych świata, który w plenerowym muzeum prezentuje tradycyjne dla Kapadocji osady ludzkie i zabytki sakralne. W spektakularnym pejzażu skał rzeźbionych przez człowieka i naturalne siły erozji znajdziemy dwa podziemne miasta, pięć wiosek troglodytów i ponad 200 wykutych w skale sanktuariów monastycznych. Część wczesnochrześcijańskich kościołów i pustelni z ok. IV w. jest urządzona niezwykle skromnie i przy minimum symboli, niektóre zawierają liczne freski i unikalne przykłady sakralnej sztuki bizantyjskiej, z kolei świątynie powstałe w VIII w. i później mogą się pochwalić bogatą dekoracją. Natomiast w skalnych domach rzemieślników odkryjemy dziś nastrojowe kawiarnie, hotele, sklepy z pamiątkami i inne obiekty turystyczne. Zaledwie 5 km od muzeum Göreme zwiedzimy dolinę Devrent, zwaną również Doliną Wyobraźni. Spotkamy tu Trzy Gracje, Skałę Wielbłąda i inne niezwykłe, owiane legendami formacje skalne. Przejazd na lunch w Göreme. Czas wolny. Obiadokolacja z pokazem folklorystycznym. Nocleg w hotelu w Ortahisar.

DZIEŃ 5.  

Po śniadaniu wyruszymy na spacer po Kızılçukur, czyli Czerwonej Dolinie. Marsjański pejzaż skalnych stożków i falistych grzbietów, które w słońcu mienią się odcieniami czerwieni, roztacza prawdziwie romantyczną aurę. Po spektaklu natury pojedziemy do Avanos. Miasto leżące nad rzeką Czerwoną od wieków słynie z wyrobu pięknej ceramiki, dlatego właśnie tutaj udamy się na warsztaty garncarskie. Przerwa na lunch. Tego dnia odwiedzimy również kapadocką rodzinę w tradycyjnym domu z tufy wulkanicznej, aby bliżej poznać lokalną codzienność i odkryć zalety jaskiniowych mieszkań. Wieczorem powrót na obiadokolację i nocleg do Ortahisar.

DZIEŃ 6.

Śniadanie i wyjazd w kierunku Ankary. Po drodze zobaczymy karawanseraj w Ağzıkara Han, zabytkowy zajazd dla karawan z XIII w. Po przyjeździe do Ankary lunch w lokalnej restauracji. Popołudnie spędzimy w Muzeum Cywilizacji Anatolijskich, aby odkryć zabytki archeologiczne i etnograficzne Anatolii od paleolitu po okres klasyczny, m.in. rekonstrukcję neolitycznego sanktuarium z Çatalhöyük (VII tysiąclecie p.n.e.) oraz narzędzia, naczynia, figurki, idole, pieczęci, insygnia, biżuterię i inne artefakty sprzed nawet 10 tys. lat. Następnie odwiedzimy Anıtkabir – mauzoleum Mustafy Kemala Atatürka, założyciela i pierwszego prezydenta Republiki Turcji. W grobowcu można obejrzeć marmurowy sarkofag Atatürka, wypełniony ziemią ze wszystkich miast Turcji, oraz pamiątki po prezydencie: odzież, książki, dokumenty, zdjęcia. Anıtkabir jest otoczony wielkim szacunkiem oraz pilnie strzeżony – wstęp do parku Pokoju okalającego mauzoleum jest zabroniony. Przejazd do hotelu na obiadokolację i nocleg.

DZIEŃ 7.

Śniadanie, wymeldowanie z hotelu i przejazd autobusem do Stambułu. Lunch w restauracji na moście Galata. Po południu odkryjemy multikulturowe oblicze największego miasta Turcji. Na zachodnim brzegu Złotego Rogu zajrzymy do uroczej dzielnicy Fener, gdzie wśród wąskich, brukowanych uliczek przeplatają się kolorowe kamienice, drewniane domy, nastrojowe kawiarnie, galerie sztuki, muzea i świątynie różnych wyznań. Odwiedzimy tu historyczną dzielnicę Balat, którą zamieszkiwali Grecy, Ormianie i Żydzi sefardyjscy (większość z nich opuściła Turcję po powstaniu Izraela w 1947 r.). W Balat znajdziemy jedne z najstarszych stambulskich synagog, a także greckie i bułgarskie cerkwie prawosławne. Po przerwie kawowej i dalszym zwiedzaniu dzielnicy Fener udamy się do hotelu na obiadokolację i nocleg.

DZIEŃ 8.

