opinie-tamada-tour

Opinie

UZBEKISTAN 2023

Super wycieczka w kameralnym gronie. Opiekunem naszej małej, 7-dniowej grupy był szef Tamady pan Krzysztof. Razem z lokalnymi przewodnikami przybliżyli nam piękno tego niestety wciąż mało znanego przez Polaków kraju. Wycieczka 9- dniowa...trochę mało czasu...ale dzięki dobrze zorganizowanym transferom udało się zobaczyć Taszkent (wszystkich pozytywnie zaskoczył), Chivę (zrobiła wrażenie), Bucharę (zachwyt...) i Samarkanda. Samarkanda miała być "wisienką na torcie" w tych moich wyobrażeniach... a była... no tylko piękna. I tyle o Samarkandzie. Ale to w Bucharze zostawia się serce.

Super dobrane hotele - zarówno gdy chodzi o lokalizację jak i jakość. Trafiły się w tych hotelach nawet baseny i sauna. Super jedzenie... zarówno hotelowe śniadanka jak i obiadokolacje "na mieście". Program zwiedzania nie był napięty... nie czułam na karku "presji czasu". Pan Krzysztof niesamowicie zaangażowany w rolę pilota. Po wycieczce przesłał nam link do robionych przez siebie zdjęć z wycieczki. Całościowo: polecam wycieczkę do Uzbekistanu. Na razie można ją wrzucić do folderu "poza utartym szlakiem"... I poczuć się tam jeszcze nie jako turysta, tylko miło widziany gość. Pozdrawiam!

Beata, Bydgoszcz.

Wczoraj wróciliśmy z wycieczki Gruzja - Baśniowy Kraj. To prawda podczas niej poczuliśmy niesamowitą Magię Gruzji. Jesteśmy zachwyceni profesjonalizmem organizatorów, wielką troską o turystów Pani Eweliny, doskonałej Przewodniczki i wspaniałej towarzyszki podczas podróży. Jesteśmy zauroczeni Gruzją dzięki Pani Ewelinie, Panu Krzysztofowi i Panu Vagnerowi, który był naszym doskonałym kierowcą. Hotele w bardzo dobrym standardzie, a jedzenie przepyszne !!! Będziemy tęsknić za Tamada Tour, polecać znajomym i chętnie wybierzemy się z Tamadą ponownie w podróż. Dziękujemy i polecamy gorąco !

Barbara i Jerzy, Kłodzko

To była najwspanialsza wycieczka w moim życiu. Teraz już chyba żadna nie będzie mi się podobać! Hotel bardzo dobry a kierowca był niczym najczulsza niania. Odgadywał nasze życzenia i był zawsze do dyspozycji. Doskonale wypełniał swoje zadania. Pozdrawiam i życzę powodzenia. NIE ZMIENIAJCIE SIĘ!

Maria, Małobądz
opinie-klientow-tamada-tour

Sama wycieczka też była zorganizowana wspaniale… Cały czas czuło się że podróżujemy nie z ludźmi którzy mają obowiązek wypełnić podjęte zobowiązanie oprowadzenia nas po Gruzji, ale z ludźmi, którzy są pasjonatami, którzy kochają miejsca, które nam pokazują i którym zależy, abyśmy także i my te miejsca pokochali… Dlatego też tak pieczołowicie ułożony program… codziennie inna wyprawa w cudowny świat kuchni Gruzińskiej… możliwość zobaczenia nie tylko fasad przeznaczonych dla turystów, ale także i miejsc „prawdziwych”, przeznaczonych dla mieszkańców… bazary czy zwykłe ulice ze zwykłymi domami mieszkalnymi… Chciałem też przy okazji pochwalić bardzo naszą Panią Pilot – Ewelinę… Jest ona zafascynowana Gruzją, podobnie jak ja, więc od razu znaleźliśmy wspólne tematy… ja oczywiście mogłem dzięki temu dowiedzieć się jeszcze więcej… Przyznam szczerze, że na początku obawiałem się i żałowałem że to nie Pan będzie nas pilotował… ale Pani Ewelina z takim sercem prowadziła naszą grupę, a poza tym, cały czas czuliśmy Pana opiekuńczą rękę i wiedzieliśmy, że wie Pan o każdym naszym kroku, tak jakby był Pan cały czas z nami… to dawało dodatkowe poczucie bezpieczeństwa i komfortu…

