Stepancminda

O nas

Tamada to gruziński mistrz ceremonii, mówca toastów, demiurg biesiady, dbający o gości zgodnie z maksymą: „Gość w Gruzji jest darem od Boga”. Ta zasada przyświeca nam w każdym miejscu, w którym organizujemy wycieczki.

Kiedy po raz pierwszy zawitałem do Gruzji, kraju moich przodków, na własnej skórze przekonałem się, jak wiele prawdy kryją w sobie słowa: „Przyjechać na Kaukaz – zostawić tu swoje serce i duszę”. Zostawiłem je i… szybko postanowiłem wrócić. Od najmłodszych lat drzemała we mnie jednak wielka pasja podróżowania, która wykraczała daleko poza gruzińskie granice. Mój dziadek był obywatelem Urugwaju pochodzenia żmudzińskiego, a ojciec jest obywatelem Gruzji. Również po babci odziedziczyłem gruzińskie korzenie, a po wujku, z pochodzenia Gruzinie, moje drugie imię: Nodar. Jestem obywatelem świata, podróżuję zawsze i od zawsze!

W podróżowaniu przyciągała mnie nieskrępowana wolność przygody, a zarazem poczucie, że nawet w najodleglejszym zakątku świata nigdy nie jestem sam. Poznałem życzliwych i gościnnych ludzi, których mogę nazwać prawdziwymi przyjaciółmi. Podróżując po rozmaitych metropoliach i bezdrożach, obserwowałem tętniące górską i nadmorską zielenią krajobrazy oraz wspaniałe pomniki kultur o bogatej, wieloletniej historii. Głodny kolejnych wrażeń, zachwycałem się także rewelacyjną lokalną kuchnią. Oglądałem. Słuchałem. Szedłem wciąż dalej. Byłem tam, gdzie świat nie biegnie, lecz płynie swoim spokojnym nurtem, dając okazję do celebrowania każdej chwili.

Monaster-Sewanawank-jezioro-Sewan
tamada-tour
tamada-tour

Chcąc podzielić się tym doświadczeniem z innymi, w 2011 r. daliśmy początek Tamada Tour. Dziś mogę z dumą powiedzieć, że organizujemy najlepsze wycieczki do Gruzji, Armenii, Azerbejdżanu i innych krajów centralnej i południowo-wschodniej Azji. Zabieramy do miejsc, o których nierzadko milczą przewodniki turystyczne. Pozwalamy zobaczyć więcej, zasmakować bardziej, przeżyć głębiej – zaznać przygody, którą każdy zapamięta na długo.

Do zobaczenia na podróżniczym szlaku!

WŁAŚCICIEL I PILOT WYCIECZEK W TAMADA TOUR

Krzysztof Nodar Ciemnołoński

კჟიშტოფ ნოდარ ციემნოლონსკი

WŁAŚCICIEL I PILOT WYCIECZEK W TAMADA TOUR

Lat doświadczenia

13

Lat doświadczenia

Zorganizowanych wycieczek

549

Zorganizowanych wycieczek

Zadowolonych uczestników

9149

Zadowolonych uczestników

pasja-wino-gruzja
Pasja

Od 2011 r. organizujemy wycieczki objazdowe i pobytowe na Kaukaz oraz centralnej i południowo-wschodniej Azji. Działamy bez żadnych pośredników, dzięki czemu zapewniamy konkurencyjne ceny wycieczek do Gruzji, Armenii, Azerbejdżanu i innych krajów, które zachęcają, by odwiedzić niesamowite miejsca, poznać ich mieszkańców i fascynujące tajemnice. Wszystkie wyprawy osobiście organizuje Krzysztof Nodar Ciemnołoński, właściciel Tamada Tour, mający wieloletnie doświadczenie touroperatorskie. Pracujemy z najlepszymi pilotami – lokalnymi przewodnikami i jednocześnie mieszkańcami krajów, do których podróżujemy, prawdziwymi specjalistami i pasjonatami danych regionów, potrafiącymi ciekawie opowiedzieć o ich historii, geografii.

