Zanzibar 12 dni

Wycieczka objazdowa Safari

od  10799 PLN
cena za osobę / 12 dni

Rezerwuj

Zanurz się w tropikalny relaks!

Wyrusz na wymarzone wakacje na Zanzibar! Rajskie plaże nad Oceanem Indyjskim, turkusowa woda, palmy, słońce i urzekający archipelag tanzańskich wysp – tu odnajdziesz spokój, głęboki wypoczynek i niezapomniane przygody! Popłyń łodzią dhow na Blue Safari i obserwuj cuda podwodnego świata: delfiny, kolorowe ryby, żółwie, piękne koralowce. Fotografuj olbrzymie żółwie, gerezanki i pawie z wyspy Changuu. Wykąp się w jaskini Kuza i zajrzyj na farmę aromatycznych przypraw. Poczuj błogi relaks w piaszczystych zatoczkach i gąszczu namorzynowych lasów. W labiryncie wąskich uliczek odkryj egzotyczne bazary i kolonialne zabytki z koralowca. Spotkaj lokalnych mieszkańców, zobacz, jak uprawiają wodorosty, skocz na warsztaty kulinarne do lokalnej gospodyni i skosztuj pyszne owoce morza. Daj się porwać energetycznej muzyce, tradycyjnym tańcom, barwnej kulturze i dziewiczej przyrodzie Zanzibaru!

W cenie

Blue Safari

Blue Safari

Obserwacja żółwi

Obserwacja żółwi

Rejs z obserwacją delfinów

Rejs z obserwacją delfinów

Wizyta na farmie przypraw

Wizyta na farmie przypraw

Plażowanie nad Oceanem Indyjskim

Plażowanie nad Oceanem Indyjskim

Eksploracje przyrodnicze i kulturowe

Eksploracje przyrodnicze i kulturowe

Noclegi w hotelu

Noclegi w hotelu

Pokazy kultury i tradycji

Pokazy kultury i tradycji

Wyżywienie FB (śniadania, lunche, kolacje)

Wyżywienie FB (śniadania, lunche, kolacje)

Opieka polskojęzycznego pilota-przewodnika Tamada Tour

Opieka polskojęzycznego pilota-przewodnika Tamada Tour

Transfery lotnisko – hotele – trasa wycieczki (klimatyzowany bus)

Transfery lotnisko – hotele – trasa wycieczki (klimatyzowany bus)

Warsztaty kulinarne

Warsztaty kulinarne

Wejścia biletowane do atrakcji

Wejścia biletowane do atrakcji

Kameralna grupa

Kameralna grupa

Ubezpieczenie KL, NNW, OC + bagaż

Ubezpieczenie KL, NNW, OC + bagaż

Składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy

Składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy

Gwarancja Zwrotu Pieniędzy w 14 dni ?

Wybrane atrakcje

Blue Safari

Blue Safari to jedna z najlepszych atrakcji Zanzibaru! Rajskie wyspy, malownicze plaże i krystalicznie czysta, turkusowa woda Oceanu Indyjskiego dają niepowtarzalną okazję obserwowania podwodnej przyrody w tej części świata. Wystarczy tylko sprzęt do snorkelingu i hop w szumiące fale, gdzie czekają spektakularne rafy koralowe, ławice kolorowych ryb, chętne do zabawy delfiny, żółwie morskie, urocze muszle i niezwykłe rośliny! Rejs na Kwale lub inną piękną wyspę archipelagu tradycyjną drewnianą łodzią dhow nadaje wyprawie aurę niezapomnianej przygody. Po wynurzeniu z wody można wędrować przez zielony gąszcz namorzynów, odkrywać zaciszne zatoczki i wyrzeźbione przez wodę skalne rzeźby oraz relaksować się pod palmą, zajadając soczyste tropikalne owoce i ciesząc błogim odpoczynkiem.

