Off-road

Off-road

Off-road to emocjonująca wycieczka terenówkami przez szlaki prawdziwej przygody! Szutrowe wyboje, na których nie ma nawet cienia asfaltu, bryzgające pod kołami kałuże, tumany piachu, wartkie rzeki, soczyście zielone łąki, bezludne pustynie i stepy oraz spotkania z mieszkańcami zakątków poza cywilizacją – wszystko to sprawia, że jeep tour wyzwala moc niezapomnianych wrażeń!

Wyprawy off-road na Kaukaz

Z Tamada Tour możesz wyruszyć na wyprawy off-road na Kaukazdo Gruzji i Armenii. Odkryj nieprzeniknione bezdroża Gruzji, zajrzyj do Swanetii z basztami obronnymi albo do Raczy, która przypomina pejzażem Shire z „Władcy pierścieni”. Chcesz poczuć buzującą w żyłach krew? Pokonaj terenówką dzikie ostępy Tuszetii i… gruzińską sawannę w parku Waszlowani!

Z kolei na Południowym Kaukazie odnajdź tętno zjawiskowej Armenii. Wyprawa off-road poprowadzi Cię tu m.in. do Smoczych Kamieni, starożytnych petroglifów, Włóczni Przeznaczenia w wykutym w skałach klasztorze Geghard, a także nad Sewan, największe jezioro Kaukazu, oraz nad malownicze jeziorko w kraterze wygasłego wulkanu Azhdahak!

Przygody 4×4 – od Rosji po Pamir

W Tamada Tour organizujemy przygody 4×4 do wielu innych zakątów Europy i Azji. W poszukiwaniu dziewiczej natury wyrusz na zimowy off-road nad Bajkał – jako podróżnik z krwi i kości wręcz musisz zaliczyć fenomenalną przeprawę przez zamarznięte oko Syberii!

Wolisz bezkresne stepy i góry poza światem? W takim razie ideałem dla Ciebie będzie off-roadowy jeep tour na Pamir! Na wybojach Traktu Pamirskiego skąpiesz się w siarkowych źródłach, zamieszkasz w jurtowym koczowisku tadżyckich nomadów i poznasz prawdziwy smak życia Azji Środkowej!

Wyprawy off-roadowe 4×4

Gdziekolwiek się wybierzesz, wyprawa off-roadowa 4×4 powiedzie Cię przez miejsca o wyjątkowych walorach krajobrazowych, gdzie maksymalnie oderwiesz się od codzienności. Świetna zabawa, przyjacielska atmosfera, pomocne dłonie na pokładzie, a do tego kapitalne widoki, etnograficzne skarby czy zabytki skryte daleko poza popularnymi turystycznymi destynacjami gwarantują, że off-road 4×4 to pełna adrenaliny wyprawa, którą będziesz jeszcze dłuuugo wspominać!

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024 Tamada Tour

Realizacja: Codenest