fantazja
Fantazja

Na kameralne wyprawy z Tamada Tour zapraszamy wszystkich ludzi ciekawych świata. Organizujemy wyjazdy do Gruzji, Armenii, Azerbejdżanu, Uzbekistanu, Kazachstanu, Kirgistanu, Iranu oraz innych państw Azji Centralnej i Południowo-Wschodniej. Na naszych gości czekają sprawdzona baza hotelowa, własna flota pojazdów i profesjonalni przewodnicy, a także autorskie programy wycieczek. Organizujemy pełne wrażeń eskapady, które zachwycą zarówno globtroterów oczekujących solidnej porcji pozytywnej adrenaliny i niepowtarzalnych emocji, jak i każdego, kto chce poznać wyjątkowe kraje, wypocząć, zasmakować lokalnych kuchni i zwolnić tempo codziennego życia.

zwartnoc
Wiedza

W Tamada Tour nie tylko organizujemy wycieczki, lecz także z zapałem popularyzujemy wiedzę krajoznawczą. Krzysztof Nodar Ciemnołoński, znawca Kaukazu, regularnie pisze artykuły o Gruzji do prasy polskiej i gruzińskiej oraz redaguje poczytne blogi: polakogruzin.pl i rebelaway.com. Prowadzi także ceniony kanał podróżniczy Tamada Tour na YouTube. Jego publikacje, prezentujące m.in. sposoby na tanie wycieczki do Gruzji czy w inne zakątki Kaukazu oraz Azji Centralnej i Południowo-Wschodniej, są śledzone przez setki osób rocznie.

referencje-tamada-tour
Profesjonalizm

Tamada Tour to legalnie działająca międzynarodowa firma z siedzibami rejestrowymi w Polsce i Gruzji. Zapewniamy najwyższy standard obsługi i pełne bezpieczeństwo podróży przy równoczesnym zachowaniu atrakcyjnych cen wszystkich wycieczek. Spełniamy restrykcyjne wymogi dotyczące prowadzenia działalności turystycznej w obu krajach. Polską firmę można sprawdzić w Krajowym Rejestrze Sądowym pod numerem 0000707203 oraz w Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Przedsiębiorców Ułatwiających Nabywanie Powiązanych Usług Turystycznych (CEOTiPUNPUT) pod numerem ewidencyjnym 11070. Firma ma gwarancję ubezpieczeniową dla biur podróży w TU Signal Iduna, której beneficjentem jest Marszałek Województwa Mazowieckiego, a ponadto odprowadza składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (II filar ubezpieczeń dla biur podróży). Firmę gruzińską, czyli LLC Tamada Tour, można sprawdzić w rejestrze przedsiębiorców w Ministerstwie Sprawiedliwości Gruzji oraz w Georgian National Tourism Administration.

gruzja-basniowy-kraj-wycieczka
Referencje

Po każdej wyprawie słyszymy od uczestników wiele ciepłych, pełnych zadowolenia słów. Cieszą nas one równie mocno co pozytywne opinie tak wymagających partnerów, jak Polski Związek Inżynierów i Techników Sanitarnych Oddział w Tarnowie, Instytut Transportu Samochodowego, Biuro Podróży Just Fly, Partner XXI-PIK Sp. z o.o., Biuro Podróży Sun Tours, Teatr Miejski Miniatura, Stowarzyszenie Wawerski Uniwersytet III Wieku i wielu innych.

Wybrane referencje
tamada-tour-referencje
tamada-tour-referencje
tamada-tour-referencje
tamada-tour-referencje
tamada-tour-referencje
tamada-tour-referencje
Media o nas
tamada-tour-w-mediach
tamada-tour-w-mediach
tamada-tour-w-mediach
tamada-tour-w-mediach
tbilisi-artykul-ego-podroze
tamada-tour-w-mediach
tamada-tour-w-mediach
tamada-tour-w-mediach
tamada-tour-w-mediach

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024 Tamada Tour

Realizacja: Codenest