Archipelag Zanzibar

Archipelag Zanzibar leży na Oceanie Indyjskim, u wybrzeży Tanzanii. Składa się z wielu małych i 2 dużych wysp: Pemby i Zanzibaru. Wyspa Zanzibar, znana też jako Unguja, jest największa – tu znajduje się stolica archipelagu, miasto Zanzibar. Archipelag Zanzibar, oddzielony od kontynentu Kanałem Zanzibarskim, był zamieszkany od co najmniej 20 tys. lat. Jednymi z najstarszych osadników byli przodkowie rdzennych plemion Bantu, Hadimu i Tumbatu. W X w. archipelag został skolonizowany przez Arabów i Persów, czego pamiątką są twierdze, pałace i inne zabytki, dominująca religia muzułmańska i część lokalnej kultury. Od końca XIV w. Zanzibar należał kolejno do Portugalii, Omanu i Wielkiej Brytanii, a po rewolucji w 1964 r. niepodległa wyspa utworzyła z Tanganiką nowe państwo – Zjednoczoną Republikę Tanzanii. Zanzibar zwany jest Wyspą Przypraw – pochodzą stąd aromatyczne goździki, gałka muszkatołowa, kardamon, pieprz, cynamon. Archipelag słynie również z plantacji wodorostów, rafii i palm kokosowych oraz tradycyjnego rybołówstwa. Oszałamiająco piękne plaże nad Oceanem Indyjskim czynią Zanzibar wymarzonym kierunkiem tropikalnych wakacji.

Zanzibar (miasto)

Zanzibar to stolica i największe miasto w Archipelagu Zanzibaru, z populacją ok. 225 tys. mieszkańców. Okolice były od wieków zamieszkałe przez rdzenne plemiona Bantu, Hadimu i Tumbatu, które wskutek kolonizacji wymieszały się z Persami, Arabami, przybyszami z kontynentu afrykańskiego i Europy. Miasto Zanzibar składa się z nowej dzielnicy mieszkalno-biurowej Ng’ambo i historycznego Kamiennego Miasta (UNESCO) u wybrzeża malowniczego Kanału Zanzibarskiego. Starówka to uroczy labirynt wąskich ulic, przy których znajdują się zabytkowe budynki z kamienia koralowego: Stary Fort, Dom Cudów (Beit-al-Ajaib), meczety, stylowe gmachy urzędowe i domy ze zdobionymi drzwiami i balkonami, które budowano od XVII w., kiedy sułtan Sayyid Said przeniósł stolicę z Omanu na wyspę Unguja (Zanzibar). W XIX w., już za czasów kolonizacji brytyjskiej, Kamienne Miasto rozkwitło jako główny ośrodek handlu przyprawami i niewolnikami – stary targ niewolników z przejmującą ekspozycją muzealną jest pamiątką tych niechlubnych czasów. Dziś na ustach mieszkańców rzadko pojawia się handlarz niewolnikami Tippu Tip, za to lokalną dumą są urodzeni na wyspie współcześni twórcy: słynny muzyk Freddie Mercury i laureat literackiego Nobla Abdulrazak Gurnah – perełki wśród niezliczonych lokalnych talentów.

Terminy i ceny wycieczek


Termin Ilość dni Wolne miejsca Cena Rezerwacja
21.11-02.12.2023 12 16 10799 zł Rezerwuj Book Buch книга
Termin
Liczba dni
21.11-02.12.2023
12
Wolne miejsca
Cena
16
10799 PLN
Rezerwuj

Szczegółowe informacje

Świadczenia

W cenie:

 • transfery lotnisko – hotele – trasa wycieczki (klimatyzowany bus),
 • noclegi w hotelu 3–4* (pokoje 2-os. z łazienkami),
 • wyżywienie FB (śniadania, lunche, kolacje),
 • woda lub inne napoje bezalkoholowe i owoce,
 • wejścia biletowane do atrakcji,
 • Blue Safari,
 • snorkeling,
 • sprzęt do nurkowania,
 • rejs z obserwacją delfinów,
 • eksploracje przyrodnicze,
 • zwiedzanie farmy przypraw,
 • plażowanie nad Oceanem Indyjskim,
 • spotkania z lokalnymi mieszkańcami,
 • warsztaty kulinarne,
 • pokazy kultury i tradycji,
 • kameralna grupa,
 • zwiedzanie zgodnie z programem,
 • dostęp do Wi-Fi,
 • opieka polskojęzycznego pilota-przewodnika Tamada Tour,
 • ubezpieczenie KL, NNW, OC + bagaż,
 • składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny,
 • składka na Turystyczny Fundusz Pomocowy.