Po śniadaniu całodniowe zwiedzanie Stambułu. Tego dnia zobaczymy Hipodrom, czyli dawną arenę imprez towarzyskich, wyścigów konnych i rydwanowych z III w. Następnie zwiedzimy pałac Topkapı (XV w.) – imponującą rezydencję sułtanów Imperium Osmańskiego pod patronatem UNESCO. W pałacu odkryjemy bogato zdobiony harem, cesarski skarbiec, salę audiencyjną, bibliotekę, galerię sztuki i trzy dziedzińce z zabytkowymi łaźniami, pomieszczeniami gospodarczymi i innymi obiektami. Przez jeden z pałacowych dziedzińców trafimy wprost do świątyni Hagia Sophia (UNESCO). Zwana również Kościołem Mądrości Bożej, jest arcydziełem architektury bizantyjskiej i jedną z najwspanialszych budowli świata, na której wzorowano nowożytne meczety. Hagia Sophia powstała w IV w. jako świątynia chrześcijańska, następnie przekształcono ją w meczet, muzeum i ponownie w meczet. W świątyni można podziwiać wspaniałe mozaiki, zabytki sakralne, a przede wszystkim oszałamiające detale architektoniczne, łączące wpływy chrześcijańskie i muzułmańskie. Nieopodal czeka nas kolejna niespodzianka historyczna: starożytna Cysterna Teodozjusza (Şerefiye Cistern) z V w., która gromadziła wodę doprowadzaną przez akwedukt Walensa. Lunch w zabytkowej dzielnicy Sultanahmet. Wizyta na słynnym Grand Bazaar – można tu kupić orientalne przyprawy, wyroby garncarskie, biżuterię, dywany, pamiątki. Stambulski Wielki Bazar to jeden z najstarszych i największych tego typu obiektów na świecie, który funkcjonuje w mieście od czasów bizantyjskich. Czas wolny. Pożegnalna obiadokolacja w lokalnej restauracji. Nocleg.

DZIEŃ 9.

Przygotowanie do powrotu do Polski. Transfer na lotnisko w Stambule. Odprawa i wylot do Warszawy.

© 2022 TAMADA TOUR. Prawo do błędów w druku zastrzeżone. Oferujemy wyłącznie autorskie programy i nie wyrażamy zgody na ich kopiowanie. Program nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu cywilnego. Program ma charakter ramowy i w zależności od czynników, takich jak aktualne rozkłady lotów czy przejezdność dróg, może ulec modyfikacji.

Warunki rezerwacji

Zapisu na wycieczkę można dokonać:

Aby zarezerwować wycieczkę, należy podać dane osobowe, niezbędne do zawarcia umowy wycieczki oraz wykupienia ubezpieczenia i biletów lotniczych:

 • imię i nazwisko,
 • pełen adres,
 • datę urodzenia,
 • nr telefonu,
 • adres e-mail.

Na wskazany adres e-mail zostaną przesłane:

 • Umowa udziału w wycieczce,
 • Ogólne Warunki Uczestnictwa w wycieczce,
 • informacje o cenie wycieczki i harmonogramie wpłat,
 • dane do wpłaty z tytułu przelotu i ubezpieczenia,
 • informacje o świadczeniach, terminie wylotu i przylotu,
 • potwierdzenia zakupu biletów lotniczych (jeżeli dotyczy),
 • Ogólne Warunki Ubezpieczenia,
 • informacje praktyczne, ułatwiające przygotowanie się do wycieczki.

Odpłatność za wycieczkę należy uiścić zgodnie z podanym harmonogramem. Zapewniamy atrakcyjny, gwarantujący finansowe bezpieczeństwo podział płatności na 2 części:

 • WPŁATA 1. (zaliczka 1500 PLN) – uiszczana w ciągu 3 dni kalendarzowych od zawarcia umowy. Wpłata stanowi ostateczne potwierdzenie rezerwacji wycieczki.
 • WPŁATA 2. (za przeloty w obie strony, ubezpieczenie oraz część odpłatności za wycieczkę; płatność w PLN) – dokonywana na 2 miesiące przed wylotem.

Wpłat 1. i 2. można dokonać:

 • przelewem tradycyjnym na podane w wiadomości konto bankowe;

Szczegółowe informacje w Regulaminie.

Rezerwacja on-line

  Podróżuję samotnie, zgadzam się
  na dokwaterowanie do drugiej osoby

  Zobacz także

  Wszelkie prawa zastrzeżone © 2023 Tamada Tour

  Realizacja: Codenest