Opinie

To była najwspanialsza wycieczka w moim życiu. Teraz już chyba żadna nie będzie mi się podobać! Hotel bardzo dobry a kierowca był niczym najczulsza niania. Odgadywał nasze życzenia i był zawsze do dyspozycji. Doskonale wypełniał swoje zadania. Pozdrawiam i życzę powodzenia. NIE ZMIENIAJCIE SIĘ!

Maria, Małobądz

Sama wycieczka też była zorganizowana wspaniale… Cały czas czuło się że podróżujemy nie z ludźmi którzy mają obowiązek wypełnić podjęte zobowiązanie oprowadzenia nas po Gruzji, ale z ludźmi, którzy są pasjonatami, którzy kochają miejsca, które nam pokazują i którym zależy, abyśmy także i my te miejsca pokochali… Dlatego też tak pieczołowicie ułożony program… codziennie inna wyprawa w cudowny świat kuchni Gruzińskiej… możliwość zobaczenia nie tylko fasad przeznaczonych dla turystów, ale także i miejsc „prawdziwych”, przeznaczonych dla mieszkańców… bazary czy zwykłe ulice ze zwykłymi domami mieszkalnymi… Chciałem też przy okazji pochwalić bardzo naszą Panią Pilot – Ewelinę… Jest ona zafascynowana Gruzją, podobnie jak ja, więc od razu znaleźliśmy wspólne tematy… ja oczywiście mogłem dzięki temu dowiedzieć się jeszcze więcej… Przyznam szczerze, że na początku obawiałem się i żałowałem że to nie Pan będzie nas pilotował… ale Pani Ewelina z takim sercem prowadziła naszą grupę, a poza tym, cały czas czuliśmy Pana opiekuńczą rękę i wiedzieliśmy, że wie Pan o każdym naszym kroku, tak jakby był Pan cały czas z nami… to dawało dodatkowe poczucie bezpieczeństwa i komfortu…

Stanisław, Warszawa

Wyrazy wdzięczności za stworzenie możliwości nie tylko poznawania ale i też przeżywania Armenii. Nie wiem czy w większej grupie byłoby to możliwe. Nasza wycieczka była szansą na poczucie magii tego niezwyklego kraju. Jego duchowości obecnej na każdym kroku, nierozerwalnego związku z naturą, majestatu gór i wielowiekowych budowli sakralnych. Wszystko to pozostawia niezapomniany ślad w pamięci i skłania do refleksji. To była moja druga wyprawa z Tamada Tour. Poprzednio byłam w Gruzji. Dobre doświadczenia z tego wyjazdu spowodowały, że do Armenii postanowiłam jechać też z Tamada Tour. Zaplanowałam sobie taka nostalgiczną podróz śladami moich przodków. Został mi jeszcze Azerbejdżan - mam nadzieję, że wybiorę się tam również z Tamadą.

Bożena, Gdańsk

Uważam, że była to najlepiej zorganizowana wycieczka w moim życiu, a wszystko dzięki p. Krzysztofowi i niezrównanej pilotce Ewelinie!!!

Barbara, Wrocław

Wyjazd był dla nas wspaniałym przeżyciem zarówno ze względu na piękną Gruzję, ale też super obsługę. Bardzo dziękujemy!!!

Beata i Paweł, Warszawa

Podczas wycieczki dało się odczuć wielką troskliwość i opiekuńczość naszego przewodnika a zarazem właściciela biura p. Krzysztofa. Dziękujemy!

Józefa, Bochnia

Dziekuję bardzo za zdjęcia i za pokazanie nam piękna Gruzji. Być może wybierzemy się w przyszłości do Armenii, a na pewno będziemy polecać Państwa Biuro znajomym!

Jolanta, Kwidzyn

Również serdecznie dziękujemy - za pokazanie Gruzji i za Pana opiekę. Dziękuję także za zdjęcia. Może zrewanżuję się serią zdjęć pt. "Koszule młodego Tamady" ;-)

Iza i Iwona, Tczew

Jesteśmy zauroczeni Gruzją i pobytem. Zdjęcia w trakcie przegrywania i kilka prześlę gdyż są superowe. Dziękujemy za pokazanie Gruzji, opiekę i troskę o nas.

Anna i Wojciech, Wągrowiec

Dziekuję i serdecznie pozdrawiam. Zostajemy z garścią, miłych wspomnień i reklamujemy biuro naszym bliższym i dalszym znajomym. Z życzeniami sukcesów.

Ewa, Olkusz

Podobała nam się jazda z Panem Wagnerem. Wzruszały zmieniające się krajobrazy, daję 9,5/10. Dziękuję!

Halina i Bruno, Międzyrzecz

Serdecznie dziękuję, będę polecać wyjazdy z Tamadą wszystkim znajomym (córka już zazdrości i szykuje się na wyprawę).

Maria, Kraków

Bardzo dziękuje w imieniu „mojej grupki” za organizację naszego urlopu. Bardzo nam się podobała wyprawa zarówno pod względem organizacyjnym jak i turystycznym!

Katarzyna, Warszawa

Dziękujemy za zorganizowanie ciekawej podróży, staranność i kulinarne dopieszczanie. Serdecznie pozdrawiamy.

Ania i Bogdan, Kielce

Dziękuję za dobrze zorganizowaną wycieczkę do Gruzji i kompetentnych pracowników, dzięki którym nawet tropikalne upały nie były straszne!

Roman, Zgorzelec

Podróżowali z nami

Wszelkie prawa zastrzeżone © All rights reserved © Все права сохранены © Alle Rechte vorbehalten © 2018 Tamada Tour

Realizacja: Developed by: Реализация: Realisierung: Codenest