Nieujęte w cenie:

 • bilety lotnicze Warszawa – Zanzibar – Warszawa (koszt od ok. 4500 PLN/os.),
 • wiza do Tanzanii (o e-wizę należy się ubiegać indywidualnie przez Internet, opcjonalnie po wylądowaniu na lotnisku w Zanzibarze),
 • usługi bagażowe w hotelach i na lotniskach,
 • zakwaterowanie w pokojach 1-osobowych (dopłata za pokój 1-os. zależnie od obiektu; szczegóły u Organizatora i pilota na miejscu),
 • posiłki, przekąski, napoje alkoholowe nieujęte w programie wycieczki,
 • wycieczki i atrakcje fakultatywne (szczegóły dostępne u pilota i na miejscu),
 • zwyczajowe napiwki (dla kierowców, przewodników, obsługi hoteli i restauracji),
 • opcjonalne opłaty za fotografowanie i filmowanie w zwiedzanych obiektach,
 • koszty pamiątek i wydatków osobistych,
 • usługi nieujęte w programie wycieczki.

Gwarancja Zwrotu Pieniędzy w 14 dni

 • Otrzymasz pełen zwrot pieniędzy za wycieczkę w ustawowym terminie 14 dni, w przypadku gdy impreza turystyczna nie może się odbyć z przyczyn niezależnych od Tamada Tour (m.in. w sytuacji wystąpienia pandemii, katastrof naturalnych, konfliktów zbrojnych, innych nieprzewidzianych zdarzeń oraz ich skutków).
 • W pozostałych przypadkach zwrot kosztów następuje na warunkach określonych w załączniku do umowy o imprezę turystyczną: „Ogólne Warunki Uczestnictwa W Imprezach Turystycznych Organizowanych Przez Tamada Tour Sp. z o.o.” – dokument OWU otrzymasz przy podpisaniu umowy o wycieczkę, a w każdej chwili możesz się zapoznać z jego treścią pod tym linkiem.

Hotele i wyżywienie

Noclegi w cenie wycieczki obejmują zakwaterowanie w hotelu 3–4* (pokoje 2-os. z łazienkami) w mieście Zanzibar. Hotel może oferować dostęp do basenu, baru, pralni i innych usług – opcje niewliczone w cenę pokoju są płatne dodatkowo. Podróżujących samodzielnie staramy się zawsze kwaterować w jednym pokoju 2-osobowym, z osobą tej samej płci – pozwala to uniknąć dopłaty za pokój 1-osobowy (wysokość dopłaty zależna od obiektu, szczegóły u Organizatora i pilota na miejscu).

Wyżywienie w cenie wycieczki obejmuje 3 posiłki dziennie: śniadania, lunche i kolacje z daniami kuchni tanzańskiej i jej zanzibarskiej wersji, obfitującej w ryby, owoce morza, ryż. Uczestnicy otrzymują ponadto wodę lub inne napoje bezalkoholowe oraz sezonowe owoce tropikalne. Posiłki jadamy w restauracji hotelowej oraz restauracjach i knajpkach plażowych na trasie wycieczki, każdego dnia próbując inne zanzibarskie potrawy. Wielką atrakcją będą warsztaty kulinarne u lokalnej gospodyni oraz wizyta na farmie przypraw i lunch z dodatkiem miejscowych przypraw i ziół.

Zdjęcia i filmy

Transfery

Cena wycieczki obejmuje transfery klimatyzowanym busem z/na lotnisko, z/do hotelu i pomiędzy zwiedzanymi miejscami, a także rejsy lokalnymi łodziami zgodnie z programem. Nad bezpieczeństwem podróży czuwają doświadczeni lokalni kierowcy i kapitanowie łodzi.

Zwiedzanie

Podróżujemy i zwiedzamy w kameralnych, maksymalnie 20-osobowych grupach z doświadczonymi pilotami i przewodnikami – pasjonatami i specjalistami od danego regionu, którzy mieszkają w nim na stałe, mają na jego temat obszerną wiedzę oraz doskonale znają lokalne warunki i obyczaje.

Na szlaku przygody odkrywamy cuda architektury, historii, przyrody i kultury. Przemierzamy tętniące życiem miasta, zaciszne wioski i dzikie krajobrazy natury. Odnajdujemy ukryte w zaułkach pomniki przeszłości i teraźniejszości. Poznajemy różnorodne smaki lokalnych potraw, słodkości i trunków. Odwiedzamy miejsca kultowe, jak również te, do których turyści zwykle nie zaglądają oraz te, gdzie toczy się miejscowa codzienność.