Stanisław, Warszawa
tamada-tour

Wyrazy wdzięczności za stworzenie możliwości nie tylko poznawania ale i też przeżywania Armenii. Nie wiem czy w większej grupie byłoby to możliwe. Nasza wycieczka była szansą na poczucie magii tego niezwyklego kraju. Jego duchowości obecnej na każdym kroku, nierozerwalnego związku z naturą, majestatu gór i wielowiekowych budowli sakralnych. Wszystko to pozostawia niezapomniany ślad w pamięci i skłania do refleksji. To była moja druga wyprawa z Tamada Tour. Poprzednio byłam w Gruzji. Dobre doświadczenia z tego wyjazdu spowodowały, że do Armenii postanowiłam jechać też z Tamada Tour. Zaplanowałam sobie taka nostalgiczną podróz śladami moich przodków. Został mi jeszcze Azerbejdżan - mam nadzieję, że wybiorę się tam również z Tamadą.

Bożena, Gdańsk
opinie-tamada-tour
opinie-tamada-tour
opinie-tamada-tour
opinie-tamada-tour
opinie-tamada-tour

Bardzo dziękuję za super wycieczkę do Tajlandii w której brałam udział w dniach 9-18 lutego. Przesympatyczna obsługa pilot Ania i przewodnik Mariusz.

Danuta, Rzeczyca

Wspaniała opieka, wiedza, profesjonalizm i wielka pasja pilotów Pana Krzysztofa w Gruzji i Pana Dawida w Armenii!

Tatiana, Szczecin

Niezwykła podróż po Gruzji i Armenii. Dzięki osobistemu zaangażowaniu Krzysztofa i jego wspaniałej organizacji przeżyliśmy niezapomniane chwile!

Renata i Olek, Poznań

Wycieczka spełniła nasze oczekiwania w 100%. Uważamy ze stosunek ceny do jakości jest 5. Liczymy, że jeszcze pojedziemy z Wami do Gruzji!

Zbyszek i Edyta, Łódź

Wspaniała organizacja, ciekawy program, świetna atmosfera, polecam.

Mirosław, Kraków

Uważam, że była to najlepiej zorganizowana wycieczka w moim życiu, a wszystko dzięki p. Krzysztofowi i niezrównanej pilotce Ewelinie!!!

Barbara, Wrocław

Wyjazd był dla nas wspaniałym przeżyciem zarówno ze względu na piękną Gruzję, ale też super obsługę. Bardzo dziękujemy!!!

Beata i Paweł, Warszawa

Podczas wycieczki dało się odczuć wielką troskliwość i opiekuńczość naszego przewodnika a zarazem właściciela biura p. Krzysztofa. Dziękujemy!

Józefa, Bochnia

Dziekuję bardzo za zdjęcia i za pokazanie nam piękna Gruzji. Być może wybierzemy się w przyszłości do Armenii, a na pewno będziemy polecać Państwa Biuro znajomym!

Jolanta, Kwidzyn

Również serdecznie dziękujemy - za pokazanie Gruzji i za Pana opiekę. Dziękuję także za zdjęcia. Może zrewanżuję się serią zdjęć pt. "Koszule młodego Tamady" ;-)

Iza i Iwona, Tczew

Jesteśmy zauroczeni Gruzją i pobytem. Zdjęcia w trakcie przegrywania i kilka prześlę gdyż są superowe. Dziękujemy za pokazanie Gruzji, opiekę i troskę o nas.

Anna i Wojciech, Wągrowiec

Dziekuję i serdecznie pozdrawiam. Zostajemy z garścią, miłych wspomnień i reklamujemy biuro naszym bliższym i dalszym znajomym. Z życzeniami sukcesów.

Ewa, Olkusz

Podobała nam się jazda z Panem Wagnerem. Wzruszały zmieniające się krajobrazy, daję 9,5/10. Dziękuję!

Halina i Bruno, Międzyrzecz

Serdecznie dziękuję, będę polecać wyjazdy z Tamadą wszystkim znajomym (córka już zazdrości i szykuje się na wyprawę).

Maria, Kraków

Bardzo dziękuje w imieniu „mojej grupki” za organizację naszego urlopu. Bardzo nam się podobała wyprawa zarówno pod względem organizacyjnym jak i turystycznym!

Katarzyna, Warszawa

Dziękujemy za zorganizowanie ciekawej podróży, staranność i kulinarne dopieszczanie. Serdecznie pozdrawiamy.

Ania i Bogdan, Kielce

Dziękuję za dobrze zorganizowaną wycieczkę do Gruzji i kompetentnych pracowników, dzięki którym nawet tropikalne upały nie były straszne!

Roman, Zgorzelec
Podróżowali z nami

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024 Tamada Tour

Realizacja: Codenest