Spotykamy lokalnych mieszkańców i inspirujemy się ich wizją świata. Poznajemy ich prawdziwe życie i na chwilę stajemy się jego współuczestnikami. Zanurzamy się w kalejdoskopie fascynujących sekretów etnograficznych, legend i faktów, które pozwalają dojrzeć wielowymiarowość odległej od nas rzeczywistości. Przywozimy z sobą autentyczne doświadczenie świata w całym pięknie jego różnorodności.

Ubezpieczenie

Cena wycieczki obejmuje pełne ubezpieczenie zdrowotne podróżnego i bagażu. Ubezpieczenie zapewnia Signal Iduna na sumę gwarancyjną:

 • KL (koszty leczenia) – 70 000 €, w tym koszty ratownictwa 10 000 €,
 • NNW (od następstw nieszczęśliwych wypadków) – 20 000 PLN,
 • OC – 35 000 €,
 • Bagaż (zawartość walizki) – 1500 PLN,
 • Rozszerzenie o zaostrzenie chorób przewlekłych.

Ogólne Warunki Ubezpieczenia – https://w3.signal-iduna.pl/OWU_doc/travel/owu_bp_travel.pdf.

Trasa i program wycieczki 12-dniowej

ZANZIBAR – WYSPA CHANGUU – ZANZIBAR – JASKINIA KUZA – JAMBIANI – MICHAMVI – KAE FUNK – ZANZIBAR – BLUE SAFARI – ZANZIBAR – MATEMWE – OBSERWACJA DELFINÓW – SNORKELING – NUNGWI – ZANZIBAR – DOŚWIADCZENIE KULTUROWE W LOKALNEJ WIOSCE – ZANZIBAR – FARMA PRZYPRAW – ZANZIBAR

DZIEŃ 1. WYLOT  

Zbiórka na lotnisku Chopina (Okęcie) w Warszawie. Lot na Zanzibar z rozkładowymi przesiadkami.

DZIEŃ 2. PRZYLOT NA ZANZIBAR

Przylot na Zanzibar. Spotkanie z pilotem Tamada Tour. Transfer do hotelu. Czas wolny na odpoczynek po podróży. Spotkanie organizacyjne. Kolacja. Nocleg.

DZIEŃ 3. ZANZIBAR – WYSPA CHANGUU – ZANZIBAR

Śniadanie. Rano zwiedzimy miasto Zanzibar, stolicę autonomicznej tanzańskiej wyspy. Podczas pieszej wędrówki zobaczymy historyczne Kamienne Miasto (UNESCO), jego domy z pięknie zdobionymi drzwiami i balkonami w labiryncie wąskich uliczek oraz zabytkowy targ niewolników z przejmującą ekspozycją muzealną. Następnie przejdziemy do Starego Fortu przy nabrzeżu i parku Forodhani. Twierdza została zbudowana przez Arabów w XVII w. i jest najstarszym budynkiem w mieście. Można tu zapoznać się z historią i antropologią Zanzibaru, odwiedzić liczne sklepiki z pamiątkami (m.in. obrazami tingatinga), knajpki, kluby muzyczne i amfiteatr, gdzie odbywają się najważniejsze festiwale muzyczne, taneczne i inne wydarzenia kulturalne. Nieopodal fortu znajdziemy Pałac Cudów, zbudowany przez sułtana Barghasha bin Saida i używany przez rodzinę królewską aż do rewolucji w 1964 r. Po drodze zatrzymamy się w muzeum Freddiego Mercury’ego, który urodził się na wyspie (w jego domu działa obecnie hotel). Po lunchu pojedziemy na plażę na obrzeżach miasta, skąd popłyniemy w rejs na wyspę Changuu (20–30 min). Changuu jest zwana „Więzienną Wyspą”, niegdyś służyła za miejsce kwarantanny i zsyłki skazańców. Na wyspie spotkamy urodziwe pawie, gerezanki rude, dikdiki oraz przyjazne żółwie olbrzymie, które będziemy mogli dotknąć, nakarmić i zrobić sobie z nimi pamiątkowe zdjęcia. Czas wolny na plaży. Dla chętnych snorkeling z podziwianiem piękna podwodnego świata. Powrót łodzią do miasta. Kolacja. Nocleg.

DZIEŃ 4. ZANZIBAR – JASKINIA KUZA – JAMBIANI – MICHAMVI – KAE FUNK – ZANZIBAR

Śniadanie. Rano wybierzemy się do jaskini Kuza. Otulona dżunglą wapienna grota z piękną szatą naciekową skrywa naturalny basen z krystalicznie czystą, turkusową wodą, w której kąpiel jest świetną przygodą! Z koralowej jaskini ruszymy do pobliskiej wioski Jambiani, która słynie z rozsianych wzdłuż wybrzeża plantacji alg – jest to główne miejsce pracy lokalnych kobiet. Obejrzymy pokaz tradycyjnych tańców i damy się ponieść energetycznym dźwiękom instrumentów perkusyjnych. Na lunch pojedziemy na przylądek Michamvi, do restauracji zbudowanej na kamieniu, tuż nad brzegiem zatoki Chwaka. Po posiłku pójdziemy na relaksujący spacer plażą, a potem udamy się do Kae Funk podziwiać zachód słońca przy akompaniamencie dobiegającej z restauracji muzyki na żywo. Wieczorem powrót do hotelu w Zanzibarze. Nocleg.

DZIEŃ 5.  BLUE SAFARI

Śniadanie. Tego dnia wyruszymy na niezapomniane Blue Safari dla miłośników oceanicznej natury. Z wioski Fumba popłyniemy tradycyjną drewnianą łodzią dhow na wyspę Kwale, gdzie będziemy nurkować i eksplorować cuda podwodnego świata. Rajskie, bezludne wyspy, malownicze plaże, błękitna woda z bogactwem kolorowych ryb i roślin – to będzie wymarzony tropikalny relaks! Na lunch skosztujemy grillowane ryby i owoce morza, ciesząc się oceaniczną bryzą i kojącym szumem fal. Po południu zanurzymy się w zielony gąszcz lokalnych lasów namorzynowych. Łodzią wrócimy na plażę, skąd udamy do miasta Zanzibar na kolację i nocleg.

DZIEŃ 6. DZIEŃ WOLNY (ZANZIBAR)

Śniadanie. Dzień wolny. Aktywności w ciągu dnia we własnym zakresie: można do woli plażować, zwiedzać miasto z jego pięknymi zabytkami i ogrodami, a także korzystać z wycieczek i atrakcji fakultatywnych, takich jak kitesurfing czy snorkeling z obserwacją spektakularnych raf koralowych. Na zanzibarskich plażach częstym widokiem są Masajowie, którzy z kontynentalnej Tanzanii przenieśli się na wyspę w celach zarobkowych – warto zwrócić uwagę na ich piękne wyroby rękodzielnicze. Wieczorem wspólna kolacja. Nocleg.

DZIEŃ 7. ZANZIBAR – MATEMWE – OBSERWACJA DELFINÓW – SNORKELING – NUNGWI – ZANZIBAR

Po śniadaniu przejazd do wioski Matemwe, skąd popłyniemy w rejs z obserwacją delfinów. Będziemy podziwiać te wspaniałe wodne ssaki z łodzi i podczas nurkowania. Nieopodal odkryjemy idealne miejsce do snorkelingu, gdzie nacieszymy oczy różnorodną podwodną przyrodą: ławicami kolorowych ryb i dnem ozdobionym przepięknymi koralowcami. Gdy wynurzymy się z wody, przysiądziemy pod palmą i będziemy się delektować sezonowymi tropikalnymi owocami, a potem udamy się na lunch na plaży z grillowanymi rybami i owocami morza. Po południu pojedziemy do wioski Nungwi na północnym krańcu wyspy Zanzibar, gdzie odwiedzimy akwarium z naturalnym basenem, w którym pływają żółwie morskie. Będziemy mogli je dotknąć, nakarmić, a nawet popływać w ich towarzystwie, co będzie wspaniałym przeżyciem! Akwarium leży tuż nad brzegiem oceanu, a lokalna plaża została uznana za jedną ze 100 najpiękniejszych na świecie. Wieczorem powrót do miasta Zanzibar. Kolacja. Nocleg.

DZIEŃ 8. ZANZIBAR – DOŚWIADCZENIE KULTUROWE W LOKALNEJ WIOSCE – ZANZIBAR

Po śniadaniu odwiedzimy lokalną wioskę i zanurzymy się w barwną kulturę Zanzibaru. Spotkamy mieszkańców i wnikniemy w ich styl życia. Poznamy lokalne tradycje, język, ubiór, sztukę kulinarną, historię. Dowiemy się, jak na przestrzeni dziejów, pod wpływem interakcji z kolonizatorami i przybyszami z różnych stron świata, zmieniała się kultura Zanzibaru. Podczas warsztatów kulinarnych przygotujemy pyszne potrawy suahili i zjemy tradycyjny lunch. Spędzimy inspirujący, przyjemny czas, po czym wrócimy do hotelu na kolację i nocleg.

DZIEŃ 9. ZANZIBAR – FARMA PRZYPRAW – ZANZIBAR

Po śniadaniu, ok. 10.00, pojedziemy na farmę przypraw. Niczym starożytni odkrywcy i żeglarze, poczujemy oszałamiający aromat Zanzibaru, od wieków zwanego Wyspą Przypraw. Poznamy historię upraw i zanurzymy się w bogactwo przypraw, wśród których królują goździki, pieprz, gałka muszkatołowa, kardamon, cynamon, kurkuma, imbir, trawa cytrynowa, buzdyganek i wiele innych. Dowiemy się, jak stosować zanzibarskie skarby natury i zjemy tradycyjny, lokalny lunch z nutą lokalnych przypraw i ziół. Po południu powrót do hotelu. Czas wolny. Kolacja. Nocleg.

DZIEŃ 10. DZIEŃ WOLNY (ZANZIBAR)

Śniadanie. Dzień wolny. Plażowanie i inne aktywności w ciągu dnia we własnym zakresie. Wieczorem pożegnalna kolacja, podczas której będziemy się zajadać lokalnymi pysznościami i w relaksującej atmosferze wspominać najlepsze tropikalne przygody z Zanzibaru. Nocleg.

DZIEŃ 11. WYLOT

Śniadanie (suchy prowiant). Transfer na lotnisko w Zanzibarze i wylot do Polski z rozkładowymi przesiadkami.

DZIEŃ 12. PRZYLOT DO WARSZAWY

Przylot na lotnisko w Warszawie.

© 2023 TAMADA TOUR. Program nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu cywilnego, ma charakter ramowy i może ulec zmianie w zależności od czynników niezależnych od Organizatora oraz jest objęty ochroną prawa autorskiego (nie wyrażamy zgody na kopiowanie). Prawo do błędów w druku zastrzeżone; www.tamadatour.pl.

Warunki rezerwacji

Zapisu na wycieczkę można dokonać:

Aby zarezerwować wycieczkę, należy podać dane osobowe, niezbędne do zawarcia umowy wycieczki oraz wykupienia ubezpieczenia i biletów lotniczych:

 • imię i nazwisko,
 • pełen adres,
 • data urodzenia,
 • nr telefonu,
 • adres e-mail.

Na wskazany adres e-mail zostaną przesłane:

 • Umowa udziału w wycieczce,
 • Ogólne Warunki Uczestnictwa w wycieczce
 • informacje o cenie wycieczki i harmonogramie wpłat,
 • dane do wpłaty z tytułu przelotu i ubezpieczenia,
 • informacje o świadczeniach, terminie wylotu i przylotu.

Odpłatność za wycieczkę należy uiścić zgodnie z podanym harmonogramem. Zapewniamy atrakcyjny, gwarantujący finansowe bezpieczeństwo podział płatności na 2 części:

 • 1 wpłata (zaliczka, 500 PLN) – uiszczana w ciągu 7 dni kalendarzowych od zawarcia umowy. Wpłata stanowi ostateczne potwierdzenie rezerwacji wycieczki;
 • 2 wpłata (za przeloty w obie strony i ubezpieczenie, płatność w PLN) – dokonywana na 2 miesiące przed wylotem;
 • 3 wpłata (pozostała kwota za wycieczkę, płatność w USD) – dokonywana już w kraju przylotu, w momencie zakwaterowania do hotelu.

Rezerwacja on-line

  Podróżuję samotnie, zgadzam się
  na dokwaterowanie do drugiej osoby

  Zobacz także

  Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024 Tamada Tour

  Realizacja: Codenest